Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 16:42)
Na, auklėtoja Karina nauja dar (nepažįstam).
O auklėtoja Jūratė buvo mūsų auklėtoja. Galiu nuraminti, būsit priimtos labai šiltai ir maloniai. Ir auklytė toje grupėje (jei liks ta pati) superinė.


taip auklytė ir man labai faina pasirodė , kai buvom nuėjusios penktadienį susipažonti wub.gif
labai gaila senojo darželio, ten vistiek fainiau, jaukiau, bet gana tolokai vežioti mat persikėlėme kitur gyventi...
jei kam įdomu, tai lankėme "Žilvitį" - puikus darželis wub.gif lieka tik geri prisiminimai apie jį smile.gif
na, šiek tiek ramiau pasidarė, bus matyti kaip čia kas bus, eisim į šventę, o paskui paliksiu turbūt.
Atsakyti
Kodėl nieks daugiau nelanko "Aitvarėlio", ir temos atskiros nėr biggrin.gif

ČIČI, kelintą ryt saviškę vesi? Galvoju ar pusryčiai vis dar 8.30 g.gif Tikiuos žymių pasikeitimų darže nerasim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2009 08 31, 18:48)
Sveikos,
Norėjau paklausti mamyčių,kurių vaikučiai lanko Ąžuoliuko darželį...kelintą valandą renktis rugsėjo pirmą į grupes(lopšelio).Pamiršau vedėjos paklausti,o prisiskambinti neina.Eisim pirmą kartą,tai nesinori vėlintis... ax.gif Ačiū

Nelankom šio darželio, bet manau, kad renkamasi kaip ir visada - pusryčiams.
Atsakyti
QUOTE(martinna @ 2009 08 31, 16:59)
Norejau paklausti mamyciu kaip ta rugsejo 1-aja reikia elgtis darzelyje?  g.gif
Mums rytoj pirma diena tai nezinau ar ta diena tokia pat ypatinga kaip mokykloje? Ar nesate geles? Ar einate is pat ryto ir paliekate vaikucius visai dienai? Ar tik ateinat supazindinat vaikuti su aukletojom ir namo ?
Esu pasimetusi ryt i darzeli, bet nezinau ko tiketis???  blush2.gif

mes jau nebe naujokai.. ir rugpjūčio vidury pradėjom lankyt.. šįkart nešasi vieną "sėmiačką", pasipuoš, pasiims persirengimui rūbelių ir liks darže, kaip eilinę dieną. 4u.gif Auklėtojos pažįstamos, vaikai irgi...
Atsakyti
aš jau po..... biggrin.gif na, vyresnioji kaip visada, pas tas pačias auklėtojas, pas tuos pačius vaikus. su mažaja nuvedėm dičkę sesę, tai kai auklėtos kalbino mažę, tai ji glaustėsi aplink mane, ant rankų prašėsi. o savo grupėj... 5 minutės ir man sedėdama ant kelių "ate" parodė, kibo auklėtojai į ranką ir žaisti išėjo. kaip ir ne pagal mano planą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 08:49)
aš jau po.....  biggrin.gif na, vyresnioji kaip visada, pas tas pačias auklėtojas, pas tuos pačius vaikus. su mažaja nuvedėm dičkę sesę, tai kai auklėtos kalbino mažę, tai ji glaustėsi aplink mane, ant rankų prašėsi. o savo grupėj... 5 minutės ir man sedėdama ant kelių "ate" parodė, kibo auklėtojai į ranką ir žaisti išėjo. kaip ir ne pagal mano planą  lotuliukas.gif

Super, vaikui patiko smile.gif smile.gif
Atsakyti
"super" pasakysiu, kai pasiimsiu už dar valandos
Atsakyti
Mano darželinukai, apsiginklavę kardeliais biggrin.gif , iškeliavo į vieną grupę - mažajam jau gerai pažįstamą, o didžiajam naują. Bet entuziazmo per kraštus, ryte žadinti nereikėjo, patys kėlėsi rengėsi ir komandavo man, ką į kuprines sukrauti. biggrin.gif Prabus darželyje visą dieną, kadangi tėvelis dirba, o mudvi su maže vos spėsime savo mokinuką po visas mokslo metų pradžios šventes vedžioti. Vakare šventė visų laukia namuose.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 09 01, 08:57)
Vakare šventė visų laukia namuose.

Smagu pas jus... šurmulys wub.gif
Atsakyti
Maniškis ir labai norėjo pasilikti, tai palikau. Jau buvo pasiilgęs darželio draugų po vasaros atostogų. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2009 08 31, 15:49)
Jo, man taip pat patiko ir grupe, ir aukletojos. Malonios moterys, tik pacios issigandusios, kad tiek nauju mazuliuku is karto suleido.
Mano mazoji siandien labai asaringai pasitiko. Siaip jau ir pusrycius valge, tik pietu - ne. As neistencciau pasiskambinau po valandos - sako viskas gerai. Tik viena mergyte labai nerimo, tai iskviete mama.
Gelytes nesim. Taip suprantu yra 2 aukletojos ir viena auklyte. Ar ne?


Aga, dvi aukletojos ir viena auklyte, kuri nesikeicia...kaip jumi rugsejo 1-oji? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 08:49)
aš jau po.....  biggrin.gif na, vyresnioji kaip visada, pas tas pačias auklėtojas, pas tuos pačius vaikus. su mažaja nuvedėm dičkę sesę, tai kai auklėtos kalbino mažę, tai ji glaustėsi aplink mane, ant rankų prašėsi. o savo grupėj... 5 minutės ir man sedėdama ant kelių "ate" parodė, kibo auklėtojai į ranką ir žaisti išėjo. kaip ir ne pagal mano planą  lotuliukas.gif



Oj kaip pavydziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 09 01, 10:56)
Oj kaip pavydziu blush2.gif

sutartu laiku nuėjau vaiko pasiimti, grįžau iš daržo be vaiko lotuliukas.gif eisiu dabar abi pasiimsiu 12,30 biggrin.gif
Atsakyti