Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 07 26, 20:21)
Dar užsukau į Cupo 3 a, tai pardavėja nelb išmananti cool.gif Pasakė, kad muilus sudaro 80 pr. ea doh.gif .Na, aš jau nutylėti negalėjau... O kuri žiūrėjot, tai lūpų blizgesio gera sudėtis? nes niekur info nebuvo, pardav. tik aiškino, kaip jie tik ekol. priemonėm prekiauja ir tiek, kai buvot sakiusi, kad kažkas iš ten tikrai negeros sudėties.

as kai ziurinejau ka ten jie turi, tai maciau, kad BellaPiere lupu blizgesiai ne kokios sudeties.. mineral oil iejo tikrai..

QUOTE(Manija69 @ 2009 07 26, 20:30)
Visgi pagal ką galima nustyti kiek geri EA? Ar tik pagal gamintojo informaciją?Kaip Mėtos EA?  g.gif  4u.gif

"Metos" visai neblogi eteriniai.. as va turiu rozmarinu nusipirkusi.. nuo KN rozmarinu eterinio siek tiek skiriasi kvapo intensyvumu.. bet tai cia gi del to, kad ne is to pacio lauko rinkti rozmarinai ir t.t... kaina ir kiekis labai skiriasi.. jau buvau anksciau rasius kad KN 5 ml - apie 16 lt, o "Metos" rozmarinu eterinis 10 lt kainuoja uz 10 ml.. plaukams gerai ir is "Metos" smile.gif

o del eteriniu kokybes nustatymo --> is akies neimanoma nustatyt ar geras t.y. be visokiu cheminiu tersalu.. norint nustatyti reikia daryt tyrimus..
Atsakyti
Gražių kosmetikos krepšelių pridėjot. Pas mane tai nieko įdomaus dabar nėra, pagrinde EA tai net neįdomu.
Atsakyti
Vizualiai savo krepšelio parodyti negaliu, tai surašysiu čia savo turtus, gal ką nors domins atsiliepimai apie tam tikrą produktą.

Plaukams:
Aubrey Organics tropinių paparčių šampūnas
Dr. Hauschka abrikosinis šampūnas
Urtekram šampūnas su ruduoju cukrum
Urtekram šampūnas su rozmarinais
Logona ginkgo šampūnas
Logona plaukų kaukė su jojoba
Weleda šampūnas su rozmarinais
Urtekram plaukų balzamas su medetkom
Dr.Hauschka plaukų balzmas
Dr.Hauschka neem aliejukas
Weleda plaukų kaukė
Weleda plaukų aliejus
Weleda plaukų losjonas

Veidui:
Dr.Hauschka CC
Dr.Hauschka rejuvenating kaukė
Dr.Hauschka aliejukas riebiai odai
Dr.Hauschka spezial tonikas
Alterra mėtinės putos
Alterra mėtinis kremas
Alterra mėtinis losjonas

Kūnui:
Anne Lind kūno šveitiklis
Lavera basis rankų kremas
Sante rankų kremas
Lavera dušo želė miško uogų kvapo
Lavera dušo želė pieno ir medaus kvapo
Lavre kūno losjonas pieno ir medaus kvapo

Bendro naudojimo aliejai:
Ricinų
Alyvuogių
Simondsijų
Argano
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 26 liepos 2009 - 21:10
QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 22:09)
Vizualiai savo krepšelio parodyti negaliu, tai surašysiu čia savo turtus, gal ką nors domins atsiliepimai apie tam tikrą produktą.

oho kiek sampunu smile.gif kam tiek daug?
gali parasyt atsiliepimus apie Aubrey sampuna? kokiems jis plaukams? ar gali palygint ji su Weledos rozmarinu ir Urtekram rozmarinu sampunais?
ir seip.. kuris sampunas tau labiausiai patinka?
taip pat domina atsiliepimai apie Laveros kuno krema.. kokia jo konsistencija? kvapas neikyrus? gal su kokiu Madara ar Logona kuno kremu galetum palygint, aisku jei bandei is ju ka nors 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 07 26, 21:30)
Gražių kosmetikos krepšelių pridėjot. Pas mane tai nieko įdomaus dabar nėra, pagrinde EA tai net neįdomu.

tai nors parsyk ka turi mirksiukas.gif vistiek idomu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie Logona plaukų kaukė su jojoba. Kokiems plaukams ? ka daro? ar patinka?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 26, 21:17)
oho kiek sampunu  smile.gif  kam tiek daug?
gali parasyt atsiliepimus apie Aubrey sampuna? kokiems jis plaukams? ar gali palygint ji su Weledos rozmarinu ir Urtekram rozmarinu sampunais?
ir seip.. kuris sampunas tau labiausiai patinka?
taip pat domina atsiliepimai apie Laveros kuno krema.. kokia jo konsistencija? kvapas neikyrus? gal su kokiu Madara ar Logona kuno kremu galetum palygint,

Šampūnų daug, nes sunkiai atraudau sau tinkantį, be to, plaukų tipas pasikeitė.
Labiausiai patinka Aubrey Organics šampūnas riebiems ir ploniems plaukams, kol kas žadu ties juo ir apsistoti. Plaukai po jo blizga, lyg naujai dažyti, nesiriebaluoja taip greitai. Su Urtekram šampūnu net sunku palyginti, nepatiko man jie.
Lavera kremo konsistencija labiau prie tirštesnių, kadangi man patinka pieno ir medaus kvapas, tai neerzina, ir, kiek pastebėjau, pakankamai greitai išgaruoja. Daugiau kremų nesu bandžius, bet šis man pasirodė gan silpnai drėkinantis, kadangi mano oda labai sausa.

QUOTE(materiallove @ 2009 07 26, 21:28)
Domina atsiliepimai apie Logona plaukų kaukė su jojoba. Kokiems plaukams ? ka daro? ar patinka?

Kaukė skirta sausiems, pažeistiems plaukams. Man patinka, tik tiek, kad pasirodė gan netaupi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresh: 26 liepos 2009 - 21:32
QUOTE
fresh Paskelbta Šiandien, 22:09
  Vizualiai savo krepšelio parodyti negaliu, tai surašysiu čia savo turtus, gal ką nors domins atsiliepimai apie tam tikrą produktą.


Argano


QUOTE
fresh Paskelbta Šiandien, 19:44
  Koks argano aliejaus kvapas?


Prieš porą valandų klausei koks argano aliejaus kvapas... g.gif Rašai,kad naudoji.. g.gif Bet nežinai koks kvpas? biggrin.gif

O kokie tavo plaukai?
Atsakyti
Vizualiai savo krepšelio parodyti negaliu, tai surašysiu čia savo turtus, gal ką nors domins atsiliepimai apie tam tikrą produktą.

Veidui:
Dr.Hauschka CC
Dr.Hauschka rejuvenating kaukė
Dr.Hauschka aliejukas riebiai odai
Dr.Hauschka spezial tonikas
Alterra mėtinės putos
Alterra mėtinis kremas
Alterra mėtinis losjonas

Reik ir man surašyti, ką turiu, nors nieko įpatingo. . . . ax.gif blush2.gif
fresh, kaip tau?
Dr.Hauschka CC
Dr.Hauschka rejuvenating kaukė
Dr.Hauschka aliejukas riebiai odai
Dr.Hauschka spezial tonikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 26 liepos 2009 - 21:48
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 26, 21:45)
fresh, kaip tau?
Dr.Hauschka CC
Dr.Hauschka rejuvenating kaukė
Dr.Hauschka aliejukas riebiai odai
Dr.Hauschka spezial tonikas

Viskas labai patinka, ypač kaukė. Sunku kiekvieną atskirai pakomentuoti, nes naudoju kartu, bet bendras efektas geras.

QUOTE(Manija69 @ 2009 07 26, 21:37)
Prieš porą valandų klausei koks argano aliejaus kvapas... g.gif Rašai,kad naudoji.. g.gif Bet nežinai koks kvpas? biggrin.gif

O kokie tavo plaukai?

Klausiu todėl, kad mano arganų aliejus neturi jokio kvapo, tad vis kyla įtarimų, kad jis rafinuotas.
Mano plaukai rieboki, su sausais ir pažeistais galiukais.
Atsakyti
Mano kuklus natūralus krepšelis:
Veidui-Essential care veido prausiklis su arbatmedžiu ir citrina,
Tos pačios serijos tonikas,
Avokadų kremas veidui(maitinantis),
Atkuriamasis losjonas niežtinčiai ir sudirgusiai odai,
Weleda vaikų veido kremas.

Kūnui: weleda vaikų kremas,
Aliejų mišinukas.

Plaukams: faith in nature dumbių šampūnas,
levandų ir snapučių balzamas,
sidmondisjų aliejus ir rozmarinų EA.
Papildyta:
QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 23:50)
Viskas labai patinka, ypač kaukė. Sunku kiekvieną atskirai pakomentuoti, nes naudoju kartu, bet bendras efektas geras.
Klausiu todėl, kad mano arganų aliejus neturi jokio kvapo, tad vis kyla įtarimų, kad jis rafinuotas.
Mano plaukai rieboki, su sausais ir pažeistais galiukais.


o kokia jūsų oda? O tas tonikas clarifaying? nes yra 2 tik ar aš klystu . . . ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 26, 21:59)
o kokia jūsų oda? O tas tonikas clarifaying? nes yra 2 tik ar aš klystu . . . ax.gif  blush2.gif

Mano oda riebi, problematiška. Tonikas Clarifying, yra du tonikai, kitas normaliai odai.
(prašau į mane kreiptis tu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 07 27, 00:03)
Mano oda riebi, problematiška. Tonikas Clarifying, yra du tonikai, kitas normaliai odai.
(prašau į mane kreiptis tu  4u.gif )


Dėkui smile.gif, užsisakiau CC ir labai nerimauju ar man tiks blush2.gif . . . . Ok. kreipsiuosi tu 4u.gif .
Atsakyti