Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2009 09 03, 10:29)
Tai visada taip būna vaikams.


Oj nuraminot,tik, kad man ta jos mylimiausia aukletoja nelabai...man asmeniskai kita zymiai fainesne (jau pasimate)
P.S tikiuosi mano paneles pasirinkimas bus geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 09 03, 13:38)
Oj nuraminot,tik, kad man ta jos mylimiausia aukletoja nelabai...man asmeniskai kita zymiai fainesne (jau pasimate)
P.S tikiuosi mano paneles pasirinkimas bus geras biggrin.gif


Vaikai mato kitaip nei mes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 03 rugsėjo 2009 - 12:42

Jau turi ir aukletoja mylimiausia (nezinau cia geria ar blogai..
[/quote]

O mano mazoji protestuoja - ryte praso neisvezti, nei pusryciu, nei pietu nevalgo..... unsure.gif
Nezinau kaip kita savaite bus, kai reikes miegelio pasilikti
Atsakyti
Mano jau didelė, beveik 5m., bet tik dabar pradėjom eiti į darželį. Man net bučkio nespėja duoti, batus tik persimauna ir bėga pas vaikus ir žaisliukus. O aš pusę rugsėjo 1d. blioviau ir dabar ašaros netoli - kaip ten mano išdykėlė, viena tarp svetimų žmonių... unsure.gif
O dar auklėtoja... Pirmą dieną kai nuėjom į grupę, tai auklėtoja senbuvius tik kalbina "oi, kaip išaugai, kaip išgražėjai, oi vėl draugausim, oi ateik". Mano naujokė sėdi kampe, niekas jos nekviečia, nemato... Auklėtoja tik atsiduso "naujokė"... Beveik kalta pasijutau, kad jai darbo atvedžiau. Gerai, kad dukra tokių dalykų į galvą neima, kita mama matė, kaip auklėtoją už sijono tampė - kažką ten pažiūrėti kvietė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 09 01, 14:52)
Kas kiek cm? Ūgis? Ko gero jau 121 cm


Kokio amžiaus tavo mergaitė? Maniškei dar nėra 5m., o jau 116cm., visus bendraamžius draugus seniai praaugo bigsmile.gif



Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 09 03, 13:38)
Oj nuraminot,tik, kad man ta jos mylimiausia aukletoja nelabai...man asmeniskai kita zymiai fainesne (jau pasimate)
P.S tikiuosi mano paneles pasirinkimas bus geras biggrin.gif

Vaikų pasirinkimai visada geri.
O tai kuri jos mylimoji auklėtoja? smile.gif

QUOTE(clasica @ 2009 09 03, 15:07)
Mano jau didelė, beveik 5m., bet tik dabar pradėjom eiti į darželį. Man net bučkio nespėja duoti, batus tik persimauna ir bėga pas vaikus ir žaisliukus. O aš pusę rugsėjo 1d. blioviau ir dabar ašaros netoli - kaip ten mano išdykėlė, viena tarp svetimų žmonių... unsure.gif
O dar auklėtoja... Pirmą dieną kai nuėjom į grupę, tai auklėtoja senbuvius tik kalbina "oi, kaip išaugai, kaip išgražėjai, oi vėl draugausim, oi ateik". Mano naujokė sėdi kampe, niekas jos nekviečia, nemato... Auklėtoja tik atsiduso "naujokė"... Beveik kalta pasijutau, kad jai darbo atvedžiau. Gerai, kad dukra tokių dalykų į galvą neima, kita mama matė, kaip auklėtoją už sijono tampė - kažką ten pažiūrėti kvietė  tongue.gif

O tu nenusimink, juo labiau, kad tavo panelė gerai jaučiasi. Tiesiog stebėk, o jei reikės, tada ir įsikiši. 4u.gif

QUOTE(clasica @ 2009 09 03, 15:33)
Kokio amžiaus tavo mergaitė? Maniškei dar nėra 5m., o jau 116cm., visus bendraamžius draugus seniai praaugo  bigsmile.gif

Maniškei 5,5 m.
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 09 03, 15:33)
Kokio amžiaus tavo mergaitė? Maniškei dar nėra 5m., o jau 116cm., visus bendraamžius draugus seniai praaugo  bigsmile.gif

na jei ezra smulkinasi tai ir aš paskaičiuosiu g.gif 5,3 m. ir 115 cm tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 03, 20:47)
na jei ezra smulkinasi tai ir aš paskaičiuosiu  g.gif 5,3 m. ir 115 cm  tongue.gif

Nesupratau. g.gif Manęs paklausė, kiek maniškei, tai ir parašiau 5,5 m. ( penkeri su puse taip rašoma matematikoje). Vis dėlto yra skirtumas, kur penkeri, o kur penkeri su puse. tongue.gif
Atsakyti
yra yra irnesakyk.gif ir man nepatinka kai kas paklausia kiek Skaistei metų, o Liepa atšauna, kad vienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 03, 21:22)
yra yra irnesakyk.gif ir man nepatinka kai kas paklausia kiek Skaistei metų, o Liepa atšauna, kad vienas  doh.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 03, 21:22)
yra yra irnesakyk.gif ir man nepatinka kai kas paklausia kiek Skaistei metų, o Liepa atšauna, kad vienas  doh.gif


biggrin.gif
Atsakyti
vakar lopšelinukę pasiėmiau po pietų miegelio. auklytė sakė, kad verkė, nes juk priklauso turputį nuverkti. na jei priklauso, tai nesukau galvą.
o šį rytą palikau verkiančią unsure.gif
Atsakyti