Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

ankstesnėse temose buvo kalbėta apie chna iš holos ir stepono 6, ar jos ten dar yra? g.gif perskaičiau, bet likau nesupratusi, kuo ta vadinamoji rusiška chna iš pakelių yra blogai? unsure.gif ant basmos pakelio parašyta taip: indifogera argentea g.gif
Atsakyti
Isbandziau siandien pusu kvapo Pangea Organics duso zele (seniau esu bandzisu su ylang ylang) - tai sios kvapas man per stiprus, toks i vyriska puse, galvojau kaip nors, bet uzsitepus iskart norejosi kuo greiciau nupraust. O siaip tai ji be galo skalsi - itin mazo kiekio uztenka visam kunui. thumbup.gif Aisku ir pati firmos ideja man labai grazi, o ir duso zele vamzdynuose biologiskai suyra per 24val (rodos per tiek).
user posted image


O gal kuri naudojat sios firmos gaminius? Turejau veido kaukes megineli (jau labai stebuklus apie ja raso: ir drekina, ir detoksikuoja, ir giliai valo, ir sveicia bei tonizuoja, ir dar rauksleles mazina), tai vyras pavoge ir sunaudojo biggrin.gif Sake patiko, bet jo oda normali, o mano sausa, tai idomu kaip man patiktu... Krema veidukui bandziau, bet man iskart uztepus traukt pradejo oda blink.gif O kremas kunui visai geras buvo - pradzioj pasitepus atrode, kad labai susigere ir liko sausa oda, bet prilietus jokio sausumo nesijaute.
Atsakyti
Mergaitės, manau radau savo plaukams idealų šampūną thumbup.gif
Pabandžiau mėginuką Wellments šampūno su bambuku. Va tokį http://www.biologisc...mpoo-150ml.html
Labai gerai plaukis išplovė ir pamaitino, nereikėjo nei jokios kaukės dėti, neniežti kaip man dažnai būna, nesielektrina ir svarbiausia gerai išsiplovė. Jaučiu reiks pirkti visą buteliuką (reiškia reiks užsakymą vėl iš biologish daryti mirksiukas.gif )
Ir pardavinėsiu Logona šampūną, kurį į spintelę pasidėjau. Gal kuri norit?
Va toks http://www.biologisc...Balm-250ml.html
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 01, 14:19)


CD Deo Roll-On Wasserlilie (Lornamead)

Sudėtis: alcohol denat., aqua, parfum, polyaminopropyl biguanide, hydroxypropylcellulose, citric acid, nymphaea alba, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citral, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool

Visi tie butyl.., benzyl.. man įtartinai skamba. Bet kad jau Gut, tai gal geresnė sudėtis nei kokio Fa.. g.gif Ir pačioj supermamoj rašo, kad geras
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 23:27)
Vergine man neatsakė, tai tu pasakyk, ar yra ten molio po kilogramą? biggrin.gif


Spėju, kad su Vergine teko susipažinti šiandien blush2.gif

Tai vat, molio jau yra, darysiuos kaukę biggrin.gif
Atsakyti
aha, jau yra, lėksiu pirkt thumbup.gif drinks_cheers.gif

kaunietėms gera žinia: Via Naturalis iki rugpjūčio 30 d. pratęsė 25 proc. nuolaidos akciją Druide produktams biggrin.gif Gaila, mano šampūno nebuvo, būčiau nusipirkusi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sultry @ 2009 08 01, 12:05)
tai as ir taip maniau lig siol wink.gif bet va, ziuriu,kai kurios netrina, o uzkloja vatukais  biggrin.gif


tiesą pasakius, nežinau net, kieno čia buvo pirminė idėja, bet man ji prigijo ax.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 08 01, 18:32)
O gal kuri naudojat sios firmos gaminius?


pirmą kartą išvis apie ją girdžiu blush2.gif

QUOTE(kryyste @ 2009 08 01, 18:36)
Mergaitės, manau radau savo plaukams idealų šampūną  thumbup.gif
Pabandžiau mėginuką Wellments šampūno su bambuku.


kaip šaunu drinks_cheers.gif Gal ir man kada reikės mėginuko biggrin.gif Jei tau dar jo liko, tai ir kelis kartus išsiplovusi galvą įvertink ir parašyk įspūdžius, lauksiu wink.gif

dar turiu pasakyti, kad labai pasipiktinau Aubrey kainomis pas mus. JAV čia yra apypigė kosmetika, o pas mus plėšia kaip už auksinę. Mano planai priklausys nuo MB paskutinio žodžio, bet jeigu nutarsim daryti užsakymą iš ten (per tarpininkę), tai būtinai parašysiu - gal kuri norės jungtis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 01, 22:45)
aha, jau yra, lėksiu pirkt  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

kaunietėms gera žinia: Via Naturalis iki rugpjūčio 30 d. pratęsė 25 proc. nuolaidos akciją Druide produktams  biggrin.gif Gaila, mano šampūno nebuvo, būčiau nusipirkusi  ax.gif


Jau ir kaukę buvau pasidarius ir geriu vat dabar tongue.gif MB paklaikęs biggrin.gif Paragavo, susiraukė lotuliukas.gif O skonis toks hmm.. ax.gif kaip molio

Katuti, dėl gėrimo reguliarumo kaip ir radau - 3 savaites geri, savaitė pertrauka. O kaip dėl kitų niuansų? Skaičiau, kad negalima gerti kartu su kava, karštais gėrimai, nepatartina riebiai valgyt. Yra skirtumas, ryte ar vakare gerti? Būtina paskui pavalgyt?

Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 01, 22:03)
Katuti, dėl gėrimo reguliarumo kaip ir radau - 3 savaites geri, savaitė pertrauka. O kaip dėl kitų niuansų? Skaičiau, kad negalima gerti kartu su kava, karštais gėrimai, nepatartina riebiai valgyt. Yra skirtumas, ryte ar vakare gerti? Būtina paskui pavalgyt?


jo ir neišeina gerti su karštais gėrimais biggrin.gif Nes užpilti iš vakaro reikia kambario temperatūros vandeniu ar nuoviru smile.gif Ryte geriu mažiausiai pusvalandį prieš pusryčius. Šiaip užsipildo tuo vandeniu skrandis ir valgyti apskritai mažai norisi. Atsikėlusi išgerk, kol apsiruoši, po to jau galėsi ir kavos ar arbatos, jos nekenks smile.gif

galima ir po valgio, jei neklystu, valandai praėjus, bet man kažkaip tikriau "ant tuščios dūšios" smile.gif Kol nieko nespėju privalgyti ar ko kitko "prisidirbti" biggrin.gif , molio vanduo jau dirba gerą savo darbą ax.gif Ir organizmui kažkaip lengviau smile.gif

dėl valgio tai įpročių kardinaliai nepakeičiau, bet šiaip ir nemėgėja riebiai. Siūloma valgyti mažiau mėsos, bet čia kiekviena detoksikacijos programa sakys tą patį, kažkokio išskirtinumo nematau.

aš į molį žiūriu labiau kaip į pagalbinę sveikatinimo priemonę, o ne į panacėją sveikai išsivalyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE
katutis Paskelbta Šiandien, 22:58
  aha, jau yra, lėksiu pirkt 




Yra kurio? Turbūt žaliojo? g.gif Nes kai kalbėjomės su Vergine,minėjo kad tik rugsėjį baltasis bus.

QUOTE
katutis Paskelbta Šiandien, 22:58
Gaila, mano šampūno nebuvo, būčiau nusipirkusi



Kurio norėjai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 01, 23:12)
jo ir neišeina gerti su karštais gėrimais biggrin.gif Nes užpilti iš vakaro reikia kambario temperatūros vandeniu ar nuoviru smile.gif Ryte geriu mažiausiai pusvalandį prieš pusryčius. Šiaip užsipildo tuo vandeniu skrandis ir valgyti apskritai mažai norisi. Atsikėlusi išgerk, kol apsiruoši, po to jau galėsi ir kavos ar arbatos, jos nekenks smile.gif

galima ir po valgio, jei neklystu, valandai praėjus, bet man kažkaip tikriau "ant tuščios dūšios" smile.gif Kol nieko nespėju privalgyti ar ko kitko "prisidirbti" biggrin.gif , molio vanduo jau dirba gerą savo darbą  ax.gif Ir organizmui kažkaip lengviau smile.gif

dėl valgio tai įpročių kardinaliai nepakeičiau, bet šiaip ir nemėgėja riebiai. Siūloma valgyti mažiau mėsos, bet čia kiekviena detoksikacijos programa sakys tą patį, kažkokio išskirtinumo nematau.

aš į molį žiūriu labiau kaip į pagalbinę sveikatinimo priemonę, o ne į panacėją sveikai išsivalyti smile.gif



Na aš išvis panacėjom nelinkus tikėti, bet visgi viliuosi, kad molis odai padės rolleyes.gif O dar sakyk, tu taip skaitei, kad reikia per naktį palikti, ar pati išmąstei? Aš vat žiūrinėju dabar tokį rusišką straipsnį, tai neparašyta nieko tokio, tik užpilkit, išmaišykit, išgerkit ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Manija69 @ 2009 08 01, 23:14)
Yra kurio? Turbūt žaliojo? g.gif Nes kai kalbėjomės su Vergine,minėjo kad tik rugsėjį baltasis bus.


Žaliojo smulkaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 01, 21:04)
Spėju, kad su Vergine teko susipažinti šiandien  blush2.gif

Spėji gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 08 01, 22:14)
Kurio norėjai? bigsmile.gif


"GOAT MILK" ožkos pieno šampūnas
Moringų proteinai ir migdolų esencijos

Balansuojantis šampūnas visų tipų plaukams

user posted image
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 01, 22:20)
O dar sakyk, tu taip skaitei, kad reikia per naktį palikti, ar pati išmąstei?


kaip supratau iš įvairių šaltinių, tai ir palaikyt užpylus molį yra gerai - net rekomenduoja užmaišyti ir dieną saulėje palaikyti, kad dar labiau pasikrautų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 11:24)
is prausikliu dar rekomenduociau Madaros geliu putas,bet man atskiras ju paspaudimas susinaudodavo akiu 'trynimui jau net' ir vis tiek nenuplaudavo dr.H tuso, sintetiniu jau neminiu. doh.gif  nors siaip prausiklis labai geras  biggrin.gif

Na, o man Madaros veido putos kuo puikiausiai viską nuvalo ax.gif
Atsakyti