Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Per plovimą man ta kaukė labai super pasirodė. Taip plaukai iš karto slidūs pasidarė. Bet dabar suabejojau dėl jos.
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2009 07 31, 13:42)
Sveikos.

Nežinau kas paskutiniu metu su oda darosi... verysad.gif
Visas veidas, išskyrus kaktą, peršti, yra tokių smulkių pleiskanėlių ir džiusta tempia tiesiog ne valandom o minutėm, dar tokios sausos raudonos dėmės beveik paakiuose yra...šiaip mano oda rieboka ir probleminė. Iš naudojamų priemonių niekas nepasikeitė...prausiklis Alteros mėtinis, tamanai ir Kn mišinukas riebiai odai...dar rožių hidrolatas.

Kas tai galėtų būti: alerginė reakcija į ką nors ar gal odos liga kokia? g.gif  Gal kam nors yra buvę panašiai. Pakomentuokit... 4u.gif


Man taip buvo doh.gif raudonos, pleiskanojancios, siabingai nieztincios demeles, tuose vietuose kur plonesne veido oda, ipac apie akis doh.gif
Drasiai galiu teigt kad nuo alieju (naudojau kokosus, normalios odos, monoi), va vakar kaip tik pries miega pamaniau po ilgos pertraukos atsargiai patepsiu blasktienas kokosais, ir atsikeliau su uztinusiom, nieztincio akim verysad.gif
tiesa taip pat naudoju metines alterros putas bet nuo ju demeliu neatsiranda schmoll.gif
turbut kokia alergija aliejam g.gif nuo naturaliu kremu viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2009 07 31, 13:42)
Sveikos.

Nežinau kas paskutiniu metu su oda darosi... verysad.gif
Visas veidas, išskyrus kaktą, peršti, yra tokių smulkių pleiskanėlių ir džiusta tempia tiesiog ne valandom o minutėm, dar tokios sausos raudonos dėmės beveik paakiuose yra...šiaip mano oda rieboka ir probleminė. Iš naudojamų priemonių niekas nepasikeitė...prausiklis Alteros mėtinis, tamanai ir Kn mišinukas riebiai odai...dar rožių hidrolatas.

Kas tai galėtų būti: alerginė reakcija į ką nors ar gal odos liga kokia? g.gif  Gal kam nors yra buvę panašiai. Pakomentuokit... 4u.gif

g.gif gal per daug issausino oda? mano irgi misri i riebuma, is pradziu naudojau tamanus ir misriai odai alieju, pajutau,kad pradejo pleiskanot, dabar pradejau drekint su kokosais,kartais ir sviestmedziu pasitepu, dabar viskas gerai, gal ir tau panasiai atsitiko, pabandyt kokosais pakeist kuri viena alieju
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 31, 13:30)
Per plovimą man ta kaukė labai super pasirodė. Taip plaukai iš karto slidūs pasidarė. Bet dabar suabejojau dėl jos.


slidūs, gyvi drinks_cheers.gif Tu žinai, pabandysiu aš ją mažiau laikyti - kokias 3 minutes ir tada gerai išplauti wink.gif

QUOTE(Melajja @ 2009 07 31, 13:43)
turbut kokia alergija  aliejam g.gif  nuo naturaliu kremu viskas ok  smile.gif


pilnai gali būti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 15:02)
slidūs, gyvi  drinks_cheers.gif Tu žinai, pabandysiu aš ją mažiau laikyti - kokias 3 minutes ir tada gerai išplauti wink.gif


Gal ir aš panadysiu, nors man atrodo kad 5 tikrai neišlaikiau. Dar reiks man mažiau jos dėti, bet kažkaip taip nesigauna smile.gif
Atsakyti


Valkiria thumbup.gif

Hibisco, ir man dziugu wink.gif

Katuti, as tik viena karta naudojau kol kas,tai nepamenu kaip ten buvo. blush2.gif
Atsakyti
aš perlaikiau sad.gif Bet ji tikrai lengvesnė man už Santės Brilliant Care, todėl neprarandu vilties rasti balansą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 14:26)
Hibisco, ir man dziugu wink.gif

Katuti, as tik viena karta naudojau kol kas,tai nepamenu kaip ten buvo.  blush2.gif


4u.gif
Jūs čia apie Wellments kaukę su santalu šnekatės, ar taip supratau? Jeigu man Santes Briliant care kondicionierius per lengvas, tai šitos kaukės irgi neverta įsigyti, ar ne? g.gif
Atsakyti
Hibisco, turėtum dabar Sultry paagituoti ją prisiminti ir labiau pagal jos plaukus orientuotis, ar bandyti tą Wellments kaukę, ar ne 4u.gif
Atsakyti
Gal galit pasiulyti koki naturalu krema uzterstai spoguotai odai. Jau nebegaliu, tikriausiai su tais KN aliejais susigadinau visa veida doh.gif . Jau nadoju metus KN ivairius aliejus, buvau gamybos vakareliauose ten dariau kremus, veida valau su hidrolatais ir tikejau kai man sake, kad ju aliejus nekemsa poru. Kantriai naudojau, galvojau gal cia valosi oda, todel pasidariau spoguota ir dar inkstyruota. Bet jau metai, o veida bukle blogeja, kazkaip ipratau prie naturalumo tai nebenoriu grizt prie chemijos, bet nezinau jau kokios firmos pirkti krema, prausikli. Buvau nusipirkus ECO krema, tai labai jau tempe oda, toks vaizdas, kad uzsidedu kauke su plevele. Prasau jusu patarimo ka galima mano atveju naudoti ir isvalyti oda. Kosmetologes visos kisa chemija, o as tikrai jos nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2009 07 31, 15:06)
Gal galit pasiulyti koki naturalu krema uzterstai spoguotai odai. Jau nebegaliu, tikriausiai su tais KN aliejais susigadinau visa veida  doh.gif


kokius aliejus naudojai? SaDa, kaip suprantu, vistiek pas kosmetologes lankaisi, tai ar nenorėtum užsirašyti pas Elyte Stepone, jinai tau kartu ir priemones rekomenduotų smile.gif Plius, veido valymą reikia daryti, ar ne?

man kažkaip geriausiai lipo Hauschkos rožių light kremas, po labai mažai jo tepiau. Dabar dar į tokį lašinčiau arbatmedžio, levandų. Ir kaukė Hauschkos Rejuvenating man nepamainoma, kurią dabar kartais ir vietoj kremo naudoju - labai odą nuramina, spuogelius džiovina ir gydo 4u.gif

gal kitos patars ką daugiau naudojo ir kas patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 30, 14:07)
Ką naudojote, kad oda tapo nesausa? Dabar naudoju migdolų aliejų. Kai tepu, viskas labai gerai. Kai įsigeria, oda vėl išsausėja.

naudojau tokius dalykelius savo kuno odai - KN kokosu alieju, KN monoi alieju, Madara lengvai drekinanti kremuka kunui ir Logona Tropic kuno sviesta.. aisku ne visus is karto biggrin.gif pakaitom.. ir tepdavau tik 1-2 kartus i savaite..

QUOTE(Daubarė @ 2009 07 31, 13:42)
Sveikos.

Nežinau kas paskutiniu metu su oda darosi... verysad.gif
Visas veidas, išskyrus kaktą, peršti, yra tokių smulkių pleiskanėlių ir džiusta tempia tiesiog ne valandom o minutėm, dar tokios sausos raudonos dėmės beveik paakiuose yra...šiaip mano oda rieboka ir probleminė. Iš naudojamų priemonių niekas nepasikeitė...prausiklis Alteros mėtinis, tamanai ir Kn mišinukas riebiai odai...dar rožių hidrolatas.

Kas tai galėtų būti: alerginė reakcija į ką nors ar gal odos liga kokia? g.gif  Gal kam nors yra buvę panašiai. Pakomentuokit... 4u.gif

man tai cia atrodo, kad pas tave oda dehidratavosi g.gif aisku galiu ir klysti.. man pernai buvo taip, kad oda labai prasesi "gerti" (ja labai tempe, dar ir sujautrejus tada buvo..).. teko truputi pavargt kol issiaiskinau ko ji nori smile.gif

QUOTE(SaDa @ 2009 07 31, 16:06)
Gal galit pasiulyti koki naturalu krema uzterstai spoguotai odai. Jau nebegaliu, tikriausiai su tais KN aliejais susigadinau visa veida  doh.gif . Jau nadoju metus KN ivairius aliejus, buvau gamybos vakareliauose ten dariau kremus, veida valau su hidrolatais ir tikejau kai man sake, kad ju aliejus nekemsa poru. Kantriai naudojau, galvojau gal cia valosi oda, todel pasidariau spoguota ir dar inkstyruota. Bet jau metai, o veida bukle blogeja, kazkaip ipratau prie naturalumo tai nebenoriu grizt prie chemijos, bet nezinau jau kokios firmos pirkti krema, prausikli. Buvau nusipirkus ECO krema, tai labai jau tempe oda, toks vaizdas, kad uzsidedu kauke su plevele. Prasau jusu patarimo ka galima mano atveju naudoti ir isvalyti oda. Kosmetologes visos kisa chemija, o as tikrai jos nenoriu.

as ilgai naudojau aliejus (KN), bet man tai nekimso jie odos tikrai.. as manau, kad gal tau tie KN gamybos kremai kemsa poras.. nes ieina gi vaskas.. aisku cia tik spelioju blush2.gif
o veida prausi dar su kokiu nors prausikliu? sveitikli koki nors naudoji? nes jei oda prie riebesniu, tai tikrai neuzteks tik su hidrolatu pavalyti..
jei gali, parasyk tiksliau kokias priemones kada ir kaip naudoji.. tada bus aiskiau ax.gif
Papildyta:
dar pasigirsiu blush2.gif
nusipirkau Aubrey Organics lupu balzama su vanile ir medumi, Essential Care roziu kremo miniuka (15 ml) ir Sante dantu pasta su meta..
tai likau patenkinta visais savo pirkinukais.. lupu balzamas labai patiko (priklausomybe issivyste lotuliukas.gif ), netgi labiau nei Weleda lupu balzamas..
veido kremas irgi patiko bent jau sprendziat is poros uzsitepimu ant veido.. toks lengvutis, gerai susigeria, padrekina oda pakankamai, odos neriebina, bet ir netempia, veidas skaisciai matinis pasitepus siuo kremu (cia mano tokie pojuciai)..
o Sante dantu pasta irgi visai nebloga.. seip norejau Hauschkos pastos, bet, kad Stepone nera.. labai brangios pirkt irgi nenorejau.. Sante valo neblogai, gaivumas irgi yra.. daug labiau patiko nei kazkada tureta Logona mineraline dantu pasta.. po jos net baisu siek tiek buvo bandyt kazka is Logona ir Sante, bet surizikavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 31 liepos 2009 - 16:21