Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 12:40)
na ka as zinau, as budama aukletoja savo asmeninio tikrai neduociau nes tai gi MANO ASMENINIS, o teveliam, koki sena barskala tikrai nemie rasti pas kuri nors galima ir poldyk uz kokis 5 lt paemus i men butu nesunku, jug mums tevas idomu o ne aukletojoms, ir butu vienas grupei, ir tik darbo ir tik ta kuri tuo metu dirba "trugdytumem"

tokia mintis man ir jau buvo kilusi.
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 11:52)
tokia mintis man ir jau buvo kilusi.



tad vienos mamytes sarkazmas cia ne vietoj (mano nuomone) buvo ax.gif
Atsakyti
O aš, pvz, nenorėčiau apsikrauti mobiliais telefonais... Ir duočiau savo asmeninį. Kam, po galais, jį dar naudot, jei ne skambučiams ir sms tongue.gif . Ir koks skirtumas, ar susirašinėji su drauge, ar auklėtinio tėvai parašo, kad vaikas susirgo tongue.gif.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 08, 12:17)
O aš, pvz, nenorėčiau apsikrauti mobiliais telefonais... Ir duočiau savo asmeninį. Kam, po galais, jį dar naudot, jei ne skambučiams ir sms tongue.gif . Ir koks skirtumas, ar susirašinėji su drauge, ar auklėtinio tėvai parašo, kad vaikas susirgo tongue.gif.


nu ne, paskui ne tu dirbi ir zvanyja koks tevelis kaip tas anas, as durna gal esu, bet asmeninis yra asmeninis , darbinis yra darbinis ir tik darbo metu...nu cia mano poziuris ir suprantu aukletojas kurios neduoda asmeniniu, bet ir dizaugiuosi, kad yra duodanciu, as sakai asmeniskai neuzka niekas is manes asmeninio darbo reikalais negautu tongue.gif
Atsakyti
Ar buna susirinkimai lopsiukuose daromi?
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 12:20)
Ar buna susirinkimai lopsiukuose daromi?


ir man idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 13:20)
Ar buna susirinkimai lopsiukuose daromi?

Būna, pas mus bent jau darė, kai į lopšelį ėjom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 08, 13:17)
O aš, pvz, nenorėčiau apsikrauti mobiliais telefonais... Ir duočiau savo asmeninį. Kam, po galais, jį dar naudot, jei ne skambučiams ir sms tongue.gif . Ir koks skirtumas, ar susirašinėji su drauge, ar auklėtinio tėvai parašo, kad vaikas susirgo tongue.gif.


Darbas darbui nelygus, kai dirbau draudime, keliems klientams daviau asmenini tel. nr. doh.gif po to jau niekam (darbo reikalais) schmoll.gif Pritariu Rutai drinks_cheers.gif As manu, kad galima duoti koki sena aparata grupei, skambini teisiai; atsiliepia ta, kuri dirba... Kai aukletojos keiciasi rytais, tai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita 25: 08 rugsėjo 2009 - 12:25
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 12:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif



jei bus galimybe pas mus vesiu nuo pat pirmos dienos, ne del rezultatu o del laikysenos, takto pajutimo, klausos lavejimo ir siap judesys vaikams tik i nauda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 13:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif


Mums sake, kad geriau nuo 5 m., bet galit pabandyti - nepatiks, nebelankysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 13:20)
Ar buna susirinkimai lopsiukuose daromi?


taip 4u.gif
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 08, 13:25)
O aš norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių vedat savo vaikelius į šokius? Pas mus grupėj iškabinti skelbimai, kviečia lankyti, bet aš nežinau, ar apsimoka leist 4 metų vaiką. Pasidalinkit savo nuomuonėm. Ačiū smile.gif

maniškis lankė ir tebelanko, jam labai patinka thumbup.gif


dėl telefono, turiu visų auklėtojų asmeninius telefonus, skambinu kai tikrai to reikia, neskambinu paklusti kelio ar kokia šiandienlauke temperatūra, todėl tikrai neužlaužia ten tos linijos , galiu ant rankos pirštų suskaičiuoti, kiek skambinau per ketverius metus blush2.gif , džiaugiuosi, kad neslepia savo telefonų numerių, ax.gif
Atsakyti