Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2009 08 03, 14:55)
Internete nepavyksta surasti, reikės parduotuvėje pabandyti su telefonu nufotkinti  biggrin.gif


pabandyk biggrin.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 03, 14:56)
Ar kuri bandėte ciel d'azur šampūnus su moliu? Įsigijau riebiems plaukams,

Aš kol kas galiu pasakyti tik, kad plaukai labai gražiai blizga, bet yra prigludę


nebandžiau, bet bent jau man moliniai šampūnai panašų efektą duoda - blizga, bet ne papurę. Bet ir tokio reikia - aš su Druide taip aliejus iš plaukų išplaunu ir dabar tai yra "stipriausias" mano naudojamas šampūnas smile.gif
Atsakyti
Va live clean drėkinančio šampūno sudėtis smile.gif

QUOTE(emmute @ 2009 08 02, 21:53)
merginos, gal galit pakomentuot sudėtį 4u.gif

Ingredients: Aqua (Purified Water) with certified organic botanicals: White Tea Extract, Lavender Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract; Sodium Metyl 2-Sulfolaurate/ Disodium 2-Sulfolaurate/ Sodium Lauryl Sulfoacetate (coconut and palm derived), Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Retinyl Palmitate (Vitamin A Palmitate), Tocoferyl Acetate (Vitamin E Acetate), Glycerin, Panthenol (Provitamin B5), Parfum, Sodium Hydroxymethylglycinate, Polyquaternium 10, Sodium Benzoate, Citric Acid, CI 60730, CI 42090.

Atsakyti
emmute, tikrai įdomiau nagrinėti ne beveidžius produktus smile.gif Pasižymėjau kelis pavadinimus kaip blogiukus: Cocamidopropyl Betaine, Glycol distearate, Sodium Hydroxymethylglycinate. Vertinant visumą - nieko gero, nes tikriausiai kokius 80 proc. sudaro įvairios ir įvairiai iš kokosų išgautos medžiagos, be to, abejoju, ar kvapai natūralūs. Žodžiu, kelia man abejonių šito šampūno nauda g.gif
Atsakyti
nu va... o man visai patiko po pirmo plovimo. Kvapas tai tikrai sintetinis toks unsure.gif
Atsakyti
svarbu, kad neniežti ir negraužia, emmute mirksiukas.gif
Atsakyti
beto, iš to pirmo psl. sąrašiuko nieko neradau, galvojau geras verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 16:51)
svarbu, kad neniežti ir negraužia, emmute  mirksiukas.gif


kol kas ne unsure.gif
beje, dėl to niežėjimo, čia kažkas su kokosais susiję? nepamenu blush2.gif
man nuo urtekram ir sante šampūnų paniežti vis, tai vat įdomu kurie nesukelia to niežėjimo g.gif kažkas kita sudėtyje turi būt g.gif
Atsakyti
Katuti, o gal ir šitą pakomentuosi:

alcohol denat., aqua, parfum, polyaminopropyl biguanide, hydroxypropylcellulose, citric acid, nymphaea alba, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool

4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 08 03, 15:55)
beto, iš to pirmo psl. sąrašiuko nieko neradau, galvojau geras verysad.gif

beje, dėl to niežėjimo, čia kažkas su kokosais susiję? nepamenu blush2.gif


pirmam puslapyje tik pagrindų pagrindas įdėtas, aš paprastai ieškau info nete smile.gif

jie dažnai sukelia niežėjimą, odos sudirgimą. Ir apie Faith in Nature šampūnus esam kalbėjusios, kad jame yra putoklis iš kokosų, odėl jo vieningos nuomonės, geras jis ar ne, nėra smile.gif O dar kai nesertifikuotas dalykas, tai išvis negali žinoti, kaip išgavo, kaip apdirbo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 03, 16:56)
Katuti, o gal ir šitą pakomentuosi:

alcohol denat., aqua, parfum, polyaminopropyl biguanide, hydroxypropylcellulose, citric acid, nymphaea alba, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool

4u.gif  ax.gif

kokio dalyko cia sudetis, kad pirmoj vietoj alkoholis? kvepalu? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kadangi jau naujas menuo, tai gal kuri uzmatet, kokias nuolaidas Holos parduotuve siulo si menesi perkant ne internetu, bet pardej? Mano kosmetikos krepselis baiginejas, tai tikiuosi pasipildyt kokia Weleda ar Urtekram blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 16:59)
pirmam puslapyje tik pagrindų pagrindas įdėtas, aš paprastai ieškau info nete smile.gif

jie dažnai sukelia niežėjimą, odos sudirgimą. Ir apie Faith in Nature šampūnus esam kalbėjusios, kad jame yra putoklis iš kokosų, odėl jo vieningos nuomonės, geras jis ar ne, nėra smile.gif O dar kai nesertifikuotas dalykas, tai išvis negali žinoti, kaip išgavo, kaip apdirbo sad.gif


o kuriuose šampūnuose nėra to putoklio iš kokosų? gal bent kelis galit pavardint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 03, 15:56)
Katuti, o gal ir šitą pakomentuosi:

alcohol denat., aqua, parfum, polyaminopropyl biguanide, hydroxypropylcellulose, citric acid, nymphaea alba, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool

4u.gif  ax.gif


pakomentuosiu, bet ir tu parašyk, kas čia per daiktas biggrin.gif

blogai, kad kvapas pačioje pradžioje ir neaišku, ar jis natūralios kilmės. Kažkur nuo benzyl salicylate prasideda negerovės, galinčios sukelti alergines reakcijas, astmą, egzemas ir pan. Nežinau, kas čia, bet tavo vietoj gerai pasvarstyčiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(emmute @ 2009 08 03, 16:18)
o kuriuose šampūnuose nėra to putoklio iš kokosų? gal bent kelis galit pavardint  4u.gif


greičiausiai man į galvą šauna Logonos vaikiškas persikinis, kuris putoja, kiek pamenu, cukraus pagrindu smile.gif
Atsakyti