Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

išvedžiau dukrą į naują "vasarinį" daržą ir apsiblioviau. tai pnesijaučiau jau 3 metus. darželis baisus, grupės baisios, auklėtojos rusės. niekas apie mus nežino, tai pataikėm į vieną grupę ir jos apsiėmė globoti mus, nes nežino kokiai grupei mes priskirtos. Liepos klausiau ar pasiliks? trynėsi aplink kojas kaip kačiukas, o aš ašaras tvardžiau unsure.gif
Atsakyti
ai, nu kam taip jautriai reaguoti?
Maniskei irgi is dziaugsmo nesokinejo naujam darze... Bet ejo ir tiek... Na, gerai, kad dar vienas berniuks is musu darzelio grupes kartu ejo... Bet ir tai, daugiau tam berniukui Eva buvo kaip paguoda... Nes jei ji neateidavo, tai bliaudavo jis...
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2009 08 10, 11:07)
ai, nu kam taip jautriai reaguoti?

o kad aš žinočiau doh.gif tai bijau ir pagalvoti kas bus su manim, kai pagrandukę išvesiu į lopšelį cry.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 10, 10:16)
išvedžiau dukrą į naują "vasarinį" daržą ir apsiblioviau. tai pnesijaučiau jau 3 metus. darželis baisus, grupės baisios, auklėtojos rusės. niekas apie mus nežino, tai pataikėm į vieną grupę ir jos apsiėmė globoti mus, nes nežino kokiai grupei mes priskirtos. Liepos klausiau ar pasiliks? trynėsi aplink kojas kaip kačiukas, o aš ašaras tvardžiau  unsure.gif

Gal tesiog toks pirmas ispudis console.gif pamatysi vaikas susidraugaus su vaikuciais 4u.gif aisku vaikui mama niekas nepakeis.Mes va kai pradejome lankyti darzeli tai ejo be jokiu asaru bet kai pora paskutyniu savaiciu nelankem ir atejome daiktu pasimti tai vaikas pamates auklyte isikybo i mane ir pradejo verkti.Tada susimasciau ka ten daro su mano mergyte unsure.gif Ir man pagailo verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, ar po vasaros atostogų reikia atnešti pažymą iš gydytojos? smile.gif Ar būtina jinai, mes vėl eisim į tą pačia grupe. smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 08 10, 11:25)
Sveiki, ar po vasaros atostogų reikia atnešti pažymą iš gydytojos? smile.gif Ar būtina jinai, mes vėl eisim į tą pačia grupe. smile.gif  ax.gif

Būtina mirksiukas.gif

krika, neliūdėk, gal tik pirmas įspūdis toks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2009 08 10, 11:37)
krika, neliūdėk, gal tik pirmas įspūdis toks  4u.gif

gal, žiūrėsiu kokios pas vaiką emocijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 10, 11:12)
o kad aš žinočiau  doh.gif tai bijau ir pagalvoti kas bus su manim, kai pagrandukę išvesiu į lopšelį cry.gif


Baik, gal ta pagranduke dar geriau uz dicke eis bigsmile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti apie rugsejo pirmaja darzely... rolleyes.gif tiksliau lopsely (nes kaip pastebejau, kad darzelis ir lopselis kaip dvi atskiros respublikos tame paciame pastate biggrin.gif )

Taigi, apie rugsejo 1-aja... Ji kaip mokykloj yra kazkokia svente? Ar eiline "darbo" diena vaikams? Ar nesate aukletojoms gelyciu? Ar yra koks renginukas? ax.gif

Aciu biggrin.gif

Tiesa, jei kiekviename darzely yra skirtingai, labai idomu kokia padetis Atzalyne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupkiz: 15 rugpjūčio 2009 - 15:46
Pas mus nebūdavo jokios šventės, tik nešdavom gėlių ir tiek smile.gif Dabar perėjom į kitą daržiuką - ten bus kažkoks renginukas rolleyes.gif Tad priklauso nuo darželio smile.gif Apie "Atžalyno" "politiką" nežinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slapux: 15 rugpjūčio 2009 - 15:50
QUOTE(Pupkiz @ 2009 08 15, 16:44)
Taigi, apie rugsejo 1-aja... Ji kaip mokykloj yra kazkokia svente? Ar eiline "darbo" diena vaikams? Ar nesate aukletojoms gelyciu?  Ar yra koks renginukas? ax.gif

Atžalyne lopšelis ypatingai nešvenčia (greičiau apskritai vaikų-mamų chaosas būna smile.gif ), gėlės - kaip tėvai sugalvoja. O va darželinukams jau būna ir šventė salėje, ir vaikučiai pasipuošę, su gėlėmis renkasi.
Atsakyti
QUOTE(Pupkiz @ 2009 08 15, 16:44)
Norejau paklausti apie rugsejo pirmaja darzely...  rolleyes.gif tiksliau lopsely (nes kaip pastebejau, kad darzelis ir lopselis kaip dvi atskiros respublikos tame paciame pastate  biggrin.gif )

Taigi, apie rugsejo 1-aja... Ji kaip mokykloj yra kazkokia svente? Ar eiline "darbo" diena vaikams? Ar nesate aukletojoms gelyciu?  Ar yra koks renginukas? ax.gif

Aciu  biggrin.gif

Tiesa, jei kiekviename darzely yra skirtingai, labai idomu kokia padetis Atzalyne  ax.gif

Pas mus pernai metais nebuvo šventės. Gėlyčių auklėtojai nešėm smile.gif smile.gif ax.gif
Atsakyti