Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(clasica @ 2009 09 05, 09:21)

O dėl basučių tai.... rolleyes.gif  Nereikia mums spec. avalynės, jei reiktų, paskirtų ne auklėtoja, turbūt  biggrin.gif .  Nuo paprastų basučių vaikams matai kojytės prakaituoja, pėdkelnes per pietų miegą auklėtojoms reikia ant radiatoriaus nešti. Taip sakė, kai pradėjau raukytis  nono.gif

O čia auklėtojos sakė, kad nuo basučių vaiko kojytės suprakaituoja? blink.gif , pirmą kartą tokį bajerį girdžiu.....
Atsakyti
siaip tai is tiesu nuo tu pigiu tapkyciu prakaituoja kojos. ir visada budavo rekomenduojama geriau basutes odines pirkti, tik manau negali buti priverstine ta rekomendacija. ne kiekvienas gali metams po dvi poras basuciu ipirkti sad.gif be to, kazkaip paprastom lengviau apsiauti ijems patiems, iki siol didysis su tapkem vaiksciodavo, nors mes vat siemet abiems odines basutes itaisem
Atsakyti
Prakaituoja ne nuo basučių, o nuo tapkių guminiais padais... Paskui ligos visokios kimba... Maniškiai su basutėm vaikšto, vargo nemato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 09 05, 10:11)
Prakaituoja ne nuo basučių, o nuo tapkių guminiais padais... Paskui ligos visokios kimba... Maniškiai su basutėm vaikšto, vargo nemato biggrin.gif

Prakaituoja, jei paduko vidus ne odinis smile.gif Ir nuo tapkių prakaituoja ax.gif Vieniem daugiau, kitiem mažiau - nuo vaiko priklauso. Mano abu visad su odinėm basutėm daržiuke smile.gif
Atsakyti
rugpjūčio mėnesį buvau nupirkusi paprastą puoduką s udagteliu, kuris turi snapelį, iš kurio mokintųsi gerti kaip ir iš stiklinės ar paprasto puoduko. bėgo šalin nuo tokio puodelio, jei gerdavo, tai springdavo ir atrodo tuoj paskęs doh.gif

savaitės pradžioj auklytė prašė, kad namuose pati stengtųsi valgyti, nors mums labiau sekasi su šakute. bet va šakutės darželyje niekas juk neduoda. penktadienį palikus pilnai dienai, klausiau kaip? sako viskas gerai: gerai miego, gerai valgė. aš perklausiau ar gerai valgė, ar gerai valgė nes maitinot? vienžo, mano panelytė pasodinta prie pietų stalo su tais vaikučiais, kurie jau patys kažkiek valgo. tai sakė, ir mano panelytė valgė, tik truputį primaitinti reikėjo.

o dėl to puoduko - geria kaip didelė blink.gif ir MB sakė, iš stiklinės užsivertė ir nebuvo jokių "paskendimų ar springimų".

va ką darželis duoda vaikui bigsmile.gif nors į darželį nešamės savo avento puodelį su tiūtke blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 05 rugsėjo 2009 - 10:13
[
QUOTE(Slapux @ 2009 09 05, 10:44)
1. Prakaituoja, jei paduko vidus ne odinis smile.gif
2. Mano abu visad su odinėm basutėm daržiuke  smile.gif

1. Prakaituoja ir padas odinis, o viršus - ne tongue.gif
2. Vis dar bigsmile.gif biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 05, 11:15)
1. Prakaituoja ir padas odinis, o viršus - ne tongue.gif
2. Vis dar bigsmile.gif  biggrin.gif ?

1. Čia jau mažesnė blogybė, nei visai be odos ax.gif
2. Niu vienas vis dar smile.gif O antras su tapkėm po mokyklą tongue.gif
Atsakyti
ir mes itaisem abiem odinukes basutes, na pirkom didesnes kad uztektu visiems metams. kaip suprasti brangu? juk vaikai su tom basutem vaiksto visa diena po grupe. o jei kojytes kais, prakaituos ir vaikui bus nepatogu ir prades kibti ligos kaip kazkuri mamyte jau minejo unsure.gif
Atsakyti
Noriu paklaust tų, kurių vaikai daržely šokių užsiėmimus lanko (Gracija ar kaip ten..). Tai užsiėmimai vyksta per pietų miegą, nia? (bent jau pas mus tai pastebėjau). Sakau gal ir man saviškius leist pastraksėt, jei su miegais jiems sudėtinga bus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 09 05, 08:29)
kaip aukltes? Dziuginta ir Nijole pas mus smile.gif

Žinau, kad jos. biggrin.gif Abi geros. Tik Nijolė griežtesnė, Džiuginta minkštesnė. Na, jei reikia, tėvams ir pastabas pasako dėl vaikų (pvz., kad per šiltai prirengė ir t.t.). Aš buvau abiem patenkinta, ir mažių taip pat leisiu į šią grupę, jei pateksim į lopšį.

QUOTE(jėga @ 2009 09 05, 10:11)
Prakaituoja ne nuo basučių, o nuo tapkių guminiais padais... Paskui ligos visokios kimba... Maniškiai su basutėm vaikšto, vargo nemato biggrin.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(krika @ 2009 09 05, 11:12)
rugpjūčio mėnesį buvau nupirkusi paprastą puoduką s udagteliu, kuris turi snapelį, iš kurio mokintųsi gerti kaip ir iš stiklinės ar paprasto puoduko. bėgo šalin nuo tokio puodelio, jei gerdavo, tai springdavo ir atrodo tuoj paskęs  doh.gif

savaitės pradžioj auklytė prašė, kad namuose pati stengtųsi valgyti, nors mums labiau sekasi su šakute. bet va šakutės darželyje niekas juk neduoda. penktadienį palikus pilnai dienai, klausiau kaip? sako viskas gerai: gerai miego, gerai valgė. aš perklausiau ar gerai valgė, ar gerai valgė nes maitinot? vienžo, mano panelytė pasodinta prie pietų stalo su tais vaikučiais, kurie jau patys kažkiek valgo. tai sakė, ir mano panelytė valgė, tik truputį primaitinti reikėjo.

o dėl to puoduko - geria kaip didelė  blink.gif ir MB sakė, iš stiklinės užsivertė ir nebuvo jokių "paskendimų ar springimų".

va ką darželis duoda vaikui  bigsmile.gif nors į darželį nešamės savo avento puodelį su tiūtke  blush2.gif

O aš galvojau, kad maniškis jau vėlai išmoko valgyti su šaukštu. cool.gif

Beje, lopšy vaikams duoda šakutes, tikrai jie nevalgo visko su šaukštu, nes kitaip niekada ir neišmoktų.
Ir vaikas niekada ir nieko neišmoks, jei jam nebus leidžiama to daryti.

QUOTE(jėga @ 2009 09 05, 13:42)
Noriu paklaust tų, kurių vaikai daržely šokių užsiėmimus lanko (Gracija ar kaip ten..). Tai užsiėmimai vyksta per pietų miegą, nia? (bent jau pas mus tai pastebėjau). Sakau gal ir man saviškius leist pastraksėt, jei su miegais jiems sudėtinga bus... unsure.gif

Na, pas mus ne "Gracija", bet niekada gyvenime šokiai nebuvo pietų miego metu.
Pas mus šokiai vyksta lauko sąskaita (kas mna nelabai patinka, bet kad kito pasirinkimo nelabai ir yra).
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 04, 11:01)
O mūsiškiai nuo pirmadienio dvi savaites gyvens sporto salėj doh.gif  swoon.gif ... Ten ir žais, ir nemiegos - nėra kur - ir mokysis unsure.gif ... Vamzdyną keičia unsure.gif

blink.gif cia kur darzelyje blink.gif tipo anksciau negalejo to sutvarkyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 05, 14:58)
Beje, lopšy vaikams duoda šakutes, tikrai jie nevalgo visko su šaukštu, nes kitaip niekada ir neišmoktų.
Ir vaikas niekada ir nieko neišmoks, jei jam nebus leidžiama to daryti.
Na, pas mus ne "Gracija", bet niekada gyvenime šokiai nebuvo pietų miego metu.
Pas mus šokiai vyksta lauko sąskaita (kas mna nelabai patinka, bet kad kito pasirinkimo nelabai ir yra).

Pas mus lopsiuke neduoda sakuciu, pati aukletoja sake.
Atsakyti