Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Vergine @ 2009 08 01, 23:20)
Spėji gerai smile.gif


Malonu buvo, labai smagiai apsipirkau smile.gif ir už papildomą nuolaidą ačiū ax.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 08 01, 23:23)
kaip supratau iš įvairių šaltinių, tai ir palaikyt užpylus molį yra gerai - net rekomenduoja užmaišyti ir dieną saulėje palaikyti, kad dar labiau pasikrautų  rolleyes.gif


taip, apie saulę irgi skaičiau, bet čia jau daug žaidimo, na bet eksperimentuosiu, bandysiu biggrin.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 08 01, 23:26)
Na, o man Madaros veido putos kuo puikiausiai viską nuvalo ax.gif


Man irgi viską nuvalydavo super, tada dar sintetinius tušus naudodavau. tik ilgainiui sausinti odą apie akis pradėjo. Labai panašios Altera putos, tik mažiau sausina. Bet dabar ir jas atidėjau, nes visgi erškėtuogių aliejus kažkaip geriau odai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 01, 22:31)
taip, apie saulę irgi skaičiau, bet čia jau daug žaidimo, na bet eksperimentuosiu, bandysiu  biggrin.gif


palikau kartą ant palangės, pridengusi servetėle ir kaip tik baisi audra tada užklupo smile.gif Langas pradarytas, vėjas siautėjo, nupūtė uždangalą ir pripūtė kažkokių neplanuotų tirščių lotuliukas.gif Nuo to laiko vengiu eksperimentų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 31, 12:44)
Savanorių pr. 206, Kaunas
Beje, siandien paskutine diena, kai visai DRUIDE kosmetikai 25% nuolaida 4u.gif


Tai va, apsilankiau šioje parduotuvėje ir labai labai patiko. Nusipirkau Druide muilą su ožkos pienu ir migdolais.
Dar žadėjo jie iš Nimfali atsivežti molio, tai laukiu nesulaukiu ax.gif
Taip pat minėjo, kad greitu laiku turės produkcijos iš Kvapų namų.
Tai tiek naujienų 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 08 01, 22:58)
aha, jau yra, lėksiu pirkt  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

kaunietėms gera žinia: Via Naturalis iki rugpjūčio 30 d. pratęsė 25 proc. nuolaidos akciją Druide produktams  biggrin.gif Gaila, mano šampūno nebuvo, būčiau nusipirkusi  ax.gif


Taip tikrai, ir man sakė, kad nuolaidos bus iki 30 dienos rugpjūčio. thumbup.gif
Atsakyti
Keletą kartų panaudojau Bema valomąjį kremą ir kol kas tik teigiami atsiliepimai smile.gif . tepiau jį vakarais, tai ryte atsikeldavau matine oda wub.gif , kol kas nenusausino, malonus tepti wub.gif . Kvapas toks neįpatingas, bet neikyrus smile.gif .

http://www.bemacosme....php?id=204&L=1 Va -čia visa valomoji serija veidukui smile.gif .
Atsakyti
QUOTE
Amulet Paskelbta Šiandien, 10:27
Dar žadėjo jie iš Nimfali atsivežti molio, tai laukiu nesulaukiu 
Taip pat minėjo, kad greitu laiku turės produkcijos iš Kvapų namų.



Labai laukiu,kada bus. thumbup.gif Kelis kart jau minėjau via naturalis,kad šiuos dalykus norėčiau ten rasti. bigsmile.gif

Sakykit,erškėtruogių aliejų naudojat gryną?ir makiažą su juo valot?
Turiu Primavera erškėtruogių aliejų,dabar naudoju paakiams,bet klausimukas iškilo ar galiu neskiestą naudoti. g.gif Nes ant bonkutės užrašyta skiesti santykiu 1:10 su jojoba arba migdolų aliejumi. wink.gif
Atsakyti
niekad neskiedžiu erškėtuogių su jokiu kitu aliejumi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 02, 11:24)
niekad neskiedžiu erškėtuogių su jokiu kitu aliejumi  schmoll.gif

As veidui pabandziau susimaisyt tamanus su ersketrozem, patiko ax.gif 4u.gif

Beje, Agnutai, atsiliepimas apie Abrey prasikli jautriai odai.(rasau cia, nes buvo klausta cia). Patinka siaip tikrai, nuvalo viska gerai(tusa taip pat), svelnus , nesausina, nezinau ar patiks labiau, nei mano favoritas Weledos su migdolais, bet vertas pliuso. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 02 rugpjūčio 2009 - 11:43
QUOTE(Peach17 @ 2009 08 02, 10:47)
Keletą kartų panaudojau Bema valomąjį kremą ir kol kas tik teigiami atsiliepimai smile.gif . tepiau jį vakarais, tai ryte atsikeldavau matine oda wub.gif , kol kas nenusausino, malonus tepti wub.gif . Kvapas toks neįpatingas, bet neikyrus smile.gif .

http://www.bemacosme....php?id=204&L=1 Va -čia visa valomoji serija veidukui smile.gif .

kazkaip isivaizdavau, kad pieneli makiazui nuvalyt pirkai blush2.gif o cia pasirodo normalus kremas..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 02, 14:07)
kazkaip isivaizdavau, kad pieneli makiazui nuvalyt pirkai  blush2.gif  o cia pasirodo normalus kremas..


blush-anim-cl.gif:Na, gal neaiškiai parašiau, pienelių nereikia man, nes visai nesidažau ax.gif.
Palomina, kiek atsimenu tu naudojaui bema šampūnus, ar patiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 02 rugpjūčio 2009 - 13:04
QUOTE(Peach17 @ 2009 08 02, 14:03)
blush-anim-cl.gif:Na, gal neaiškiai parašiau, pienelių nereikia man, nes visai nesidažau ax.gif.
Palomina, kiek atsimenu tu naudojaui bema šampūnus, ar patiko?

viena kart buvau nusipirkus Bema daznam plovimui sampuna.. isnaudojau, seip plauna gerai, tik plaukus velia.. ir nusprendziau, kad galima uz mazesne kaina ka nors kita susirast.. bet va Bema plauku balzamas tai tikras geris buvo mano plaukams.. manau vel pirksiu (kai Hauschkos pabaigsiu, kuris man irgi labai patinka)
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 08 02, 14:03)
blush-anim-cl.gif:Na, gal neaiškiai parašiau, pienelių nereikia man, nes visai nesidažau ax.gif.
Palomina, kiek atsimenu tu naudojaui bema šampūnus, ar patiko?


Aš irgi naudojau ir galiu pritarti-žiauriai velia, kai pirmą kartą išsiploviau tai vos neverkiau kai reikėjo išsišukuoti doh.gif be to man dar ir elektrindavo, nors šiaip mano plaukai nėra į tai linkę. Daugiau nepirksiu, nes radau pigesnių ir geresnių. O naudojau tą nuo pleiskanų.
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2009 08 02, 15:20)
viena kart buvau nusipirkus Bema daznam plovimui sampuna.. isnaudojau, seip plauna gerai, tik  plaukus velia.. ir nusprendziau, kad galima uz mazesne kaina ka nors kita susirast.. bet va Bema plauku balzamas tai tikras geris buvo mano plaukams.. manau vel pirksiu (kai Hauschkos pabaigsiu, kuris man irgi labai patinka)



QUOTE(kryyste @ 2009 08 02, 16:09)
Aš irgi naudojau ir galiu pritarti-žiauriai velia, kai pirmą kartą išsiploviau tai vos neverkiau kai reikėjo išsišukuoti  doh.gif be to man dar ir elektrindavo, nors šiaip mano plaukai nėra į tai linkę. Daugiau nepirksiu, nes radau pigesnių ir geresnių. O naudojau tą nuo pleiskanų.

Mano plaukai ploni, tai lb. Greitai veliasi ax.gif , netiktų jaučiu tuomet unsure.gif , bet balzamą norečiau išbandyti, tik kol 400 ml. Faith in nature išnaudosiu doh.gif , praeis kiek laiko blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 02 rugpjūčio 2009 - 15:17