Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dovish @ 2009 08 02, 21:30)
Sakai Alterra mažiau sausina? Bet juk putos skirtos riebiai odai... Nors man Madara nesausina, dar galvoju apie Eco prausiklį. Man patogiau nusiplauti makiažą, o ne jį valyti ax.gif


Alterra anei kiek nesausina, gal 5 bonkutes sunaudojus esu. O Madara sausino. Na tai nusiplovimui puikiai tos putos ir tinka smile.gif
Atsakyti
Pasidžiaugsiu smagiu pirkinuku: Mėtos mišinys plaukams stiprinti, levandų ir rozmarinų EA smile.gif Ryt išbandysiu mišinį ir rozmarinus, o šiandien prieš eidama miegoti levandų palašinsiu ant pagalvės, noriu gerai pailsėti blush2.gif Palomina kažkada rašė, kad po levandų miegojo kaip kūdikis, sužavėjo ta mintis, tai bandysiu bigsmile.gif

Merginos, o jūs naudojat „Mėtos“ aliejukus veidui? Ar tik kūnui ir plaukams geriau? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 08 02, 22:16)
Katuti, nebeatseku temoje - del ekstraktu misinio plaukams stiprinti is metos. Ar tu ji naudoji pagal aprasyma (issitrinkus galva uzpilti ir palaikyti)? ar pries galvos plovima vietoj kaukes? bandziau as pagal aprasyma, kazkaip nepatiko man...


taip - išsiplaunu galvą ir kol pati nusiprausiu - palaikau 4u.gif Vieną tik kartą esu laikiusi valandą po galvos plovimo - man abiem būdais labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 02, 23:38)
Pasidžiaugsiu smagiu pirkinuku: Mėtos mišinys plaukams stiprinti, levandų ir rozmarinų EA smile.gif Ryt išbandysiu mišinį ir rozmarinus, o šiandien prieš eidama miegoti levandų palašinsiu ant pagalvės, noriu gerai pailsėti blush2.gif Palomina kažkada rašė, kad po levandų miegojo kaip kūdikis, sužavėjo ta mintis, tai bandysiu bigsmile.gif

Merginos, o jūs naudojat „Mėtos“ aliejukus veidui? Ar tik kūnui ir plaukams geriau? g.gif  4u.gif

parasyk ar pavyko issimiegot kaip kudikiui? 4u.gif biggrin.gif

Naudojau "Metos" rozmarinu eterini spuogui patept.. nieko geriau neturejau tuo metu, tai tiko kuo puikiausiai.. ir spuogas greit pranyko rolleyes.gif
Atsakyti
Kokius galėtumėte patarti Druide šampūnus sausiems plaukams? 4u.gif nuo Faith in Nature šampūnų man niežti galvą, Urtekram kažkaip neišplauna gerai, nežinau, į kurią pusę dairytis šampūnų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 07:50)
O kaip tau Nvey blizgis? Naudoji kasdienai? Kaip jis atrodo užsitepus?  4u.gif


naudoju, kai užsimanau pasiryškinti, tikrai ne kasdien biggrin.gif Be to, mano lūpos labai sausos, jos reikalauja riebesnio dažo, negu šitas blizgis wink.gif Jis yra lengvas, kvapas man toks neįsimenantis, ant lūpų pasisikirsto gražiai, jų neperkrauna. Vienintelis minusas - kad be problemų nusivalgo smile.gif

Hibisco, šampūno konkretaus neparekomenduosiu, nes mano plaukai ne tokie, bet jeigu pirksi - tai iš pradžių patarčiau įsigyti mažesnės talpos Druide. Dar pasidomėk, kokius mėginius siūlo tas pats Biologisch24 ir su kitu užsakymu paimk pabandymui drinks_cheers.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 08 03, 09:26)
Katuti, kokio kietumo akių pieštukas ir ar yra tamsiai ruda spalva?  bigsmile.gif


kietumo sakyčiau, vidutinio - žiemą reikia pašildyti, kad dažytų, vasarą ne smile.gif O dėl spalvų tai reiktų Hauschkos puslapyje pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 11:40)
Sante tokį gamina wink.gif

QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 10:50)
kietumo sakyčiau, vidutinio - žiemą reikia pašildyti, kad dažytų, vasarą ne smile.gif O dėl spalvų tai reiktų Hauschkos puslapyje pažiūrėti  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 09:50)
naudoju, kai užsimanau pasiryškinti, tikrai ne kasdien biggrin.gif Be to, mano lūpos labai sausos, jos reikalauja riebesnio dažo, negu šitas blizgis wink.gif Jis yra lengvas, kvapas man toks neįsimenantis, ant lūpų pasisikirsto gražiai, jų neperkrauna. Vienintelis minusas - kad be problemų nusivalgo smile.gif
Hibisco, šampūno konkretaus neparekomenduosiu, nes mano plaukai ne tokie, bet jeigu pirksi - tai iš pradžių patarčiau įsigyti mažesnės talpos Druide. Dar pasidomėk, kokius mėginius siūlo tas pats Biologisch24 ir su kitu užsakymu paimk pabandymui  drinks_cheers.gif


Visi natūralūs dažai, manau, labai lengvai nusivalgo, tai čia gal visai ne minusas mirksiukas.gif ax.gif
Man su mėginukais nieko gero nebūna, nes vieną kartą pabandžius, visi šampūnai atrodo superiniai, nusiperku, o tada jau man prastai pasidaro su jais - neišplauna, plaukai kaip dratai. Nesuprantu kodėl verysad.gif O dėl mažų Druide talpų tai čia neblogai man būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 09:58)
Kokius galėtumėte patarti Druide šampūnus sausiems plaukams?  4u.gif nuo Faith in Nature šampūnų man niežti galvą, Urtekram kažkaip neišplauna gerai, nežinau, į kurią pusę dairytis šampūnų...  doh.gif


Katutis parašė apie mažus mėginukus, tai jeigu ką, yra ir VCUP Logonos šampūnų kelioniniai butelaičiai, kainuoja ~10 lt. Sausiems plaukams buvo, berods Repair.

Nimfali dar yra ciel d'azur šampūnų su moliu, bet tik normaliom pakuotėm.
Atsakyti
Sveikos,

išsibaigiau atsargas namie, užsakinėsiu iš biologisch pagaliau.
Kas norit jungtis, atsiuskit užsakymus iki ketvirtadienio vakaro, dar iki rugsėjo ir gaut spėsim smile.gif
Tik prisiminkit, kad kai nuo mano kortelės skaičiuoja euras kiek brangesnis išeina (apie 3.57lt).

Katuti, man dėl molio tirščių sunaudojimo ant veido būtent taip, kaip tu aprašei patarė Elytė, kai argital pirkau. Mano odai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 03, 10:09)
Man su mėginukais nieko gero nebūna, nes vieną kartą pabandžius, visi šampūnai atrodo superiniai, nusiperku, o tada jau man prastai pasidaro su jais


vistiek patarčiau pirmiau išsibandyti - perkant po mažiau, su kažkuo per pusę ar panašiai, nes sunku tuos šampūnus nutaikyti 4u.gif

QUOTE(esp @ 2009 08 03, 10:11)
Kas norit jungtis, atsiuskit užsakymus iki ketvirtadienio vakaro, dar iki rugsėjo ir gaut spėsim  smile.gif


su MB pasitarsiu, ar naudos jis ta alavijų purškiklį kaip after shave'ą, nes nusiteikęs pats dairytis, kokia pasiūla smile.gif Vistik alkoholinį nuolat naudoti jam visai nepasiteisino - oda nuolat sudirgus, tik Hauschkos brangioji kaukė gelbsti, nuramina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 03, 10:11)
Katutis parašė apie mažus mėginukus, tai jeigu ką, yra ir VCUP Logonos šampūnų kelioniniai butelaičiai, kainuoja ~10 lt. Sausiems plaukams buvo, berods Repair.

Nimfali dar yra ciel d'azur šampūnų su moliu, bet tik normaliom pakuotėm.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti