Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Norejau paklausti mamyciu kaip ta rugsejo 1-aja reikia elgtis darzelyje? g.gif
Mums rytoj pirma diena tai nezinau ar ta diena tokia pat ypatinga kaip mokykloje? Ar nesate geles? Ar einate is pat ryto ir paliekate vaikucius visai dienai? Ar tik ateinat supazindinat vaikuti su aukletojom ir namo ?
Esu pasimetusi ryt i darzeli, bet nezinau ko tiketis??? blush2.gif
Atsakyti
Žiūriu, paskutiniuose puslapiuose nemažai pokalbių konkrečiai apie "Atžalyną". Gal vertėtų pokalbius apie grupes ir auklėtojas į šitam darželiui skirtą temą perkelti? Juk tik siauram ratui jos įdomios. Čia šiaip pamąstymas...

O Martinnai patarčiau paskutinius šios temos puslapius perversti - kaip tik ją dominančiais klausimais čia nemažai kalbėtasi.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 08 31, 17:11)
Žiūriu, paskutiniuose puslapiuose nemažai pokalbių konkrečiai apie "Atžalyną". Gal vertėtų pokalbius apie grupes ir auklėtojas į šitam darželiui skirtą temą perkelti? Juk tik siauram ratui jos įdomios. Čia šiaip pamąstymas...

Man tinka toks variantas, tik kad šita tema numirs. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 17:18)
Man tinka toks variantas, tik kad šita tema numirs. biggrin.gif

Man tokia mintis kilo pastebėjus, kad eilini kartą neberandama ar neieškoma atsakymų į tuos daug kam aktualius klausimus, kuriais ką tik diskutuota buvo.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 31, 17:18)
Man tinka toks variantas, tik kad šita tema numirs. biggrin.gif

aha, taip kaip apie pumpurėlį. numiro tema, kam reikia ją prisikėlė.... iki kito karto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 08 31, 17:22)
Man tokia mintis kilo pastebėjus, kad eilini kartą neberandama ar neieškoma atsakymų į tuos daug kam aktualius klausimus, kuriais ką tik diskutuota buvo.

Tai jau tas seniai aišku, kad kitos mamytės labai tingi paskaityti bent kelis puslapius atgal.
Atsakyti
O Jūs nešat abiem auklėtojom gėlių ar tik vienai? smile.gif
Atsakyti
ne abiem , o trim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 08 31, 17:45)
O Jūs nešat abiem auklėtojom gėlių ar tik vienai? smile.gif

Aš pasiklausiu, ar po pietų dirbs kita auklėtoja, jei dirba kita, nešam abiem. Šiaip, mes nešam ir auklytei.
Atsakyti
O rugsejo 1-aja buna koks susirinkimas? as cia apie lopselinukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 08 31, 17:55)
O rugsejo 1-aja buna koks susirinkimas? as cia apie lopselinukus  4u.gif

Paprastai nebūna.
Atsakyti
Sveikos,
Norėjau paklausti mamyčių,kurių vaikučiai lanko Ąžuoliuko darželį...kelintą valandą renktis rugsėjo pirmą į grupes(lopšelio).Pamiršau vedėjos paklausti,o prisiskambinti neina.Eisim pirmą kartą,tai nesinori vėlintis... ax.gif Ačiū
Atsakyti