Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ČIČI @ 2009 09 04, 11:45)
Bet, kogero, tevai nenoretu, kad i kita darzeli reiketu vesti  ax.gif

O tai kas jau čia dviem savaitėm į tą kitą darželį priims doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 09 04, 09:32)
Ir žaislų darželyje, pasirodo, nebėra...


manajai irgi "nėra ka veikti", nors žaislų, knygų, dėlionių netgi daugiau negu senajame darželyje.
Papildyta:
QUOTE(ezra @ 2009 09 04, 10:35)
Tada turi su ja pasikalbėti, paaiškinti, kad nuo jos elgesio priklauso tai, kaip su elgsis kiti.
O jei nevalgys, susirgs ir reikės važiuoti į ligoninę, kur mama negalės pasiimti namo, o turės gulėti ne vieną dieną ir gydytis. (Pabandyk, gal suveiks.)



kaip tik neseniai gulėjo ligoninėj būtent dėl pilvo problemų, oi ką ten patyrė doh.gif nenoriu vaikui dar labiau streso varyt, buvau užsiminus , kad gali vėl taip nutikti, nesuveikė schmoll.gif
na bet aš tikuosi , kad laikui bėgant adaptuosis, tik labai jau man širdelę skauda kol tai įvyks verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dreksis: 04 rugsėjo 2009 - 10:56
DIlma, tu cia apie Zelmeneli ? mazesnius tai i kitas grupes isdalino ax.gif o as siandien savo mazeli pusvalandziui jau buvau palikusi, neverke kol nebuvau, tik sedejo kur pasodintas ir baiksciai zaide su zaisliukais. uzta kai atejau biski susigraudino, nu bet kaip pirmam kartui tai aukletoja sake kad gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 04, 08:50)
Pripras, ji dabar bandė mamos nervus  4u.gif

tai kad aš ir nesinervuoju. ji ir vėl bandė man į tašę įlįsti telefono, o kai negavo, auklėtoja davė. aš nenorėdama pabėgti, pašaukiau ją vardu ir "ate" pasakiau, tai paleido dūdas. na ar reiks nieko nesakius ir išeiti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2009 09 04, 12:36)
DIlma, tu cia apie Zelmeneli ? mazesnius tai i kitas grupes isdalino  ax.gif r

Apie jį user posted image. O tai ir pas jus keičia g.gif ?
Mūsų niekas niekur nedalino - mes vieninteliai tokie, nėr su kuom sujungt biggrin.gif . Vaikai, aišku, laukia kaip šventės to "gyvenimo" salėj doh.gif - tik apie tai ir tešneka visi choru biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 04, 11:46)
O tai kas jau čia dviem savaitėm į tą kitą darželį priims doh.gif ...


Jei higienistai užtrumpins, priims cool.gif
Papildyta:
QUOTE(krika @ 2009 09 04, 13:12)
tai kad aš ir nesinervuoju. ji ir vėl bandė man į tašę įlįsti telefono, o kai negavo, auklėtoja davė. aš nenorėdama pabėgti, pašaukiau ją vardu ir "ate" pasakiau, tai paleido dūdas. na ar reiks nieko nesakius ir išeiti?  unsure.gif


Tokiu atveju, geriau neatsisveikinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 04, 13:19)
Jei higienistai užtrumpins, priims  cool.gif

irnesakyk.gif jei būtų norėję, būtų užtrumpinę jau... Manau huh.gif
Atsakyti
kai namie mažoji ožius rodo, tai leidžiu paverkti. bet dabar šiuo atveju iš visos visos širdies nenoriu kad ji verktų schmoll.gif kad jai skaudėtų. su Liepa buvo kitaip - aš kartu verkiau su vaiku ir kitokių minčių nebuvo. o čia taip norisi apsaugoti nuo ašarų. atrodo situacija ta pati - darželis - bet va jausmai kitokie cool.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 04, 13:23)
kai namie mažoji ožius rodo, tai leidžiu paverkti. bet dabar šiuo atveju iš visos visos širdies nenoriu kad ji verktų  schmoll.gif kad jai skaudėtų. su Liepa buvo kitaip - aš kartu verkiau su vaiku ir kitokių minčių nebuvo. o čia taip norisi apsaugoti nuo ašarų. atrodo situacija ta pati - darželis - bet va jausmai kitokie  cool.gif


man irgi su antru vaiku viskas kitaip, bet ir ji kitokia ax.gif bet aš niekada su vaiku neverkiau schmoll.gif vaikui ir taip sunku, o jei matys, kad ir man sunku doh.gif

Dilma, tikėkimės... mūsų darželį, kai remonavo neleido nei daliai darželio dirbti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 04 rugsėjo 2009 - 12:29
QUOTE(ČIČI @ 2009 09 04, 13:25)
man irgi su antru vaiku viskas kitaip, bet ir ji kitokia  ax.gif bet aš niekada su vaiku neverkiau  schmoll.gif  vaikui ir taip sunku, o jei matys, kad ir man sunku  doh.gif

aš prie vaiko neverkiau schmoll.gif apsiverkdavau išėjus
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 04, 13:39)
aš prie vaiko neverkiau  schmoll.gif apsiverkdavau išėjus


na, ne taip supratau blush2.gif
lotuliukas.gif o mes čia per dvi temas kalbamės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 09 04, 12:17)
Apie jį user posted image. O tai ir pas jus keičia g.gif ?
Mūsų niekas niekur nedalino - mes vieninteliai tokie, nėr su kuom sujungt biggrin.gif . Vaikai, aišku, laukia kaip šventės to "gyvenimo" salėj doh.gif - tik apie tai ir tešneka visi choru biggrin.gif .


mano vyresnelis eina i Teatrinukus, ir pas juos tuos vamzdzius keis, taviskis gal i ZIniukus ? nes jie po teatrinukais, maciau kaip tik kazkokius daiktus is ziniuku nese i sales puse, tai matyt kraustesi doh.gif tai teatrinukus padalinu, dali i Balionelius dali i Liutukus ax.gif
Atsakyti