Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2009 09 05, 14:58)
Beje, lopšy vaikams duoda šakutes, tikrai jie nevalgo visko su šaukštu, nes kitaip niekada ir neišmoktų.

pas mus neduoda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 05, 17:59)
Pas mus lopsiuke neduoda sakuciu, pati aukletoja sake.

Kaip įdomiai.
Atsakyti
del odiniu basuciu brangumo.. pacios jos dvigubai arba daugiau brangesnes nei tapkutes, be to vaiku koja auga labai sparciai, pvz maniskio mazelio pavasari buvo dar 14 cm, dabar jau 15 su biskiu (1.5 metu vaikis nesioja 25 ismiera doh.gif ) tai bent per dvi ismieras jau, metams i prieki nenupirksi, nes nebus patogu vaikscioti, reiskiasi sezonui dvejos basutes, o jei vaikai du g.gif aisku jei gali sau (t.y. vaikams) ta leisti, tai ir perki, bet saip tai neturetu darzeliuose to REIKALAUTI , nebent tik patarti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 06 rugsėjo 2009 - 10:29
Žinau, kad geriausia avalynė yra odinė. Ir kai galim sau leisti tokią ir perkam. Bet kai vyras nuo sausio mėn. nebeturi darbo.... Gal kaip nors pratempsim su paprastom basutėm g.gif Tuo labiau, kad darželio draugai vaikšto su paprastom ir vargo nemato.
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2009 09 06, 11:13)
del odiniu basuciu brangumo.. pacios jos dvigubai arba daugiau brangesnes nei tapkutes, be to vaiku koja auga labai sparciai, pvz maniskio mazelio pavasari buvo dar 14 cm, dabar jau 15 su biskiu (1.5 metu vaikis nesioja 25 ismiera  doh.gif ) tai bent per dvi ismieras jau, metams i prieki nenupirksi, nes nebus patogu vaikscioti, reiskiasi sezonui dvejos basutes, o jei vaikai du  g.gif aisku jei gali sau (t.y. vaikams) ta leisti, tai ir perki, bet saip tai neturetu darzeliuose to REIKALAUTI , nebent tik patarti .

Tai niekas ir nereikalauja, nes negali reikalauti.

QUOTE(clasica @ 2009 09 06, 12:16)
Žinau, kad geriausia avalynė yra odinė. Ir kai galim sau leisti tokią ir perkam. Bet kai vyras nuo sausio mėn. nebeturi darbo.... Gal kaip nors pratempsim su paprastom basutėm  g.gif  Tuo labiau, kad darželio draugai vaikšto su paprastom ir vargo nemato.

O iš kur jūs žinot, sr su odinėm vaikšto, ar ne? Kiekvieno vaiko basutes nuaunat ir patikrinat? g.gif
Aš neperku brangių basučių, kainuojančių 100 Lt, bet perku odines, nes ir tokių yra nebrangių.
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2009 09 05, 00:20)
Sveika:)  Pasirodo musu panos tą pačią grupę lankys:) tik mes jau "seniai"  cool.gif  biggrin.gif



Mano pana taip pat prie jusu jungias drinks_cheers.gif

P.S oho jau musu daugeja (atzalynas - riesuteliai) - fainiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš savo berniuka ir su odinėm leisdavau, o dabar su crosais leidžiu, pas mus pora vaikų su jais vaikšto grupėj. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 09 06, 14:06)
Aš savo berniuka ir su odinėm leisdavau, o dabar su crosais leidžiu, pas mus pora vaikų su jais vaikšto grupėj. smile.gif

Jei originalai, tai nieko tokio.
O jie nesmunka nuo kojos?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 05, 14:58)
Žinau, kad jos. biggrin.gif  Abi geros. Tik Nijolė griežtesnė, Džiuginta minkštesnė. Na, jei reikia, tėvams ir pastabas pasako dėl vaikų (pvz., kad per šiltai prirengė ir t.t.). Aš buvau abiem patenkinta, ir mažių taip pat leisiu į šią grupę, jei pateksim į lopšį.
drinks_cheers.gif

O aš galvojau, kad maniškis jau vėlai išmoko valgyti su šaukštu.  cool.gif

Beje, lopšy vaikams duoda šakutes, tikrai jie nevalgo visko su šaukštu, nes kitaip niekada ir neišmoktų.
Ir vaikas niekada ir nieko neišmoks, jei jam nebus leidžiama to daryti.
Na, pas mus ne "Gracija", bet niekada gyvenime šokiai nebuvo pietų miego metu.
Pas mus šokiai vyksta lauko sąskaita (kas mna nelabai patinka, bet kad kito pasirinkimo nelabai ir yra).



Na va, man asmeniskai Dziuginta labiau patinka,o manajai - Nijole, ir Nijole sake kad ji jos vaiks smile.gif matyt abipusis rysys atsirado smile.gif

Pas mus grupej ziuriu, kad su crocs'ais yra vaikuciai apauti, tai ir as uzdesiu ir pranesios darzelyje, nes lauke orai tai jau bjaurus su jais vaikscioti....visa vasara prenesiojo lauke, pati uzsideti moka ir nusiimti, bus patogiau nei tapkes, kuriu pati neuzsideda....
Ar leidziat kas su crocsais i darzeli?
Papildyta:
Oj, nemaciau kad jau paraset doh.gif

Be abejo originalai, o jei geras dydis tai nuo kojos nenukris niekaip smile.gif
Atsakyti
Aš basutes apaunu tas pačias, kur vasarą nešiojo. Geros, patogios, odinės... Vistiek iki kitos vasaros išaugs, kitų reikės. Tai atnešiojam visapusiškai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 09 05, 17:59)
Pas mus lopsiuke neduoda sakuciu, pati aukletoja sake.

Pas mus irgi neduoda šakučių kai pasakiau , kad maniškis su šaukštu nemoka,pasakė kad šakučių neduoda.
Atsakyti
sveikutes,
noriu uzrasyti jau savo panele i darzeli,ale kol sulauksim eilej tai ateis jau laikas i ji ir eiti smile.gif
tai va renkames tarp darzeliu "Bitute" "Giliukas"ir "Gintarelis" gal galit ka nors pasakyti apie siuos darzelius,labai sunku apsispresti,prasau patarkit
Atsakyti