Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 09:51)
Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką  į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif

kažin kokiu tikslu g.gif



o mes dar verkiam verysad.gif , greičiau tas periodas doh.gif praeitų verysad.gif
Atsakyti
Drauges vaikas lanko "aitvareli",tai aukletojos savo telefono nr neduoda,neva nori telefono grupeje-darbo klausimais tik grupes telefonu.Stai jums ir krize smile.gif

gal ir namu kina reiktu i grupe nupirkt g.gif ?ir kompiuteris juk neblogai butu?kaip sakot? - cia jau sarkazmas.
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 09:51)
Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką  į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif

Nepasiruoses mokyklai-nesubrendes.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 10:00)
kažin kokiu tikslu  g.gif

Vaikas gimęs metų gale. Nesubrendęs mokyklai smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

merginos , ryt eisim pirma karta i lopseli ir neturiu zalio supratimo kelintai val ja vesti ryta ? zygiuosim i svirpliuka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 08 rugsėjo 2009 - 09:39
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 09:51)
Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką  į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif

tokių mamų žinau kelias. Matai, mokyklon vesti dar nenori, o darželis nebelaiko. o kur dėt vaikutį, kai dirbi? Tai ir ieško būdų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 09:51)
Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką  į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif

irnesakyk.gif anokie čia stebuklai. Su Paulium irgi vienas berniukas į priešmokyklinę dvejus metus - vienais metais pas vieną auklėtoją buvo, kitais - pas kitą. Gimęs metų pradžioj. biggrin.gif . Tai iš pradžių mamai atrodė, kad viskas ok.gif, galėsi eit į mokyklą, o paskui pasidarė gaila, tai paliko antriems metams biggrin.gif . Priešmokyklinėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 10:26)
Vaikas gimęs metų gale. Nesubrendęs mokyklai smile.gif


a nu tada dar nieko, mane pačią mam išvedė metais vėliau biggrin.gif
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 10:30)
labas rytas  4u.gif

merginos , ryt eisim pirma karta i lopseli ir neturiu zalio supratimo kelintai val ja vesti ryta ? zygiuosim i svirpliuka...

apie 9 pusrytukai būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 09 08, 09:47)
apie 9 pusrytukai būna  4u.gif


aciukas bandysim 8,30 keliauti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2009 09 08, 10:08)
Drauges vaikas lanko "aitvareli",tai aukletojos savo telefono nr neduoda,neva nori telefono grupeje-darbo klausimais tik grupes telefonu.Stai jums ir krize smile.gif



Cia ne aukletoju ismislas, o direktores ax.gif Taip darzelis taupo, kiek suprantu zada atsisakyti vielinio tel. Kadangi musu aukletoja isryto kasdien ta pati, ji mums dave savo tel. nr., jei keistusi - kitas reikalas... reikia zinoti, kuri dirba ir tik tada skambinti...
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2009 09 08, 09:51)
Ne į temą. O gal į temą, ale senesnę... laugh.gif
Mačiau šiandien berniuką  į darželį kulniuojantį, kuris praeitais metais su mano dabartiniu pirmoku kartu į priešmokyklionę grupę ėjo. Jo mama ieškojo būdų, kaip palikt vaiką daržely dar vieniems metams. Vadinas rado... biggrin.gif


Vieni nori anksciau, kiti veliau... Musu grupe lanko metais jaunesne mergaite, kuri net pagal testa nepraejo, bet mama labai norejo ... ir viskas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2009 09 08, 10:08)
Drauges vaikas lanko "aitvareli",tai aukletojos savo telefono nr neduoda,neva nori telefono grupeje-darbo klausimais tik grupes telefonu.Stai jums ir krize smile.gif

gal ir namu kina reiktu i grupe nupirkt g.gif ?ir kompiuteris juk neblogai butu?kaip sakot?  -  cia jau sarkazmas.
Papildyta:

Nepasiruoses mokyklai-nesubrendes.

Mums aukletojos savo tel numerio neduoda doh.gif , reik skambinti i darziuko numeri. Labai nepatogu.

QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 08, 10:30)
labas rytas  4u.gif

merginos , ryt eisim pirma karta i lopseli ir neturiu zalio supratimo kelintai val ja vesti ryta ? zygiuosim i svirpliuka...


pirmai dienai as vedziau 9 val, namuose pavalgem pusrytukus ir iskulniavom. Kita diena jau vedziau kad pusrytukus lopsiuke pavalgytu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2009 09 08, 09:08)
Drauges vaikas lanko "aitvareli",tai aukletojos savo telefono nr neduoda,neva nori telefono grupeje-darbo klausimais tik grupes telefonu.Stai jums ir krize smile.gif
gal ir namu kina reiktu i grupe nupirkt g.gif ?ir kompiuteris juk neblogai butu?kaip sakot?   -  cia jau sarkazmas.



QUOTE(ČIČI @ 2009 09 08, 10:22)
Cia ne aukletoju ismislas, o direktores  ax.gif Taip darzelis taupo, kiek suprantu zada atsisakyti vielinio tel. Kadangi musu aukletoja isryto kasdien ta pati, ji mums dave savo tel. nr., jei keistusi - kitas reikalas... reikia zinoti, kuri dirba ir tik tada skambinti...



QUOTE(asaraa @ 2009 09 08, 11:19)
Mums aukletojos savo tel numerio neduoda  doh.gif , reik skambinti i darziuko numeri. Labai nepatogu.
pirmai dienai as vedziau 9 val, namuose pavalgem pusrytukus ir iskulniavom. Kita diena jau vedziau kad pusrytukus lopsiuke pavalgytu. Sekmes  4u.gif


na ka as zinau, as budama aukletoja savo asmeninio tikrai neduociau nes tai gi MANO ASMENINIS, o teveliam, koki sena barskala tikrai nemie rasti pas kuri nors galima ir poldyk uz kokis 5 lt paemus i men butu nesunku, jug mums tevas idomu o ne aukletojoms, ir butu vienas grupei, ir tik darbo ir tik ta kuri tuo metu dirba "trugdytumem"

as nes savo virsininkui nesu savo asmeninio mobilaus davusi, jei nori mane rasti prasom duodate darbini ir ieskote


Asarra aciu 4u.gif tyliai dziaugiuosi, kad tevelis vedzios pupa, mamai sirdis maziau skaudes, as dirbu nuo 7 tai man niekaip nepavyks jos nuvesti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 08 rugsėjo 2009 - 11:41