Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(krika @ 2009 09 04, 08:45)
vakar lopšelinukę pasiėmiau po pietų miegelio. auklytė sakė, kad verkė, nes juk priklauso turputį nuverkti. na jei priklauso, tai nesukau galvą.
o šį rytą palikau verkiančią  unsure.gif


Pripras, ji dabar bandė mamos nervus 4u.gif
Atsakyti


O mano mazoji protestuoja - ryte praso neisvezti, nei pusryciu, nei pietu nevalgo..... unsure.gif
Nezinau kaip kita savaite bus, kai reikes miegelio pasilikti
[/quote]

mano dukra irgi nevalgo darželyje schmoll.gif , irgi streikuoja verysad.gif
liūdna , kad priešiškai nusistačius...
Atsakyti
[quote=dreksis,2009 09 04, 08:52]
O mano mazoji protestuoja - ryte praso neisvezti, nei pusryciu, nei pietu nevalgo..... unsure.gif
Nezinau kaip kita savaite bus, kai reikes miegelio pasilikti
[/quote]

mano dukra irgi nevalgo darželyje schmoll.gif , irgi streikuoja verysad.gif
liūdna , kad priešiškai nusistačius...
[/quote]

Kokio amžiaus? Palaukit pora savaičių, turėtų pasikeisti 4u.gif
Atsakyti
Maniske pernai berods irgi prastai valge darze... O kadangi per sia vasara viena men namie buvo, ir nelabai jau daug mes ten gaminom.... Tai jauciu po namu maisto, jai ir darzelio maistas pradejo patikti...
Atsakyti
Maniškė, tai jeigu ko nemėgsta, tai ir nevalgo. Šiaip visada valgė (-o) gerai...
Atsakyti
O mano penkiametis, pakeitęs grupę, šoke: nieko su visais nebespėja, nors dauguma naujų draugų visais metais jaunesni doh.gif . Ir žaislų darželyje, pasirodo, nebėra... O viskas iš esmės dėl to, kad grupių auklėtojų darbo stiliai labai skiriasi: viena buvo labai rami, niekas niekur neskubino, žaidimai - lego, dėlionės, o naujoji auklėtoja - žymiai energingesnė, viskas vos ne pagal švilpuką ir žaislai labiau judriems ar bent jau vaidmenų žaidimams pritaikyti.
Atsakyti
O mūsiškiai nuo pirmadienio dvi savaites gyvens sporto salėj doh.gif swoon.gif ... Ten ir žais, ir nemiegos - nėra kur - ir mokysis unsure.gif ... Vamzdyną keičia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 04 rugsėjo 2009 - 09:01
Na ir mes pagaliau baigem sirgti ir pirmadieni kulniuojam i darza biggrin.gif Matysim kaip seksis po beveik menesio atostogu...
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 04, 08:45)
vakar lopšelinukę pasiėmiau po pietų miegelio. auklytė sakė, kad verkė, nes juk priklauso turputį nuverkti. na jei priklauso, tai nesukau galvą.
o šį rytą palikau verkiančią  unsure.gif

Na, galvok, kad ir šis etapas baigsis. 4u.gif

QUOTE(dreksis @ 2009 09 04, 08:52)
mano dukra irgi nevalgo darželyje  schmoll.gif , irgi streikuoja  verysad.gif
liūdna , kad priešiškai nusistačius...

Tada turi su ja pasikalbėti, paaiškinti, kad nuo jos elgesio priklauso tai, kaip su elgsis kiti.
O jei nevalgys, susirgs ir reikės važiuoti į ligoninę, kur mama negalės pasiimti namo, o turės gulėti ne vieną dieną ir gydytis. (Pabandyk, gal suveiks.)

QUOTE(iewike @ 2009 09 04, 09:11)
Maniske pernai berods irgi prastai valge darze... O kadangi per sia vasara viena men namie buvo, ir nelabai jau daug mes ten gaminom.... Tai jauciu po namu maisto, jai ir darzelio maistas pradejo patikti...

lotuliukas.gif

QUOTE(Baltike @ 2009 09 04, 09:32)
O mano penkiametis, pakeitęs grupę, šoke: nieko su visais nebespėja, nors dauguma naujų draugų visais metais jaunesni doh.gif . Ir žaislų darželyje, pasirodo, nebėra... O viskas iš esmės dėl to, kad grupių auklėtojų darbo stiliai labai skiriasi: viena buvo labai rami, niekas niekur neskubino, žaidimai - lego, dėlionės, o naujoji auklėtoja - žymiai energingesnė, viskas vos ne pagal švilpuką ir žaislai labiau judriems ar bent jau vaidmenų žaidimams pritaikyti.

Oho, kaip įdomiai. Aš galvojau, kad žaislai protaikomi įvairiems vaikų poreikiams. unsure.gif

QUOTE(Dilma @ 2009 09 04, 10:01)
O mūsiškiai nuo pirmadienio dvi savaites gyvens sporto salėj doh.gif  swoon.gif ... Ten ir žais, ir nemiegos - nėra kur - ir mokysis unsure.gif ... Vamzdyną keičia unsure.gif

Jooo, tai kokius tuos vaikus pasiims tėvai, kai jie bus nepailsėję. Siaubas.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 04, 10:35)
Jooo, tai kokius tuos vaikus pasiims tėvai, kai jie bus nepailsėję. Siaubas.

Net neįsivaizduoju... Aš saviškės nevesiu tada, kai turės pasilikt miegot - nes jeigu jai vakare treniruotės, tai nukris ji man ten ant kilimo doh.gif unsure.gif . Nors jau ir dideli mes skaitomės, bet ką aš žinau... Buvom kažkada per pietų miegą užėję - beveik visi vaikai miegojo, kiek mačiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 04 rugsėjo 2009 - 09:42
QUOTE(Dilma @ 2009 09 04, 10:41)
Net neįsivaizduoju... Aš saviškės nevesiu tada, kai turės pasilikt miegot - nes jeigu jai vakare treniruotės, tai nukris ji man ten ant kilimo doh.gif  unsure.gif . Nors jau ir dideli mes skaitomės, bet ką aš žinau... Buvom kažkada per pietų miegą užėję - beveik visi vaikai miegojo, kiek mačiau unsure.gif

Būtent. Tėvai tas dvi savaites su saviškiais nesusikalbės, nes tik keli vaikai būna kurie nemiega. Bet net ir nemiegodami, o tik gulėdami jie pailsi.
Blyn, kur žiūri higienistai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 04, 10:43)
Būtent. Tėvai tas dvi savaites su saviškiais nesusikalbės, nes tik keli vaikai būna kurie nemiega. Bet net ir nemiegodami, o tik gulėdami jie pailsi.
Blyn, kur žiūri higienistai. doh.gif


Bet, kogero, tevai nenoretu, kad i kita darzeli reiketu vesti ax.gif
Atsakyti