Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Bomba @ 2009 09 07, 12:07)
niu siandien mazelis jau antra karta liko be manes sad.gif sy syki biski sunkiau, i darza ejo noriai, dar broli palydejom i kita grupe su visais daiktais, tada nuejo pats i savo grupe, apziurejo , persirenge o kai jau reikejo eiti i grupe, tai kazkodel pravirko ir sugalvojo eiti lauk  doh.gif aukletoja ji pasieme jau bliaunanti. gryzau po valandos, radau susirupinusi, susimasciusi, pamates mane aisku pabliove gerokai, nubuciavo visa smile.gif aukletoja sake kad siaip neverke bet nieko nezaide tik sedejo ir dairesi. gal neblogai, ne visi vaikai is pirmos dienos eina zaisti, didysis 1.5 metu nezaide tik sedejo ir lauke ir bliove kartais  doh.gif

smile.gif viskas bus gerai, jei jau antra diena neverke istisai , tai jau gerai mirksiukas.gif , maniskis tai visa savaite verke, o kai pamatydavo darzelio pastata tempdavo mane atgal. o lygiai po savaites kaip niekur nieko eina, tik aisku kai jau mamos ranka reikia paleisti tai asara nubega viena kita, bet ir aukletoja ir auklyte sake kad siaip nebeverkia kai as iseinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2009 09 07, 12:07)
niu siandien mazelis jau antra karta liko be manes sad.gif sy syki biski sunkiau, i darza ejo noriai, dar broli palydejom i kita grupe su visais daiktais, tada nuejo pats i savo grupe, apziurejo , persirenge o kai jau reikejo eiti i grupe, tai kazkodel pravirko ir sugalvojo eiti lauk  doh.gif aukletoja ji pasieme jau bliaunanti. gryzau po valandos, radau susirupinusi, susimasciusi, pamates mane aisku pabliove gerokai, nubuciavo visa smile.gif aukletoja sake kad siaip neverke bet nieko nezaide tik sedejo ir dairesi. gal neblogai, ne visi vaikai is pirmos dienos eina zaisti, didysis 1.5 metu nezaide tik sedejo ir lauke ir bliove kartais  doh.gif


Viskas bus gerai, juk pirmiausia reikia apsižiūrėti ir prie aplinkos priprasti 4u.gif
Atsakyti
Merginos patarkit,

Lopseli Linelis ar lopseli Aitvarelis pasirinkti?Kuris jusu manymu geresnis?
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2009 09 07, 15:34)
Merginos patarkit,

Lopseli Linelis ar lopseli Aitvarelis pasirinkti?Kuris jusu manymu geresnis?
4u.gif  4u.gif


aš rinkčiausi tą, kuris arčiau namų ax.gif
Atsakyti
antra savaitė.... vaikas suprato kas yra kas - palikom su unsure.gif ašarom
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 07, 10:01)
Kaip įdomiai. Kažkada bandžiau pataupyti ir vietoj basučių nupirkau šlepetes medžiagines. Deje, panos kojos tiesiog šlapios būdavo.

Matyt, kaip basutės basutėms, taip ir šlepetės šlepetėms nelygu. ax.gif

QUOTE(krika @ 2009 09 07, 16:32)
antra savaitė.... vaikas suprato kas yra kas - palikom su unsure.gif  ašarom

Čia maniškių būdas biggrin.gif . Bet ilgai adaptacijas neužtrūkdavo, paprastai trečią savaitę be nuotaikos, o ketvirtą jau visai normaliai keliaudavo...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 09 07, 17:51)
Čia maniškių būdas biggrin.gif . Bet ilgai adaptacijas neužtrūkdavo, paprastai trečią savaitę be nuotaikos, o ketvirtą jau visai normaliai keliaudavo...

reik tikėtis ir mums tas bus. tik va, kai klausi ar patiko darželyje, ar eis dar ryt į darželį? nežinau kiek vaikas supranta, bet visada sulaukiu teigiamo atsakymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 09 07, 16:51)
Čia maniškių būdas biggrin.gif . Bet ilgai adaptacijas neužtrūkdavo, paprastai trečią savaitę be nuotaikos, o ketvirtą jau visai normaliai keliaudavo...

Maniškei irgi taip pat buvo... bendrai visa adaptacija 3-4 savaites užtruko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 09 07, 11:08)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gera idėja, reiks visų patikrinti, kad prie manęs vienos nesikabinėtų  bigsmile.gif
P.S. kadangi trečdalį grupės pažįstu iš anksčiau, tai galiu paklausti. O kitus tai tikrai patikrinsiu rytoj  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(krika @ 2009 09 07, 16:32)
antra savaitė.... vaikas suprato kas yra kas - palikom su unsure.gif  ašarom

Maždaug taip ir būna su tais, kurie pradžioje drąsūs.

QUOTE(Baltike @ 2009 09 07, 17:51)
Matyt, kaip basutės basutėms, taip ir šlepetės šlepetėms nelygu. ax.gif

O man atrodo, kad koja kojai. taviškio šlepetes mačiau, tokias turėjom, deja...

QUOTE(krika @ 2009 09 07, 18:07)
reik tikėtis ir mums tas bus. tik va, kai klausi ar patiko darželyje, ar eis dar ryt į darželį? nežinau kiek vaikas supranta, bet visada sulaukiu teigiamo atsakymo  rolleyes.gif

Tai supranta, patinka, reiškia, bet sunku skirtis su mama.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 07, 20:47)
Maždaug taip ir būna su tais, kurie pradžioje drąsūs.

Tai supranta, patinka, reiškia, bet sunku skirtis su mama.


Krika, aš irgi taip manau mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dukrai jau viskas gerai ax.gif po savaitgalio nuėjom kaip naujai užgimusios thumbup.gif be jokių kaprizų ir ašarų bigsmile.gif nuėjusi dar pati pradėjo guosti naujoką kuris ašarojo... 4u.gif
na tikuosi nepaskubėjau pasigirti blush2.gif , nepersigalvos vėl, kad nenori...
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 09 08, 09:16)
mano dukrai jau viskas gerai  ax.gif po savaitgalio nuėjom kaip naujai užgimusios  thumbup.gif be jokių kaprizų ir ašarų  bigsmile.gif nuėjusi dar pati pradėjo guosti naujoką kuris ašarojo... 4u.gif
na tikuosi nepaskubėjau pasigirti  blush2.gif , nepersigalvos vėl, kad nenori...


Su vaikais visko būna, manoji neverkdavo lopšelyje, o kai buvo 4 m. buvo pradėjus verkt doh.gif nežinau kodėl rolleyes.gif bet po to vėl praėjo smile.gif Tiesiog būna kartais, kad neišsimiega ir pan.
Atsakyti