Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 10:31)
Pasausina, bet aš ir norėjau pasausinimo. Gal ir blogai man atrodo, bet norisi gero nuriebinimo odos (nes vis iškyla spuogelių), o jau tada drėkinti, jei reikia. Bet tas pasausinimas ne kažin koks buvo, nes hidrolato pilnai pakako.  thumbup.gif


nu va, man tai hidrolato nepakanka unsure.gif aisku, jis nuriebalina, kaip sakai, tai tikrai gerai, bet pastebejau, kad kuo daugiau oda stengiesi nuriebalint, tuo daugiau jinai tu riebalu isskiria. bent jau man smile.gif bet kiekvienai odai skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 23, 16:18)
Nauja tema . . . .wub.gif  4u.gif. Gal atsirastų vėl norinčių pademonstruoti savo natūralius krepšelius blush2.gif ? Žinau, kad ne kartą esate rodžiusios, bet neabejoju, kad viskas pasikeitė rolleyes.gif.
Tikriausiai atsibodau su savo pasikatojančiais prašymas, bet tiek to biggrin.gif .



Aš dabar neturiu galimybės pateikti vaizdžiai savo krepšelio, tai parašysiu, ką naudoju. ax.gif

Makiažas:
Nvey concealer'is
Nvey kreminė pudra
Nvey skaistalai
Eye care tušas ir akių pieštukas (čia kosmetika nešiojančioms kontaktinius lęšius, tinka labai jautrioms akims, užsilikę nuo senų laikų blush2.gif )

Vonia:
Faith in nature dušo želė su jūros dumbliais
Argital intymkė
Alterra mėtinės putos veidui
Druide muilas su arbatmedžiu

Veidui:
Hamamelių ir levandų hidrolatai (noriu champak - užkrėtėt mirksiukas.gif )
Erkškėtuogių aliejus paakiams
Weleda iris dieninis kremas

Kūnui:
Kokoso aliejus iš SP
Alterra kūno kremas su šaltalankiais
Sviestmesžio aliejus iš KN rankoms, pėdoms
Avokadų aliejus po depiliacijos

EA:
Levandų KN
Rozmarinų, mėtų iš Mėtos
Pačiulio iš Essential Care
Arbatmedžio iš NB

Plaukams:
Urtekram šampūnas su dumbliais
Sante Briliant Care
Monoi

4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 10:51)
Aš dabar neturiu galimybės pateikti vaizdžiai savo krepšelio, tai parašysiu, ką naudoju.  ax.gif

Makiažas:
Nvey concealer'is
Nvey kreminė pudra
Nvey skaistalai
Eye care tušas ir akių pieštukas (čia kosmetika nešiojančioms kontaktinius lęšius, tinka labai jautrioms akims, užsilikę nuo senų laikų  blush2.gif )

kaip tau Nvey skaistalai? kokia spalva turi? pardej ziurinejau, tai jau vienus skaistalus nusiziurejau blush2.gif
o kas cia per Eye Care tusas? kur pirktas? kiek kainavo? kaip dazo? na ir t.t. parasyk ispudzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 24, 09:39)
nu va, man tai hidrolato nepakanka unsure.gif aisku, jis nuriebalina, kaip sakai, tai tikrai gerai, bet pastebejau, kad kuo daugiau oda stengiesi nuriebalint, tuo daugiau jinai tu riebalu isskiria. bent jau man smile.gif bet kiekvienai odai skirtingai mirksiukas.gif


Įtariu, kad po tavo komentaro supratau, kodėl mano oda riebėt pradėjo doh.gif doh.gif doh.gif kuris laikas netepiau jokio kremo, tik hidrolatą ir džiaugiausi, kad nereikia jokio kremo ilgą laiką. o paskui žiūriu, kad pradėjo riebėt oda unsure.gif o kažin jei naudočiau tą muilą su arbatmedžiu, bet paskui patepčiau kremu, gal geriau būtų? g.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus. 4u.gif Aš dar visai "žalia" natūralios kosmetikos srity, tai vis ir klausinėju Jūsų, eksperčių, kas, kur, kaip. ax.gif Ir dar klausinėsiu ok? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 11:15)
Įtariu, kad po tavo komentaro supratau, kodėl mano oda riebėt pradėjo  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kuris laikas netepiau jokio kremo, tik hidrolatą ir džiaugiausi, kad nereikia jokio kremo ilgą laiką. o paskui žiūriu, kad pradėjo riebėt oda unsure.gif  o kažin jei naudočiau tą muilą su arbatmedžiu, bet paskui patepčiau kremu, gal geriau būtų?  g.gif


g.gif gal pabandyk ir pasiziurek kas gausis smile.gif as sita muila dabar tik karts nuo karto naudoju, bet kaip jau minejau, po nusiprausimo, butinai kuo nors patepu, nes labai jau man tempia oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 10:07)
kaip tau Nvey skaistalai? kokia spalva turi? pardej ziurinejau, tai jau vienus skaistalus nusiziurejau  blush2.gif
o kas cia per Eye Care tusas? kur pirktas? kiek kainavo? kaip dazo? na ir t.t. parasyk ispudzius  4u.gif


Nvey skaistalai nelabai gerai pasiskirsto. Spalva lyg ir nieko, kokia, nepamenu, pažiūrėsiu namie ir parašysiu po savaitgalio mirksiukas.gif šiaip naudoju aš juos, bet kad būtų super viskas, tikrai negaliu schmoll.gif
O Eye Care tušą ir akių pieštuką pirkau Operos vaistinėje, jie vieninteliai atstovai berods. Man sakė, kad tušas ir akių pieštukas neturi parabenų, chromo ir dar nežinau ko, žodžiu, viso to, kas gali sudirginti akis. Bet tikrai negaliu garantuoti, kad ten visos sudedamosios dalys ekologiškos. Mano akys labai labai jautrios, o jais pasidažiusi, aš net nejaučiu, kad būtų kažkas kažkur padažyta rolleyes.gif O dažo jie labai natūraliai, lėliškų blakstienų neišgausi su jais lotuliukas.gif Mėginsiu gal ateityje Hauschkos ar Nvey tušą, bet nesu tikra, ar jie man nedirgins akių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 11:37)
Nvey skaistalai nelabai gerai pasiskirsto. Spalva lyg ir nieko, kokia, nepamenu, pažiūrėsiu namie ir parašysiu po savaitgalio  mirksiukas.gif šiaip naudoju aš juos, bet kad būtų super viskas, tikrai negaliu  schmoll.gif
O Eye Care tušą ir akių pieštuką pirkau Operos vaistinėje, jie vieninteliai atstovai berods. Man sakė, kad tušas ir akių pieštukas neturi parabenų, chromo ir dar nežinau ko, žodžiu, viso to, kas gali sudirginti akis. Bet tikrai negaliu garantuoti, kad ten visos sudedamosios dalys ekologiškos. Mano akys labai labai jautrios, o jais pasidažiusi, aš net nejaučiu, kad būtų kažkas kažkur padažyta  rolleyes.gif O dažo jie labai natūraliai, lėliškų blakstienų neišgausi su jais  lotuliukas.gif Mėginsiu gal ateityje Hauschkos ar Nvey tušą, bet nesu tikra, ar jie man nedirgins akių.  g.gif

4u.gif
o kokiu sepeteliu skaitalus tepi? ne tik nuo skaistalu, bet ir nuo sepeteliu priklauso kaip pasidengs..
o neprisimeni kiek tas EyeCare blakstienu tusas mazdaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 11:15)
Įtariu, kad po tavo komentaro supratau, kodėl mano oda riebėt pradėjo  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kuris laikas netepiau jokio kremo, tik hidrolatą ir džiaugiausi, kad nereikia jokio kremo ilgą laiką. o paskui žiūriu, kad pradėjo riebėt oda unsure.gif 

tikrai taip gali buti (dar labiau pariebet), tiesiog oda gauna savotiska soka (labai nusausinama), rezultatas - isskiriama dar daugiau riebalu.
Atsakyti
Hibisco, superini krepsiuka cia surasei-toks apskaiciuotas ir tiek,kiek reikia 4u.gif (reiktu man sio to pasimokyti is to blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 24, 11:30)
Hibisco, superini krepsiuka cia surasei-toks apskaiciuotas ir tiek,kiek reikia  4u.gif (reiktu man sio to pasimokyti is to  blush2.gif )


tongue.gif gyvenimas priverčia apskaičiuot, nieko čia nepadarysi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 10:52)
4u.gif
o kokiu sepeteliu skaitalus tepi? ne tik nuo skaistalu, bet ir nuo sepeteliu priklauso kaip pasidengs..
o neprisimeni kiek tas EyeCare blakstienu tusas mazdaug kainuoja?


Šepetėlis toks poprastis gal, iš Eurokos'o, bet šiaip skaistalams skirtas. Čia geras tavo pastebėjimas drinks_cheers.gif
Apie 50 Lt mokėjau už tušą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 14:19)
Palomina, labai domins atsiliepimai apie Biolinijos sampunus mirksiukas.gif

na isbandziau Eubiona sampuna nuo pleiskanu (su berzu ir alyvuogiu lapais).. zinai, man labai nebloga pirma ispudi paliko rolleyes.gif issiplovus galva plaukai kazkaip labai svieziai (ar kaip cia apibudint) atrodo.. idomu kaip aliejus isplauna g.gif
kvepia skaniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 24 liepos 2009 - 13:21