Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 17:45)
turbut apie Feniqia juodaja muilo pasta klausi  g.gif
molis pirktas Stepono 6, mokejau 35 lt, tada kai pirkau nuolaidos buvo Argital priemonems, seip kainuoja sis molis (1 kg) 44 lt


O kam ta pasta naudojama? Pirmą kart girdžiu apie tokį dalyką blush2.gif

Dėkui, reiks pažiūrėt
Atsakyti
Gal kas naudojat ar naudojot JIVA AYURVEDA naturalias priemones plaukam\veidui? Kokie atsiliepimai butu? ax.gif Snd uzmaciau , kad Litfarmoj neseniai atsirade ,tai galvoju gal ka nusipirkt pabandytreiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 23, 18:56)
O kam ta pasta naudojama? Pirmą kart girdžiu apie tokį dalyką  blush2.gif

Dėkui, reiks pažiūrėt

prausimuisi vietoj muilo ar duso zele.. kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 17:58)
prausimuisi vietoj muilo ar duso zele.. kvepia  wub.gif


Įdomu kaip bigsmile.gif bet tikriausiai ne lt pirktas unsure.gif
Įkeliu ir savo krepšelį ax.gif Anksčiau įdomesnis buvo...
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 23, 19:37)
Įdomu kaip  bigsmile.gif bet tikriausiai ne lt pirktas  unsure.gif
Įkeliu ir savo krepšelį  ax.gif Anksčiau įdomesnis buvo...

muilo pasta LT pirkta.. gali rasti Nimfali pardej (Virsuliskiu Mados antram aukste)

kaip tau Natuderm duso zele? kiek ji kainuoja mazdaug? koks kvapas? gal dar gali palygint su Weleda arba Madara duso zelem? 4u.gif
Atsakyti
Man ir kažkaip laimas pradėjo nebegelbėti...
Reikės pamėginti daugiau terlioti g.gif

KATUTI, kaip šampūnas?
Atsakyti
šiandien KristiAnoj gavau Pure Altitude drėkinančios ir regeneruojančios emulsijos mėginėlį ax.gif Kitų natūralių produktų neturėjo, o norėjau serumą išbandyti doh.gif

kainos tai oho - prausiklis veido ir tonikas po 115 litų, o emulsija, kremas ir serumas - 220-270 litų berods bijau.gif

išbandysiu - parašysiu kaip wink.gif

tiesa, gavau dar du irgi tos pačios kosmetikos labai gerų produktų mėginėlius, bet dėl savo sudėties neatrodo man jie "pure" ir buvo greitai perleisti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 19:57)
muilo pasta LT pirkta.. gali rasti Nimfali pardej (Virsuliskiu Mados antram aukste)

kaip tau Natuderm duso zele? kiek ji kainuoja mazdaug? koks kvapas? gal dar gali palygint su Weleda arba Madara duso zelem?  4u.gif


Reis pažiūrėt, buvau tik vieną kart, bet viskas labai brangu pasirodė blush2.gif

Madara nebandžius,tai negaliu pasakyt. Šita gerai putoja, nesausina odos, gal 16-18lt kainavo, kvapas kaip huba buba kramtomos gumos, bet patinka, ir žiauriai ilgai naudojasi, niekaip negaliu pabaigt. Nors weledos tai man malonesnės, ypač su šaltalankiais wub.gif
Atsakyti
O, merginos, ką natūralaus naudojat intymiai higienai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 16:52)
na stai nufotkinau.. po paskutinio rodymosi, tai sumazejo krepsio turis ir aisku pasikeite sis bei tas..

Šaunus krepšiukas thumbup.gif
Kaip tau dantų basta balinanti? Ar jauti kažkokį poveikį? 4u.gif

QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 23, 18:37)
Įkeliu ir savo krepšelį  ax.gif Anksčiau įdomesnis buvo...

Kaip tau Lavera tušas? 4u.gif Merginos lyg dar nei viena nėra bandžiusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 18:52)
na stai nufotkinau.. po paskutinio rodymosi, tai sumazejo krepsio turis ir aisku pasikeite sis bei tas..
user posted image


Labai mielas krepšiukas, kaip mėtos ekstraktas plaukams stiprinti? ax.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 18:27)
savo irgi parodyk  mirksiukas.gif


Neturiu fotoparato ax.gif blush2.gif , bet gal draugės paprašysiu, tai įdėsiu, nors mano dar lb lb mažas krepšelis. . .

Žirklutės, kaip tau organic blue šveitiklis ir šampūnas? Mano draugė turi jų kūno pienelį, tai patenkinta, neblogai drėkina. o kvapas wub.gif , toks gaivus citrusinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 23 liepos 2009 - 20:50
QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 23, 21:30)
Reis pažiūrėt, buvau tik vieną kart, bet viskas labai brangu pasirodė  blush2.gif

Madara nebandžius,tai negaliu pasakyt. Šita gerai putoja, nesausina odos, gal 16-18lt kainavo, kvapas kaip huba buba kramtomos gumos, bet patinka, ir žiauriai ilgai naudojasi, niekaip negaliu pabaigt. Nors weledos tai man malonesnės, ypač su šaltalankiais  wub.gif

Nimfali daznai buna nemazu nuolaidu, tai tada galima apsipirkt rolleyes.gif

Reiks ir man isbandyt Natuderm duso zele.. gal patiks smile.gif

QUOTE(loreciukas @ 2009 07 23, 21:40)
O, merginos, ką natūralaus naudojat intymiai higienai?  ax.gif

nieko specialaus..

QUOTE(Dovish @ 2009 07 23, 21:44)
Šaunus krepšiukas thumbup.gif
Kaip tau dantų basta balinanti? Ar jauti kažkokį poveikį? 4u.gif

visai patinka man si pasta, is naturaliu pastu gal labiausiai man ji ir patinka.. bet kaina tai didoka.. galetu per puse maziau kainuot..
man dar vis norisi isbandyt Hauschkos pastas..

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 23, 21:44)
Labai mielas krepšiukas, kaip mėtos ekstraktas plaukams stiprinti? ax.gif

"Metos" dilgeliu ekstraktas tai mano nevykes pirkinys blush2.gif aisku sunaudosiu ji, nemesiu.. bet daugiau tikrai nepirksiu.. kvapas siaubingas doh.gif plaukai po jo irgi nei siokie nei tokie.. siek tiek pagerinau as ji dabar (prilasinau eteriniu alieju), tai siek tiek pagerejo kvapas, bet vistiek nepatinka biggrin.gif
Atsakyti