Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

kaip išsiverčia ,,neem oil" g.gif


Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 07 24, 13:43)
kaip išsiverčia ,,neem oil"  g.gif


Neem angliškai reiškia Indiškasis nimbamedis (Azadirachta indica), oil - aliejus
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 15:23)
Labai gaila, kad dingo  verysad.gif  labai man patiko rožių kremas kūnui  wub.gif  Kažkuri mergina minėjo, kad Hyper Rimi matė naują pigią kosmetikos liniją, kuri turi sertifikatą, tik nepamenu kokį... Gal kas galėtų pasakyti, kaip vadinasi ta kosmetika?  ax.gif


Natuderm. Yra Rimi puslapyje prie sveiku produktu skilties.

Man tamanai - superine priemone. Jau daugiau nei savaite tepu cezario ir apendicito randus ir jie svieseja, lyginasi. Tepiau siurkcius odos lopinelius - pagijo, vyro nudroztus pirstus - pagijo. Zodziu, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 14:51)
Neem angliškai reiškia Indiškasis nimbamedis (Azadirachta indica), oil - aliejus


ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 11:37)
  Mėginsiu gal ateityje Hauschkos ar Nvey tušą, bet nesu tikra, ar jie man nedirgins akių.  g.gif

as nesioju linzes ir dazau akis dr.H tusu, man nieko visai, akys nealergizuoja su juo, o siaip irgi jos labai jautrios ir visada asaroja, tik va pora kartu buvo istepes man linze, tai nuskalavau as ja sunkiai , bet pavyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 11:37)
Mėginsiu gal ateityje Hauschkos ar Nvey tušą, bet nesu tikra, ar jie man nedirgins akių.  g.gif


Man, kaip nešiojančiai kontaktinius lęšius, Hauschkos tušas vis dėlto netinka verysad.gif kiek laiko praėjo, kol supratau, kad tušas kaltas, kad vidury dienos lęšiai kaip apsinešę būdavo, prastai matydavau blink.gif
Atsakyti
Buvau šiandien Nimfali apsiprekint. Tai irgi nusipirkau muilo pastą, iš 4 kvapų patiko 2 - juodas ir su muskusu. Bet vis dėlto pirkau juodą, po dušo dar valandą rankas uostinėjau, labai patiko ši priemonė wub.gif dabar dar su 28lt nuolaida.
Tuo pačiu dar druide muilą su ožkos pienu ir migdolais nugriebiau, šiaip oda gana sausoka, nusiprausus ir pasipuškus hidrolatu vitiek kremo reikia, o dabar užteko tik hidrolato bigsmile.gif nors po 10min vistiek aplink lūpas traukt pradėjo, bet šiaip vertinu labai gerai.
Reiks dažniau užlėkt
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 24, 22:30)
Buvau šiandien Nimfali apsiprekint. Tai irgi nusipirkau muilo pastą, iš 4 kvapų patiko 2 - juodas ir su muskusu. Bet vis dėlto pirkau juodą, po dušo dar valandą rankas uostinėjau, labai patiko ši priemonė  wub.gif dabar dar su 28lt nuolaida.
Tuo pačiu dar druide muilą su ožkos pienu ir migdolais nugriebiau, šiaip oda gana sausoka, nusiprausus ir pasipuškus hidrolatu vitiek kremo reikia, o dabar užteko tik hidrolato  bigsmile.gif nors po 10min vistiek aplink lūpas traukt pradėjo, bet šiaip vertinu labai gerai.
Reiks dažniau užlėkt

sauniai apsiprekinai thumbup.gif pati turiu abi sias priemones ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kam aktulau, draugė Droge matė aloedent pastą už 18 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 14:19)
na isbandziau Eubiona sampuna nuo pleiskanu (su berzu ir alyvuogiu lapais).. zinai, man labai nebloga pirma ispudi paliko  rolleyes.gif issiplovus galva plaukai kazkaip labai svieziai (ar kaip cia apibudint) atrodo.. idomu kaip aliejus isplauna  g.gif
kvepia skaniai smile.gif


o ar papurina kazkiek, ar neapsunkina? rolleyes.gif

QUOTE(Monica @ 2009 07 24, 22:52)
Kam aktulau, draugė Droge matė aloedent pastą už 18 Lt smile.gif


Nebloga kaina, lyginant su Camelia vaistine g.gif
Atsakyti
Aš šiandien prausiausi su juodojo muilo pasta.Kad kvapas dieviškas tai taip,bet sakė kad jos daug nereikia,bandžiau su nedideliu kiekiu,bet nusiprausus nejaučiau jokio kvapo nuo muilo unsure.gif ,bet kas keičiausiai,kad bandžiau pakabinti su pirštu,tai pirštas liko rudas,kaip būčiau jodo tirpale laikius blink.gif ir kempinė nebetokia graži,pajuodus doh.gif Turbūt belieka tą pastą tik uostyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 07 24, 22:52)
Kam aktulau, draugė Droge matė aloedent pastą už 18 Lt smile.gif

oho, nemazas skirtumas lyginant su Camelia

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 25, 15:15)
o ar papurina kazkiek, ar neapsunkina? rolleyes.gif

na plaukai tikrai nebuvo apsunke, del purumo tai nepasakysiu tiksliai, nes naudojau dar rozmarinu eterini, tai gali but, kad jis prisidejo prie purumo, bet plaukai tai tikrai purus buvo..

QUOTE(Manija69 @ 2009 07 25, 15:18)
Aš šiandien prausiausi su juodojo muilo pasta.Kad kvapas dieviškas tai taip,bet sakė kad jos daug nereikia,bandžiau su nedideliu kiekiu,bet nusiprausus nejaučiau jokio kvapo nuo muilo unsure.gif ,bet kas keičiausiai,kad bandžiau pakabinti su pirštu,tai pirštas liko rudas,kaip būčiau jodo tirpale laikius blink.gif  ir kempinė nebetokia graži,pajuodus doh.gif Turbūt belieka tą pastą tik uostyti biggrin.gif

as be kepmines muilo pasta naudoju.. ir man tai tikrai nedaug reikia.. imu kazkur riesuto dyzdio kieki..
Atsakyti