Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos 4u.gif Prieš savaitę nusideginau ranką karštu vandeniu unsure.gif Visa laimė, kad ne tiek ir daug, maždaug apie sprindį žaizda...Pati nusistačiau, kad tai antro laipsnio nudegimas, buvo iššokę pūslelės, bet jos susitraukė, žaizda beveik išgijo, bet vis dar raudona. blink.gif Nusideginus naudojau specialias purškiamas putas. Dabar, kai žaizda baigia gyti, norėčiau išvengti randų unsure.gif Ir gal jūs galite ką nors patarti, kokį aliejuką ar taip natūralią priemonę, kad randelių išvengti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2009 07 25, 18:51)
Sveikos 4u.gif  Prieš savaitę nusideginau ranką karštu vandeniu unsure.gif Visa laimė, kad ne tiek ir daug, maždaug apie sprindį žaizda...Pati nusistačiau, kad tai antro laipsnio nudegimas, buvo iššokę pūslelės, bet jos susitraukė, žaizda beveik išgijo, bet vis dar raudona. blink.gif  Nusideginus naudojau specialias purškiamas putas. Dabar, kai žaizda baigia gyti, norėčiau išvengti randų unsure.gif  Ir gal jūs galite ką nors patarti, kokį aliejuką ar taip natūralią priemonę, kad randelių išvengti? 4u.gif

As manyciau, kad tikrai verta pabandyti tamanus is kvapu namu 4u.gif merginoms taip giria, kad ir spuogeliams, ir randeliams, netgi herpesui labai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 25 liepos 2009 - 18:18
QUOTE(Brilliant @ 2009 07 25, 18:51)
Sveikos 4u.gif  Prieš savaitę nusideginau ranką karštu vandeniu unsure.gif Visa laimė, kad ne tiek ir daug, maždaug apie sprindį žaizda...Pati nusistačiau, kad tai antro laipsnio nudegimas, buvo iššokę pūslelės, bet jos susitraukė, žaizda beveik išgijo, bet vis dar raudona. blink.gif  Nusideginus naudojau specialias purškiamas putas. Dabar, kai žaizda baigia gyti, norėčiau išvengti randų unsure.gif  Ir gal jūs galite ką nors patarti, kokį aliejuką ar taip natūralią priemonę, kad randelių išvengti? 4u.gif

nudegimams gydyti tinka levandu, arbatmedzio eteriniai..
Aromaterapija nuo A iki Z raso, kad nusideginus iskart pasitepus levandu eteriniu jis nelaidzia atsirasti puslems ir susidaryti randams.. cia aisku jau pavieluotai parasiau, bet pravers ateity kam nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 26, 11:18)
nudegimams gydyti tinka levandu, arbatmedzio eteriniai..
Aromaterapija nuo A iki Z raso, kad nusideginus iskart pasitepus levandu eteriniu jis nelaidzia atsirasti puslems ir susidaryti randams.. cia aisku jau pavieluotai parasiau, bet pravers ateity kam nors smile.gif

arbatmedis nuo nudegimu ziauriai gerai, mano teta buvo apsiplikinus visa ranka, isejo didziausiom puslem, tai is karto tepe arbatmedi, tai greitai sugijo
Atsakyti
Ačiū, merginos, už patarimus 4u.gif Namuose turiu tik arbatmedžio iš išvardintų, tai juo ir pasitepiau šiandien:rolleyes: Būtinai reikės nusipirkti levandų aliejaus ir juo papildyt namų vaistinėlę, jeigu jau šį kartą jis man nepagelbės tai kitą kart pravers, kas žino kokios nelaimės tyko doh.gif
Apie tamanus pirmą kartą girdžiu, bet turėsiu omenyje,kad geras daiktas ir kada prie progos gal ir pričiupsiu mirksiukas.gif

Dar norėjau paklausti dėl šaltalankių aliejaus, kokia jūsų nuomonė apie jį? mirksiukas.gif Skaičiau, kad jis ir padeda nuo nudegimų, padeda regeneruotis audiniams, jo galima įsigyti vaistinėse...O aš iki vaistinės greičiau nusigaučiau negu iki KN blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 26 liepos 2009 - 13:49
Ar geri Ölmühle Solling firmos aliejai iš Sveikų Produktų? Niekur nerašo, kad nerafinuoti.
Ar apsimoka pirkti tokį --> ?
http://www.sveikipro...d...31&id=19445
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 15:58)
Ar geri Ölmühle Solling firmos aliejai iš Sveikų Produktų? Niekur nerašo, kad nerafinuoti.
Ar apsimoka pirkti tokį --> ?
http://www.sveikipro...d...31&id=19445

as kai klausiau, tai sake, kad nerafinuoti sie aliejai
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 21:48)
sauniai apsiprekinai  thumbup.gif  pati turiu abi sias priemones ir esu labai patenkinta  thumbup.gif


Aš pati neatsidžiaugiu, muilo pastos kvapas išlieka apie 18val, ir oda tapo laaabai švelni, net vyras pastebėjo ir pagyrė. Dar pirkau druide stiprinantį šampūną, plaukai irgi tapo "leliukiškai" švelnūs, be to, anksčiau plaudavau kas 2d, 2-os dienos ryte jau reikėdavo bėgt į vonią, o dabar, antrą dieną, dar visai normaliai atrodo, čia irgi geras atradimas.
Muilą tai abu su vyru naudojam, patinka ir jam.
Ai, prigyriau aš čia, bet tikrai labai patenkinti esam ax.gif Reiks dažniau ten užsukt
Atsakyti
QUOTE
fresh Paskelbta Šiandien, 15:58
  Ar geri Ölmühle Solling firmos aliejai iš Sveikų Produktų? Niekur nerašo, kad nerafinuoti.
Ar apsimoka pirkti tokį --> ?
http://www.sveikipro...d...31&id=19445


Turėjau tokį,visai patiko wink.gif
Bet stiklainiuke sakyčiau skaniau kvepia man. rolleyes.gif
Atsakyti
Koks argano aliejaus kvapas?
Atsakyti
NB naujiena-4 nerafinuoti , šalto spaudimo aliejai: kv. gemalų, avokado, sezamo ir migdolų.Matyt sureagavo į paklausą biggrin.gif Kainos mažesnės nei pvz SP. Ir dar įdomumo dėlei pauosčiau jų kelis ea. Tai pvz. nei Myros, nei bergamotė, citrinžolė nepasirodė kitokio kvapo nei KN. Įdomu, kodėl NB vertinami kaip blogi ea, ar čia KN pasakė, ar nustatinėjo kaip nors g.gif Gal kokia rožė, lavandos ir kiti ea, kur l. skiriais jų savybės, kvapai nuo kilmės vietos tikrai verti pirkti KN,bet matyt kai kuriuos , ypač ne veidui tepti galima bus Nb pirkti, kišenei tikrai nemažas skirtumas yra. Sugalvojau iš jų nusipirkti laimo ea ir pabandyti vietoj tikro laimo naudoti (atskiedus aišku).Bus įdomus poveikis

Dar užsukau į Cupo 3 a, tai pardavėja nelb išmananti cool.gif Pasakė, kad muilus sudaro 80 pr. ea doh.gif .Na, aš jau nutylėti negalėjau... O kuri žiūrėjot, tai lūpų blizgesio gera sudėtis? nes niekur info nebuvo, pardav. tik aiškino, kaip jie tik ekol. priemonėm prekiauja ir tiek, kai buvot sakiusi, kad kažkas iš ten tikrai negeros sudėties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 26 liepos 2009 - 19:24
Visgi pagal ką galima nustyti kiek geri EA? Ar tik pagal gamintojo informaciją?Kaip Mėtos EA? g.gif 4u.gif
Atsakyti