Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dovish @ 2009 07 23, 20:44)
Kaip tau Lavera tušas? 4u.gif Merginos lyg dar nei viena nėra bandžiusi ax.gif


Tušas iš pradžių nelabai patiko, paakiai juoduodavo, bet pasirodo, buvo kaltos linzės, nes dažnai akių vokus liesdavau ir markstydavaus. Dabar jau normaliai, prailgina, užriečia thumbup.gif Nors jei ryte pasidažau ir noriu dar vakare kažkur eit, tai reikia nusivalyt ir iš naujo dažyt, nes tiek jis tikrai neišlaikys

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 23, 20:44)
Žirklutės, kaip tau organic blue šveitiklis ir šampūnas? Mano draugė turi jų kūno pienelį, tai patenkinta, neblogai drėkina. o kvapas wub.gif , toks gaivus citrusinis.


Nuo šveitiklio beria pilvą, tai tik šlaunim ir sėdmenim naudoju, šiaip toks nieko, naudot galima. O vat šampūnas tai nelabai, neišplauna iki galo, ant pakaušio riebūs plaukai lieka, nors plaunu po 3k doh.gif tai naudoju tik kartais, jei plaunu kasdien, paprastaik as 2d

QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 20:54)
Nimfali daznai buna nemazu nuolaidu, tai tada galima apsipirkt  rolleyes.gif

Reiks ir man isbandyt Natuderm duso zele.. gal patiks  smile.gif
nieko specialaus..
visai patinka man si pasta, is naturaliu pastu gal labiausiai man ji ir patinka.. bet kaina tai didoka.. galetu per puse maziau kainuot..



Jo, bet vis nesugaudau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 23 liepos 2009 - 21:42
Palomina ten turbūt kokosinis muilas muilinėj? rolleyes.gif Bet jau muilinė wub.gif Kur tokią gavai? g.gif biggrin.gif

Man tai Natuderm kvapai patinka ax.gif Kaip tik baiginėju ranku kremą su ginkmedžiu,tai tikrai geras.

QUOTE
loreciukas Paskelbta Šiandien, 21:40
  O, merginos, ką natūralaus naudojat intymiai higienai? 


Dabar naudoju Druide muilą PUR&PURE .
Atsakyti
QUOTE(loreciukas @ 2009 07 23, 22:40)
O, merginos, ką natūralaus naudojat intymiai higienai?  ax.gif


provida skystis is biologisch pirkta. intymkei spec.
dar tinka is Nimfali orginalusis muilas (berods) ir dar Bioterm intymkes buna pirkti biologisch puslapyje (ji putu pavidalo).
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 22:54)
Nimfali daznai buna nemazu nuolaidu, tai tada galima apsipirkt  rolleyes.gif


visai patinka man si pasta, is naturaliu pastu gal labiausiai man ji ir patinka.. bet kaina tai didoka.. galetu per puse maziau kainuot..
man dar vis norisi isbandyt Hauschkos pastas..


kokia kaina ir kur pirkai? 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 23 liepos 2009 - 21:12
QUOTE(Manija69 @ 2009 07 23, 22:10)
Palomina ten turbūt kokosinis muilas muilinėj? rolleyes.gif Bet jau muilinė wub.gif Kur tokią gavai? g.gif  biggrin.gif

taip, muilinej tas apvalus yra kokosinis muilas, o tas kitas - Druide muilas (likuciai jau biggrin.gif )
muiline pirkau Imdeco.. senokai pirkau.. lygtai rudeny g.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 23, 22:11)
kokia kaina ir kur pirkai?  4u.gif

AloeDent pasta pirkau Camelia vaistinej.. kainavo apie 25 lt
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 00:12)
taip, muilinej tas apvalus yra kokosinis muilas, o tas kitas - Druide muilas (likuciai jau  biggrin.gif )
muiline pirkau Imdeco.. senokai pirkau.. lygtai rudeny  g.gif
AloeDent pasta pirkau Camelia vaistinej.. kainavo apie 25 lt

4u.gif ateity reiks bandyt..dbr dar sandely guli dvi laukiancios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loreciukas @ 2009 07 23, 22:40)
O, merginos, ką natūralaus naudojat intymiai higienai?  ax.gif

Anksčiau nieko nenaudojau, o dabar naudoju iš Nimfali originalųjį muilą - jis ir intymiai higienai tinka ir šiaip labai fainas muilas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 23, 09:40)
Aš naudoju Druide muilą su chlorofilais ir eukaliptais probleminei odai, man jis tinka, nors rašo, kad riebiai odai, bet nimfalyje nuramino, kad ir mišriai tiks, tai ir nusipirkau. Aišku juo nusiprausus ir nieko nepurškiant ar netepant tikrai tempia odą, bet užtenka hidrolato, kad praeitų, tai manau, kad nestiprus tas sausinimas, patinka, kad pradėjus jį naudoti, spuogelius taip lyg nuramina ir nudžiovina good.gif


Vakar buvau Nimfalyje (beje, nei viena iš pirmo aukšto pardavėjų nežinojo, kur yra tokia parduotuvė doh.gif blink.gif , gerai, kad parduotuvės planą radau). Tai mano odai patarė geriau su arbatmedžiu ir moliu, tai jau išbandžiau, ir labai patiko, kaip nuriebina veidą thumbup.gif bet manau žiemai reikės išbandyti tą su eukaliptais, nes su arbatmedžiu bus per daug sausinantis...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 21:54)
"Metos" dilgeliu ekstraktas tai mano nevykes pirkinys  blush2.gif aisku sunaudosiu ji, nemesiu.. bet daugiau tikrai nepirksiu.. kvapas siaubingas  doh.gif  plaukai po jo irgi nei siokie nei tokie.. siek tiek pagerinau as ji dabar (prilasinau eteriniu alieju), tai siek tiek pagerejo kvapas, bet vistiek nepatinka  biggrin.gif


as tai ji baigiu prisijaukinti. pabandziau kelis kartus is eiles plaunant galva ji panaudot (plaunu kas antra diena), tai sakyciau, plaukai ilgiau islieka nesusiriebalave (antros dienos vakare jau budavo baisus, o dabar dar visai padoriai atrodo, tik aisku, po nakties jau vis viena reiktu plaut) ir labiau papure, nors anksciau man po to ekstrakto budavo pakrite, tokie sunkus. tai bandysiu toliau eksperimentuot biggrin.gif ir jei viskas bus gerai, tai gal net ir kartosiu nepaisant nepakenciamo kvapo. o gal reiks dar kita isbandyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 08:56)
Vakar buvau Nimfalyje (beje, nei viena iš pirmo aukšto pardavėjų nežinojo, kur yra tokia parduotuvė  doh.gif  blink.gif , gerai, kad parduotuvės planą radau). Tai mano odai patarė geriau su arbatmedžiu ir moliu, tai jau išbandžiau, ir labai patiko, kaip nuriebina veidą  thumbup.gif bet manau žiemai reikės išbandyti tą su eukaliptais, nes su arbatmedžiu bus per daug sausinantis...


parasyk kaip tau tas muilas ilgiau panaudojus 4u.gif
ir gal kokiu nors patraukliu nuolaidu siuo metu tenai yra? rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 18:45)

molis pirktas Stepono 6, mokejau 35 lt, tada kai pirkau nuolaidos buvo Argital priemonems, seip kainuoja sis molis (1 kg) 44 lt


buvau ana savaite stepone, tai nebemaciau sito molio, matyt ispirko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 24 liepos 2009 - 08:01
QUOTE(agnuta @ 2009 07 24, 08:01)
Papildyta:
parasyk kaip tau tas muilas ilgiau panaudojus 4u.gif
ir gal kokiu nors patraukliu nuolaidu siuo metu tenai yra? rolleyes.gif  4u.gif


Mačiau, kad 45 proc. nuolaida talpoms iki 60 ml, jeigu gerai nužiūrėjau, labiau netyrinėjau to skelbimuko, nes supratau, kad mano muilui jokių nuolaidų nebus rolleyes.gif Pirmas įspūdis tikrai geras, nes buvau supanikavusi, kad man vienoje veido pusėje atsirado nemažai spuogų per vieną dieną (prieš porą dienų). Tepiau tamanais, bet jie taip greit neveikia... Tai nuplovus veidą Druide muilu ir patepus tamanais vakar vakare ir šiandien ryte tie spuogeliai tokie apraminti, ne tokie riebūs ir raudoni... blush2.gif Bet įtariu, kad tą muilą turėsiu tokiems atvejams, kai karšta, ar kai iškyla spuogelių. Dar norėčiau nusipirkti tą su eukaliptais mišriai odai, kur ne taip sausina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 24, 09:03)
buvau ana savaite stepone, tai nebemaciau sito molio, matyt ispirko ax.gif

Stepone tai pastoviai vis ko nors negausi doh.gif ir kol atveza taip ilgai uztrunka.. kazkaip kitaip galetu organizuotis prekes..
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 09:11)
Bet įtariu, kad tą muilą turėsiu tokiems atvejams, kai karšta, ar kai iškyla spuogelių. Dar norėčiau nusipirkti tą su eukaliptais mišriai odai, kur ne taip sausina  ax.gif


tai ir tau pasausina tas muiliukas? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 09:53)
Stepone tai pastoviai vis ko nors negausi  doh.gif ir kol atveza taip ilgai uztrunka.. kazkaip kitaip galetu organizuotis prekes..


as irgi ta pastebejau. nors kazkaip dabar mazai i stepona ko ir prireikia.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 24, 09:27)
tai ir tau pasausina tas muiliukas? ax.gif
Papildyta:
as irgi ta pastebejau. nors kazkaip dabar mazai i stepona ko ir prireikia.


Pasausina, bet aš ir norėjau pasausinimo. Gal ir blogai man atrodo, bet norisi gero nuriebinimo odos (nes vis iškyla spuogelių), o jau tada drėkinti, jei reikia. Bet tas pasausinimas ne kažin koks buvo, nes hidrolato pilnai pakako. thumbup.gif
Atsakyti