Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

ir kaip jums tie faith in nature balzamai? galvoju gal pabandyti,bet man reiktu sausiems garbanotiems plaukams,bet jauciu jie specialiai garbanotiems neturi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 08 02, 10:47)
Keletą kartų panaudojau Bema valomąjį kremą ir kol kas tik teigiami atsiliepimai smile.gif . tepiau jį vakarais, tai ryte atsikeldavau matine oda wub.gif , kol kas nenusausino, malonus tepti wub.gif . Kvapas toks neįpatingas, bet neikyrus smile.gif .

http://www.bemacosme....php?id=204&L=1 Va -čia visa valomoji serija veidukui smile.gif .


O kur LT parduoda tuos kremus, juk ne KN? g.gif
Atsakyti
QUOTE
materiallove Paskelbta Šiandien, 17:40
  ir kaip jums tie faith in nature balzamai? galvoju gal pabandyti,bet man reiktu sausiems garbanotiems plaukams,bet jauciu jie specialiai garbanotiems neturi 


Man labai patiko jūros dumblių su mineralais balzamas thumbup.gif Plaukai labai faini likdavo po jo,neapasunkę,purūs ir blizgantys.
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 02, 17:56)
O kur LT parduoda tuos kremus, juk ne KN?  g.gif

Peach17 minejo, kad Sarmoj pirko g.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 08 02, 18:40)
ir kaip jums tie faith in nature balzamai? galvoju gal pabandyti,bet man reiktu sausiems garbanotiems plaukams,bet jauciu jie specialiai garbanotiems neturi  unsure.gif


Turiu su levandomis ir snapučiais, tai patinka, tiesa turiu jau seniai, bet tik kartą tebandžiau smile.gif . Plaukai padrėkinit, lengvai isišukuoja, man malonus kvapas wub.gif .
O šiaip forume nemažai gerų atsiliepimų girdėjau mirksiukas.gif .
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 02, 18:56)
O kur LT parduoda tuos kremus, juk ne KN?  g.gif


Pirkau sarmoje (Tauragėje), ieškojau ten madaros, bet neturėjo, tai pasiulė Bema ir dar buvo L' erboralio- tikiuosi taip rašosi ax.gif , sertifikuota linija veidui, tiksliau kremai smile.gif . Turėjo ir Bemos priemonių plaukams smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 08 02, 18:23)
Turiu su levandomis ir snapučiais, tai patinka, tiesa turiu jau seniai, bet tik kartą tebandžiau smile.gif . Plaukai padrėkinit, lengvai isišukuoja, man malonus kvapas wub.gif .
O šiaip forume nemažai gerų atsiliepimų girdėjau mirksiukas.gif .
Pirkau sarmoje (Tauragėje), ieškojau ten madaros, bet neturėjo, tai pasiulė Bema ir dar buvo L' erboralio- tikiuosi taip rašosi ax.gif , sertifikuota linija veidui, tiksliau kremai smile.gif . Turėjo ir Bemos priemonių plaukams smile.gif .


Geras bigsmile.gif Reiks paieškoti, kai subaigsiu weleda drėkinamąjį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 02, 19:29)
Geras  bigsmile.gif  Reiks paieškoti, kai subaigsiu weleda drėkinamąjį  smile.gif


čia poster_offtopic.gif , bet pasireikšiu. . . Šiaip mane irgi labai nustebino, kad tokioje parduotuvėje radau biggrin.gif . Ilgai žiurinėjau dėžutę, kol radau sertifikatą.
O konsultantė norėdama įsiūlyti, ilgai tikino, kad visos konsultantės siuos kremus išbandė ir yra lb. patenkintos ax.gif .
Norėjau paklausti dėl natūralių jūros kempinėlių- ar geros? Nes kiek mačiau, tai nepigios ax.gif , ar verta?

Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 01, 22:31)
Man irgi viską nuvalydavo super, tada dar sintetinius tušus naudodavau. tik ilgainiui sausinti odą apie akis pradėjo. Labai panašios Altera putos, tik mažiau sausina.

Sakai Alterra mažiau sausina? Bet juk putos skirtos riebiai odai... Nors man Madara nesausina, dar galvoju apie Eco prausiklį. Man patogiau nusiplauti makiažą, o ne jį valyti ax.gif
Atsakyti
merginos, gal galit pakomentuot sudėtį 4u.gif

Ingredients: Aqua (Purified Water) with certified organic botanicals: White Tea Extract, Lavender Extract, Matricaria Flower Extract, Rosemary Leaf Extract; Sodium Metyl 2-Sulfolaurate/ Disodium 2-Sulfolaurate/ Sodium Lauryl Sulfoacetate (coconut and palm derived), Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Retinyl Palmitate (Vitamin A Palmitate), Tocoferyl Acetate (Vitamin E Acetate), Glycerin, Panthenol (Provitamin B5), Parfum, Sodium Hydroxymethylglycinate, Polyquaternium 10, Sodium Benzoate, Citric Acid, CI 60730, CI 42090.
Atsakyti
QUOTE
Peach17 Paskelbta Šiandien, 18:54

Norėjau paklausti dėl natūralių jūros kempinėlių- ar geros? Nes kiek mačiau, tai nepigios  , ar verta?



Man patinka,nors labai jau ji švelni,maloni kūnui,bet jau pripratau,kai norisi ko aštresnio,panaudoju kokį šveitiklį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 08 02, 19:30)
Sakai Alterra mažiau sausina? Bet juk putos skirtos riebiai odai...


Mano oda normali, bet šitos putos visiškai nesausina.
Atsakyti
Katuti, nebeatseku temoje - del ekstraktu misinio plaukams stiprinti is metos. Ar tu ji naudoji pagal aprasyma (issitrinkus galva uzpilti ir palaikyti)? ar pries galvos plovima vietoj kaukes? bandziau as pagal aprasyma, kazkaip nepatiko man...
Papildyta:
QUOTE(materiallove @ 2009 08 02, 17:40)
ir kaip jums tie faith in nature balzamai? galvoju gal pabandyti,bet man reiktu sausiems garbanotiems plaukams,bet jauciu jie specialiai garbanotiems neturi  unsure.gif


man tai jie vieni is megstamiausiu. ypac patiko jojobos, antroj vietoj kanapiu, levandu su snapuciais tik nelabai... as irgi garbane, tai man jie tinka
Atsakyti