Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

o mes nuo kito rugsejo lankysim "ziogeli"gal yra jau lankanciu?kaip ten auklytes?
Atsakyti
Mes ziogeli lankom. Bet jei ne i musu grupe eisit, tai kitu aukletoju nezinom.... O jus pagal amziu turbut ne i musu grupe...
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 06, 18:02)
Aš basutes apaunu tas pačias, kur vasarą nešiojo. Geros, patogios, odinės... Vistiek iki kitos vasaros išaugs, kitų reikės. Tai atnešiojam visapusiškai lotuliukas.gif

Lygiai taip pat darom.
Blogiausia būna, jei žiemos vidury (ki basučių nė su žiburiu nerasi niekur) pasirodo, kad avimos jau per mažos. doh.gif
Atsakyti
O maniškiai po grupę dažniausiai laksto su šlepetėmis ax.gif . Esu bandžiusi su nuo vasaros likusiomis basutėmis leisti, bet jose, nors ir odinėse, kojos prakaituodavo kur kas labiau nei atvirose lengvose medžiaginėse šlepetukėse.

QUOTE(clasica @ 2009 09 05, 09:21)
Dėl skriaudimo, tai gal nieko-ji jau prie dičkių, penkiametė beveik. Daugiau nerimauju dėl lavėjimo ir tobulėjimo, už daugumą bendraamžių "suaugesnė", bijau kad su mažiais bus ne progresas, o regresas  ax.gif

Lavėjimas labiausiai ne nuo grupės kontingento, o nuo auklėtojų priklauso - turinčios praktikos ar pašaukimą sugeba ir kiekvienam pagal poreikius užsiėmimą pritaikyti. O tai, kad grupėje daug penkiamečių, tai pliusas. Maniškis irgi panašioje situacijoje - jis ir dar du grupės vaikai sausį šeštąjį gimtadienį šves, o kitiems šiemet ketveri suėjo ar dar tik sueis. Bet kažkaip po pokalbio su auklėtoja dėl regreso visiškai nepergyvenu. Nors, prisipažinsiu, pradžioje neramu buvo, tuo labiau, kad turėjau su kuo palyginti - tą grupę su savo bendraamžiais jau lankė mūsų jaunėlis.

Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 06, 14:45)

Aš neperku brangių basučių, kainuojančių 100 Lt, bet perku odines, nes ir tokių yra nebrangių.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man ir reik triem supirkti po dvi poras doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Izabelee @ 2009 09 06, 15:18)
Na va, man asmeniskai Dziuginta labiau patinka,o manajai - Nijole, ir Nijole sake kad ji jos vaiks smile.gif  matyt abipusis rysys atsirado smile.gif



o kuriam cia darzelyje tokios aukletojos tokiais vardais,nes labai jau girdeti vardai g.gif nejau mano vidurineles aukletojos bigsmile.gif ji lyg siol sake jas sapnuoja ypac NIJOLE wub.gif nors gal cia ne ta g.gif
Atsakyti
Manoji irgi eina su basutėmis, kurias nešiojo vasarą. Šiaip mums geriau basutės, nes tapkutėse labiau prakaituoja...
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 09 07, 08:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif man ir reik triem supirkti po dvi poras doh.gif
Papildyta:

o kuriam cia darzelyje tokios aukletojos tokiais vardais,nes labai jau girdeti vardai g.gif nejau mano vidurineles aukletojos bigsmile.gif ji lyg siol sake jas sapnuoja ypac NIJOLE wub.gif nors gal cia ne ta g.gif



Cia "Atzalyne" tokios aukletojos,pas lopselinukus,bet jos dirba ir su dickiais...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 09 07, 08:22)
O maniškiai po grupę dažniausiai laksto su šlepetėmis ax.gif . Esu bandžiusi su nuo vasaros likusiomis basutėmis leisti, bet jose, nors ir odinėse, kojos prakaituodavo kur kas labiau nei atvirose lengvose medžiaginėse šlepetukėse.

Kaip įdomiai. Kažkada bandžiau pataupyti ir vietoj basučių nupirkau šlepetes medžiagines. Deje, panos kojos tiesiog šlapios būdavo.

QUOTE(Izabelee @ 2009 09 07, 09:56)
Cia "Atzalyne" tokios aukletojos,pas lopselinukus,bet jos dirba ir su dickiais...

Nijolė nedirba su dičkiais.
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 09 07, 10:56)
Cia "Atzalyne" tokios aukletojos,pas lopselinukus,bet jos dirba ir su dickiais...

Tai ne ten tadu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 06, 13:45)

O iš kur jūs žinot, sr su odinėm vaikšto, ar ne? Kiekvieno vaiko basutes nuaunat ir patikrinat? g.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gera idėja, reiks visų patikrinti, kad prie manęs vienos nesikabinėtų bigsmile.gif
P.S. kadangi trečdalį grupės pažįstu iš anksčiau, tai galiu paklausti. O kitus tai tikrai patikrinsiu rytoj lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
niu siandien mazelis jau antra karta liko be manes sad.gif sy syki biski sunkiau, i darza ejo noriai, dar broli palydejom i kita grupe su visais daiktais, tada nuejo pats i savo grupe, apziurejo , persirenge o kai jau reikejo eiti i grupe, tai kazkodel pravirko ir sugalvojo eiti lauk doh.gif aukletoja ji pasieme jau bliaunanti. gryzau po valandos, radau susirupinusi, susimasciusi, pamates mane aisku pabliove gerokai, nubuciavo visa smile.gif aukletoja sake kad siaip neverke bet nieko nezaide tik sedejo ir dairesi. gal neblogai, ne visi vaikai is pirmos dienos eina zaisti, didysis 1.5 metu nezaide tik sedejo ir lauke ir bliove kartais doh.gif
Atsakyti