Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Labukas, ar rugsėjo 1 paliksit vaikus visai dienai darželyje? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 08 25, 14:26)
Labukas, ar rugsėjo 1 paliksit vaikus visai dienai darželyje? smile.gif  smile.gif

Ko gero, taip.
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 08 25, 14:26)
Labukas, ar rugsėjo 1 paliksit vaikus visai dienai darželyje? smile.gif  smile.gif

taip, juk tėvams išeiginės nieks neduoda
Atsakyti
Ko gero ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 08 25, 17:02)
Ko gero ne biggrin.gif


As irgi, ko gero ne biggrin.gif nebent pati labai nores smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 08 25, 20:16)
As irgi, ko gero ne  biggrin.gif  nebent pati labai nores  smile.gif

Aš ir ko gero nepaliksiu. smile.gif
Atsakyti
aš irg inepaliksiu, nes dar šventė muzikos mokykloj.

ką tik buvau darželyje, ir ..... nors vaikas įrašytas į darželio sąrašus 2007 metais, kai ir gimė, bet šiandien buvo įtraukta paskutinė į suformuotą grupę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 28, 11:09)
ką tik buvau darželyje, ir ..... nors vaikas įrašytas į darželio sąrašus 2007 metais, kai ir gimė, bet šiandien buvo įtraukta paskutinė į suformuotą grupę  blink.gif

Logiškai mąstant, jei per du metus į darželį užsirašė tik apie 20-30 mažų vaikučių, tas nėra labai daug smile.gif
Atsakyti
tai kad mus iš senos knygos nebuvo įtraukę į naują. o kai paėmė suformuotų grupių sąrašą ir jame mūsų nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 28, 10:09)
aš irg inepaliksiu, nes dar šventė muzikos mokykloj.

ką tik buvau darželyje, ir ..... nors vaikas įrašytas į darželio sąrašus 2007 metais, kai ir gimė, bet šiandien buvo įtraukta paskutinė į suformuotą grupę  blink.gif



nu bet jus gimete spalio men o kiek vaiku uzsirese gimusiu ankciau
Atsakyti
vyresnioji dukra lanko tą patį darželį - mums pirmenybė turėjo būti suteikiama.

situacijos visos nenupasakojau, tiesiog direktorės aplaidumas - mus praleido knygos sąrašuose
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 28, 18:24)
vyresnioji dukra lanko tą patį darželį - mums pirmenybė turėjo būti suteikiama.

Į tą pirmenybę, spėju, mažai kas žiūri irnesakyk.gif Mazgius daržan užrašinėjau irgi turbūt prieš metus iki lankymo. Nepergyvenau labai - pirmenybių turėjom daugiau, nei jūs, o likom už sąrašo ribų doh.gif Gerai, kad kažkas ten kažkur neatėjo, ar išėjo... tai po mėnesio priėmė smile.gif
Atsakyti