Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

žinot, jei man būtų taip ir pasakė, kad netilpot į sąrašą, tai gal ir būčiau rami ir akių nepūsčiau - kaip gi čia. bet kai vartė visus sąrašus ir mūsų nerado, o paskui pripažino kad mus pražiopsojo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 28, 18:33)
žinot, jei man būtų taip ir pasakė, kad netilpot į sąrašą, tai gal ir būčiau rami ir akių nepūsčiau - kaip gi čia. bet kai vartė visus sąrašus ir mūsų nerado, o paskui pripažino kad mus pražiopsojo  blink.gif

Neklysta, kas nedirba cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 28, 18:30)
Į tą pirmenybę, spėju, mažai kas žiūri irnesakyk.gif Mazgius daržan užrašinėjau irgi turbūt prieš metus iki lankymo. Nepergyvenau labai - pirmenybių turėjom daugiau, nei jūs, o likom už sąrašo ribų doh.gif  Gerai, kad kažkas ten kažkur neatėjo, ar išėjo... tai po mėnesio priėmė smile.gif

Ko gero, čia nuo darželio direktorės priklauso.
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 28, 18:30)
Į tą pirmenybę, spėju, mažai kas žiūri irnesakyk.gif Mazgius daržan užrašinėjau irgi turbūt prieš metus iki lankymo. Nepergyvenau labai - pirmenybių turėjom daugiau, nei jūs, o likom už sąrašo ribų doh.gif  Gerai, kad kažkas ten kažkur neatėjo, ar išėjo... tai po mėnesio priėmė smile.gif



Bet jei vienas vaikas lanko darželį, tai brolį ar sesę būtinai priima.
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 08 28, 21:36)
Bet jei vienas vaikas lanko darželį, tai brolį ar sesę būtinai priima.

Nebūtinai, nes yra kitų punktų, kurie dar svarbesni suteikiant pirmumą.
Atsakyti
Turiu klausimuka, ar imanoma lopselyje atsisakyti pusrytuku (ir kad uz juos nereiketu moketi)?

Ir dar vienas klausimukas, ar jums aukletojos duoda savo kontaktus, kad pranesti jog vaika veliau atvesit ar neatvesit nes susirgo. Jei neduoda, tai kaip jus tai pranesat?

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 08 28, 22:59)
Turiu klausimuka, ar imanoma lopselyje atsisakyti pusrytuku (ir kad uz juos nereiketu moketi)?

Ir dar vienas klausimukas, ar jums aukletojos duoda savo kontaktus, kad pranesti jog vaika veliau atvesit ar neatvesit nes susirgo. Jei neduoda, tai kaip jus tai pranesat?

dekui  4u.gif

1. Įmanoma. Tik turėsit tai daryt visą mėnesį. Ir ateiti tada, kai vaikai bus jau papsuryčiavę 4u.gif

2. Kad auklėtojų kontaktai bent jau pas mus surašyti ten, kur visa informacija tėvams. Niekas jų niekur neslepia. Blogiausiu atveju galima paskambinti bendruoju darželio telefonu ir pranešti, kad toks ir toks iš tokios grupės neateis, nes susirgo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 08 28, 22:59)
Turiu klausimuka, ar imanoma lopselyje atsisakyti pusrytuku (ir kad uz juos nereiketu moketi)?

Ir dar vienas klausimukas, ar jums aukletojos duoda savo kontaktus, kad pranesti jog vaika veliau atvesit ar neatvesit nes susirgo. Jei neduoda, tai kaip jus tai pranesat?

dekui  4u.gif


Bent jau man lopselyje aiskino, kad jeigu norim atsisakyti kokio nors maitinimo, tada pries menesi turim rasyti prasyma ir visa menesi negausim ar pusryciu ar tai pietu.....As kol kas planuoju pusrycius duoti namie, bet neatsisakysiu ir lopselio pusryciu, lai ir nevalgo tegul, bet jei po menesio matysiu, kad man tu pusryciu nereikia, tai rasysiu prasyma, bet cia daugiau terliones ir tiek.... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 08 28, 21:59)
Turiu klausimuka, ar imanoma lopselyje atsisakyti pusrytuku (ir kad uz juos nereiketu moketi)?


Pas mus darže įmanoma,tik rašant prašymą reikia nurodyti laikotarpį,minimalus laikotarpis savaitė mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif mes tai jau laukiam darziuko mano mazoji baigia nugriauti namus wacko.gif cry.gif tad rugsejo pirma manau pliksime o po miegelio pasimsime.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2009 08 30, 09:59)
Sveikos mamytes 4u.gif mes tai jau laukiam darziuko mano mazoji baigia nugriauti namus  wacko.gif  cry.gif tad rugsejo pirma manau pliksime o po miegelio pasimsime.

Pirmą kartą į daržiuką ir iškart su pietų miegeliu? unsure.gif
Atsakyti