Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 17:37)
kokius aliejus naudojai? SaDa, kaip suprantu, vistiek pas kosmetologes lankaisi, tai ar nenorėtum užsirašyti pas Elyte Stepone, jinai tau kartu ir priemones rekomenduotų smile.gif Plius, veido valymą reikia daryti, ar ne?

man kažkaip geriausiai lipo Hauschkos rožių light kremas, po labai mažai jo tepiau. Dabar dar į tokį lašinčiau arbatmedžio, levandų. Ir kaukė Hauschkos Rejuvenating man nepamainoma, kurią dabar kartais ir vietoj kremo naudoju - labai odą nuramina, spuogelius džiovina ir gydo  4u.gif

gal kitos patars ką daugiau naudojo ir kas patiko smile.gif



As veidui naudojau, branziai odai alieju, tada buvau gamybos vakareliuose gaminau sokoladini krema veidui (kuris supelyjo po poros savaiciu), kita karta gaminau dar kazkoki su tamanu aliejum, dabar turiu pasidarius alieju misini pagal KN recepta, bet visi nieko gero, uzkimso veido poras ir atsirado spuogai sad.gif.
Aciu, gal pabandysiu ir as Hauschkos rožių light kremas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2009 07 31, 20:42)
Aš kol kas apsistojus ties weleda Iris drėkinamuoju kremu, mano oda irgi problemiška, ir taip pat darau išvadą, kad aliejai jai neitin tiko... Bandžiau naudoti, jausmas fantastiškas riebios odos mišinuku pasitepus, bet kemšasi poros doh.gif Tai dabar tą Iris kremą turiu, kol kas patenkinta.

Tiesa, labai patinka man KN molio kaukė. Aišku, analogišką galima namie susimakaluoti nusipirkus kad ir iš Nimfali molio. Kitą kartą taip ir darysiu.

Ir dar, vakar labai norėjosi nusišveisti veidą, o šveitiklio neturiu. Užtat namie buvo kokoso drožlių iš Stepono. Susimaliau truputį su kavamale ir išsimozojau. Negalėjau patikėti, kaip KN molis ir šitas šveitiklis pakeitė veido odą! Aišku, rezultatas laikinas, bet nu fantastika - išsilygino spalva, taip sveikai švytėti ėmė!



Va as irgi turiu molio kauke pagal KN recepta, ji tai man vienintele patinka thumbup.gif ir gal dar gelbeja oda.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 31, 11:02)
Merginos, o kokį naudojate nagų valiklį ar bent jau žinote? smile.gif


As vel su savo raganavimais lendu... ax.gif Neseniai teko skaityt straipsneli apie tai ar tikrai labai blogai yra nagu lakas su acetonu, tai pasirodo kaip tik nera jis blogai ir ilgainiui i gera. Acetoninis valiklis greiciau nuvalo laka, maziau bruzinamas nagas, o su beacetoniu tenka ilgiau pabruzint, tai nuriebalina naga ir pazeidzia ji.

QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 12:04)
jei prausiu pieneliu kaip prausikliu,tai akys lieka nenuvalytos tobulai. prausikliai man praktiskai jokie nenuvalo akiu taip,kad akys nuo trynimo nesudirgtu.(net jei tusas buvo naturalus Dr.H)  todel valyti akis pieneliu arba aliejum man yra vienintele iseitis.

Shoping, su tais parasymais,tai... as bandau skaityt orginalo kalba kas ant pakuociu rasoma ir bandau tuo vadovautis,nes tie 'isvertimai i lietuviu kalba' ,tai...  doh.gif


Man pats geriausias naturalus prausiklis yra Kiss my face (sausai normaliai odai) - su juo be problemu net akis nuprausiu ir nereikia trint. Tik truputi sunkiau plauna vandeniui atsparu tusa, tai dabar isigijus tam reikalui pieneli....

Tai jau taip, bet kai originalo kalba oficialioj svetainej raso vienaip, o ant indelio kitaip, tai ir lieka zmogus pasimetes... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 31, 20:15)
Dar pasidžiaugsiu Druide nuplaunamu kondicionieriumi, pasiėmiau miniuką tik už 9 Lt, mat likęs galioti tik mėnesį (Vergine patikino, kad Druide dar pusmetį galioja po nurodytos datos, tad tikrai sueis), labai įdomu pabandyti.

pradedu baisiai gundytis g.gif gaila, kad kaune nera tokiu nuolaidu verysad.gif yra dar tokiu miniuku?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 31, 20:56)
Acetoninis valiklis greiciau nuvalo laka, maziau bruzinamas nagas, o su beacetoniu tenka ilgiau pabruzint, tai nuriebalina naga ir pazeidzia ji.


Pvz. Sante nagų lako nuėmėjas yra su aliejuku (lyg simondsijų ar kokiu, nepamenu), taigi nagai nenuriebinami ir nenusausinami, skirtingai nei su acetonu. Galiu 10 min trinti nagus su Sante nuėmėju, tai nagas bus visiškai nenudžiūvęs, skirtingai nei su acetoniniu - nusivalau per porą sekundžių, bet nagas akurat sausutėliukas doh.gif schmoll.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 31, 21:22)
yra dar tokiu miniuku?


Druide kondicionieriaus to būtent lyg nebemačiau, bet buvo šalia dar visokių Druide miniukų už ypatingą kainą, plius visam parduotuvės asortimentui iki 65 ml 45 proc. nuolaida visą vasarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2009 07 31, 19:44)
Va as irgi turiu molio kauke pagal KN recepta, ji tai man vienintele patinka  thumbup.gif ir gal dar gelbeja oda.


O gal galima tos KN molio kaukes recepteli i AZ? Nelabai man iseina i vakarelius keliaut kai 2 mazgiai namie blush2.gif
Atsakyti
Mergaites koki veido prausikli galite rekomenduot riebiai-normaliai, poretai odai? ax.gif
Itariu, kad CC neitin patinka mano odai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 31, 22:09)
Pvz. Sante nagų lako nuėmėjas yra su aliejuku (lyg simondsijų ar kokiu, nepamenu), taigi nagai nenuriebinami ir nenusausinami, skirtingai nei su acetonu. Galiu 10 min trinti nagus su Sante nuėmėju, tai nagas bus visiškai nenudžiūvęs, skirtingai nei su acetoniniu - nusivalau per porą sekundžių, bet nagas akurat sausutėliukas doh.gif  schmoll.gif


Na nezinau kaip is tikro, bet teko butent taip skaityt. Cia netaikyta naturaliems valikliams buvo, tai gal atsizvelgta tik i paprastu sudeti (o juose nelabai aliejuku buna kiek teko susidurt). O is patirties galiu tik pasakyt, kad man su beacetoniu laabai sunkiai nusivalydavo. Dabar naudoju acetonini, bet kai retai lakuoju nagus, tai nesiskundziu...
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 07 31, 18:42)
Užtat namie buvo kokoso drožlių iš Stepono. Susimaliau truputį su kavamale ir išsimozojau.


o su kuo drožles maišei? ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 31, 19:15)
Katuti, nusipirkau molio iš Nimfali bigsmile.gif Tai jau bandysiu ryt pat iš ryto. Jei nesunku, primink man užmirštuolei, kaip tu jį geri blush2.gif Ir kada pertrauką reikia daryti? 4u.gif


Vergine man neatsakė, tai tu pasakyk, ar yra ten molio po kilogramą? biggrin.gif

darau taip - vakare, kai grįžtu namo, į stiklinę įdedu du KN-inius šaukščiukus molio ir užpilu arba virintu vandeniu iš arbatinio, arba pelynų, ramunėlių nuoviru, kurį užplikau ryte, darydamasi arbatą smile.gif Tiesiog ryte ruošiu vienu arbatos puodeliu daugiau, per dieną jį atvėsta, pasidaro kambario temperatūros - tinkama naudoti smile.gif

21 dieną geriu, tada savaitę pertrauka ir vėl iš naujo smile.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 07 31, 19:56)
Acetoninis valiklis greiciau nuvalo laka, maziau bruzinamas nagas, o su beacetoniu tenka ilgiau pabruzint, tai nuriebalina naga ir pazeidzia ji.


nu kad ne biggrin.gif Pamirkau vatos gabalėlius beacetotiniam valiklyje ir uždedu ant kelių nagų, nieko nebrūžinu. Palaukiu minutę dvi, nuimu vatą, perkeliu ją ant kito nago, ir švelniai valau laką. Labai gerai nusivalo ir nagai lieka ne tokie sausi ir trapūs, kaip su mano anksčiau naudotais valikliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 23:34)
Vergine, ar turit žaliojo molio po kilogramą?  4u.gif

Parduotuvėje ne, nes išpirko, bet sandely turėtų būti. Aš tau parašysiu žinutę, kai atveš į parduotuvę. 4u.gif Bet manau, kad rytoj jau bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 31 liepos 2009 - 23:02
QUOTE(katutis @ 2009 08 01, 00:27)

liklyje ir uždedu ant kelių nagų, nieko nebrūžinu. Palaukiu minutę dvi, nuimu vatą, perkeliu ją ant kito nago, ir švelniai valau laką. Labai gerai nusivalo ir nagai lieka ne tokie sausi ir trapūs, kaip su mano anksčiau naudotais valikliais  4u.gif

kaip idomiai.niekad nesusimasciau,kad trynimas vata nagui kenktu mega_shok.gif swoon.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 23:27)
o su kuo drožles maišei?  ax.gif



Drožlės pas mane savarankiškos išėjo, su niekuo nemaišiau, ant drėgno veido puikiai pasiskirstė. Jos tokios truputį riebios, gal kad iš kokoso, tai nenukrenta, o laikosi ant veido, kol nenuprausiu smile.gif

O kokį molį tu geri, Ciel d‘Azur žaliąjį?
Papildyta:
QUOTE(Vergine @ 2009 08 01, 00:01)
Parduotuvėje ne, nes išpirko, bet sandely turėtų būti. Aš tau parašysiu žinutę, kai atveš į parduotuvę. 4u.gif Bet manau, kad rytoj jau bus.


Vergine, o ryt kada turėtų būti, iš ryto, ar po pietų? Ir dar - jūsų kainoraštyje tai tų molių yra daugiau nei tik baltas ir žalias, yra dar šiaip molis ir smulkus. Kuom jie skiriasi, kurį ten reikia gerti norint detoksikuotis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 31 liepos 2009 - 23:06
QUOTE(Vergine @ 2009 07 31, 23:01)
Parduotuvėje ne, nes išpirko, bet sandely turėtų būti. Aš tau parašysiu žinutę, kai atveš į parduotuvę. 4u.gif Bet manau, kad rytoj jau bus.


jėga bigsmile.gif Savaitgaliui man dar likučių užteks, bet artimiausiomis dienomis prisistatysiu pioneer.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 23:02)
kaip idomiai.niekad nesusimasciau,kad trynimas vata nagui kenktu  mega_shok.gif  swoon.gif  mastau.gif


kad apskritai to trynimo minimumas g.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 07 31, 23:03)
Drožlės pas mane savarankiškos išėjo, su niekuo nemaišiau, ant drėgno veido puikiai pasiskirstė.

O kokį molį tu geri, Ciel d‘Azur žaliąjį?


kaip įdomiai thumbup.gif Kokia tavo oda? Ar mišriai tiktų kažin?

aha, kad baltojo Nimfali dar neturi 4u.gif
Atsakyti