Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ačiu visoms... 4u.gif

QUOTE(Melajja @ 2009 07 31, 15:43)
Man taip buvo  doh.gif  raudonos, pleiskanojancios, siabingai nieztincios demeles, tuose vietuose kur plonesne veido oda, ipac apie akis  doh.gif
Drasiai galiu teigt kad nuo alieju (naudojau kokosus, normalios odos, monoi), va vakar kaip tik pries miega pamaniau po ilgos pertraukos atsargiai patepsiu blasktienas kokosais, ir atsikeliau su uztinusiom, nieztincio akim  verysad.gif
tiesa taip pat naudoju metines alterros putas bet nuo ju demeliu neatsiranda  schmoll.gif
turbut kokia alergija  aliejam g.gif  nuo naturaliu kremu viskas ok  smile.gif


O ar gali būti, kad oda susialergizavo po 2 mėn naudojimo? Tiek laiko tepiaus tais aliejais ir jokių bėdų nebuvo.

O gal ir dehidratavosi mano odelė...yra kažkada taip buve, tada dar naudojau sintetine kosmetika, o išgelbėjo mane Allteros drėkinamasis fluidas...atsigavo oda labai greit.

Reik bandyti kažką keisti...bet su mūsų miesto asortimentu natūraliai kosmetikai tai greitai nepavyks... doh.gif
Atsakyti
SaDa, aliejai ne visiems tinka. patariama tepti apie pora savaiciu ir stebeti ar neatsiranda 'gumbeliu' paodiniu , ar oda nesikemsa.

plnai naturalus kremai vistiek bus aliejinio pagrindo. gali tekti rinktis chemija, bet kuo saugesne... g.gif

patarti ka nors sunku. daznai tai individualiu bandymu dalykas. as pati paskutiniu metu vargstu su oda. ji dabar tikrai gamina per daug riebalu, tai stengiuos per daug jos neissausinti, nebetepu aliejais, aplamai min priemoniu naudoju kol atsirinksiu, tik kaukes darausi, geriu daug vandens, valau organizma...
ir galvoju, o jei cia su hormonais susije, tai viskas veltui? doh.gif biggrin.gif doh.gif

Papildyta:
Siandien idejau cia kelis skelbimukus. Ir jums parodysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumet parekomenduoti gerą aliejų ar kremą kūnui? šiaip visai gundausi vaikišku weledos kūno aliejuku, gal kas esate išbandžiusios? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 31, 18:03)
Gal galėtumet parekomenduoti gerą aliejų ar kremą kūnui? šiaip visai gundausi vaikišku weledos kūno aliejuku, gal kas esate išbandžiusios? 4u.gif

o kokie reikalavimai kremui? kad labiau drekinantis butu ar labiau matinantis? ar koks?
is alieju man tai kokosai ir monoi labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 31, 19:20)
o kokie reikalavimai kremui? kad labiau drekinantis butu ar labiau matinantis? ar koks?
is alieju man tai kokosai ir monoi labai patiko


labiau maitinančio smile.gif, klaipėdoje jau galima nusipirkti kvapų namų produkcijos tai reiktų pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 31, 19:17)
labiau maitinančio smile.gif, klaipėdoje jau galima nusipirkti kvapų namų produkcijos tai reiktų pabandyti.

is tokiu labiau maitinanciu kremu Logona sviestai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2009 07 31, 16:06)
Gal galit pasiulyti koki naturalu krema uzterstai spoguotai odai. Jau nebegaliu, tikriausiai su tais KN aliejais susigadinau visa veida  doh.gif . Jau nadoju metus KN ivairius aliejus, buvau gamybos vakareliauose ten dariau kremus, veida valau su hidrolatais ir tikejau kai man sake, kad ju aliejus nekemsa poru. Kantriai naudojau, galvojau gal cia valosi oda, todel pasidariau spoguota ir dar inkstyruota. Bet jau metai, o veida bukle blogeja, kazkaip ipratau prie naturalumo tai nebenoriu grizt prie chemijos, bet nezinau jau kokios firmos pirkti krema, prausikli. Buvau nusipirkus ECO krema, tai labai jau tempe oda, toks vaizdas, kad uzsidedu kauke su plevele. Prasau jusu patarimo ka galima mano atveju naudoti ir isvalyti oda. Kosmetologes visos kisa chemija, o as tikrai jos nenoriu.


Aš kol kas apsistojus ties weleda Iris drėkinamuoju kremu, mano oda irgi problemiška, ir taip pat darau išvadą, kad aliejai jai neitin tiko... Bandžiau naudoti, jausmas fantastiškas riebios odos mišinuku pasitepus, bet kemšasi poros doh.gif Tai dabar tą Iris kremą turiu, kol kas patenkinta.

Tiesa, labai patinka man KN molio kaukė. Aišku, analogišką galima namie susimakaluoti nusipirkus kad ir iš Nimfali molio. Kitą kartą taip ir darysiu.

Ir dar, vakar labai norėjosi nusišveisti veidą, o šveitiklio neturiu. Užtat namie buvo kokoso drožlių iš Stepono. Susimaliau truputį su kavamale ir išsimozojau. Negalėjau patikėti, kaip KN molis ir šitas šveitiklis pakeitė veido odą! Aišku, rezultatas laikinas, bet nu fantastika - išsilygino spalva, taip sveikai švytėti ėmė!
Atsakyti
o mano odai labai tinka neplikyta kava+alyvuogiu aliejus+duso zele, atsargiai imasazuoju i oda, paskui buna jau tokia kudikio odele wub.gif ir kunui ta pati pasidarau
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2009 07 31, 19:54)
o mano odai labai tinka neplikyta kava+alyvuogiu aliejus+duso zele, atsargiai imasazuoju i oda, paskui buna jau tokia kudikio odele  wub.gif  ir kunui ta pati pasidarau


O kava nėra aštroka veidui? Aš esu bandžius tik plikytą, tai kūnui super, o veidui per aštri. O kokosai tokie minkšti, bet šveičia gerai, na ir kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 07 31, 19:58)
O kava nėra aštroka veidui? Aš esu bandžius tik plikytą, tai kūnui super, o veidui per aštri. O kokosai tokie minkšti, bet šveičia gerai, na ir kvapas  wub.gif

as naudoju neplikyta, tai nera jau taip astru, mano oda riebi, tai tinka labai, o kvapas irgi buna wub.gif visa vonia buna sokolado kvapo biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 07 31, 11:57)
Domiuosi Weledos saltalankiu eleksyru ir ekstraktu.


Eliksyre tėra apie 40 proc. šaltalankių sulčių (įeina dar medus, citrinos sultys), o ekstraktas - grynos šaltalankių sultys su tirščiais (nedaug jų labai). Abiejų patariama suvartoti 20-30 ml per dieną, tad manau, efektyviau būtų ekstraktą gerti. Aš visai neseniai baigiau eliksyrą gerti (labai labai skanu), bet norėdama didesnio efekto, dabar nusipirkau ekstraktą (laaabai rūgštus, bet man tinka). Kolkas vartoju nepilną mėnesį, tad nieko negaliu pasakyti, galbūt kokį rudenį ir pasireikš efektas smile.gif Šiaip ketinu dar bent porą buteliukų sugerti ax.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 12:24)
beje,kokia jusu oda,kad po pienelio dar prausikli galit naudot (ar ne taip supratau?)


Aš po pienelio (kai valausi makiažą) visuomet prausiklį naudoju, nes po pienelio nesijaučia švari oda schmoll.gif

Katuti, nusipirkau molio iš Nimfali bigsmile.gif Tai jau bandysiu ryt pat iš ryto. Jei nesunku, primink man užmirštuolei, kaip tu jį geri blush2.gif Ir kada pertrauką reikia daryti? 4u.gif

Dar pasidžiaugsiu Druide nuplaunamu kondicionieriumi, pasiėmiau miniuką tik už 9 Lt, mat likęs galioti tik mėnesį (Vergine patikino, kad Druide dar pusmetį galioja po nurodytos datos, tad tikrai sueis), labai įdomu pabandyti. Ir dar, didžiausias smalsumas - Druide citrinžolių purškiklis nuo uodų, taip pat miniuką pasiėmiau, pasinaudodama 45 proc. nuolaida (nes jau atsibodo skolintis iš draugų visokius purškiamus pesticidus ir panašias chemijas doh.gif Gaila odos schmoll.gif). Išbandžiusi paliksiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 31, 20:32)
is tokiu labiau maitinanciu kremu Logona sviestai  thumbup.gif


4u.gif . Bandysiu ieškoti mirksiukas.gif .
Atsakyti