Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(pepkė @ 2009 07 30, 16:24)

Beje, buvau Kaune Via Naturalis parduotuvėje. Likau patenkinta tiek aptarnavimu, tiek asortimentu. Žada KN produkcija prekiauti. Gal tada nereiks laukti 100metų kol Agnum centras atveš prekių. blush2.gif


O gal išduosit kur ši parduotuvė yra? ax.gif

Aš dar tik neseniai pradėjau domėtis natūralia produkcija, tačiau Kaune atradusi tik kelias vietas, kur jos galima įsigyti - Gedimino vaistinėje, Sveikatos dovanos, Sveiki produktai (Akropolio).

Gal kaunietės išduos savo taškus, kur apsiperka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amulet: 31 liepos 2009 - 12:05
QUOTE(Dovish @ 2009 07 30, 23:35)
Weledos eleksyrų būna Gedimino vaistinėje 4u.gif
Maniškiai normalūs, tačiau kartais linkę pasausėti ax.gif

leksiu ziuret 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 31, 12:19)
kaip Sultry sakė - Hauschkos, man Laveros patinka taipogi smile.gif Jei grįžusi iš dušo pamatau, kad pvz. apatiniai akių vokai dar vos spalvoti nuo tušo dalelių, sudrėkinu vatą, ant jos lašelį Laveros pienelio (Hauschką jau kadais esu pabaigusi biggrin.gif), pavalau ir į lovą. Tikrai jis neapneša akių  4u.gif

as nusiprausiu su laveros pieneliu, bet tikrai nebuna taip, kad viskas ir nusiplautu, padrekinu vatuka ir pabaigiu valyt (uztenka tik su vandeniu padrekint), sunkumu del to man visai nekyla rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 10:24)
drinks_cheers.gif  man cia buvo vienintelis CC minusas..na dar tas,kad gan brangokai iseidavo ji nuolat naudot.
is prausikliu dar rekomenduociau Madaros geliu putas,bet man atskiras ju paspaudimas susinaudodavo akiu 'trynimui jau net' ir vis tiek nenuplaudavo dr.H tuso, sintetiniu jau neminiu. doh.gif  nors siaip prausiklis labai geras  biggrin.gif

beje,kokia jusu oda,kad po pienelio dar prausikli galit naudot (ar ne taip supratau?).man jauciu  po keliu dienu jau 'visa oda nusiluptu'  rolleyes.gif  (as misriaode link sausumo)


Ne ne, nenaudoju prausiklio po pienelio. Naudoju tik prausiklį. Ir man patinka taip rimtai veidą "nusišveist", kad oda net girgždėtų. Va todėl pieneliai man ir nepatinka.
Mano oda normali, gal šiek tiek į riebumą.
Ir prašyčiau apsieiti be "jūs" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amulet @ 2009 07 31, 12:31)
O gal išduosit kur ši parduotuvė yra?  ax.gif

Savanorių pr. 206, Kaunas
Beje, siandien paskutine diena, kai visai DRUIDE kosmetikai 25% nuolaida 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 31, 12:44)
Savanorių pr. 206, Kaunas
Beje, siandien paskutine diena, kai visai DRUIDE kosmetikai 25% nuolaida 4u.gif


Oi kaip dėkui, po darbo lėksiu apsižvalgyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 13:40)
Ne ne, nenaudoju prausiklio po pienelio. Naudoju tik prausiklį. Ir man patinka taip rimtai veidą "nusišveist", kad oda net girgždėtų. Va todėl pieneliai man ir nepatinka.
Mano oda normali, gal šiek tiek į riebumą.
Ir prašyčiau apsieiti be "jūs"  4u.gif

ok,bandysiu Tujintis wink.gif 4u.gif
siaip jau cia merginos yra kalbeje,kad negerai riebia oda taip 'nuriebalinti',tada jai apsauginiai instinktai sugroja ir ji dar daugiau riebaliuko skirt pradeda.pabandyk apsistoti kazkur ties gaiva ir svara,bet ne ties girgzdejimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 10:57)
ok,bandysiu Tujintis wink.gif 4u.gif
siaip jau cia merginos yra kalbeje,kad negerai riebia oda taip 'nuriebalinti',tada jai apsauginiai instinktai sugroja ir ji dar daugiau riebaliuko skirt pradeda.pabandyk apsistoti kazkur ties gaiva ir svara,bet ne ties girgzdejimu  ax.gif


Man oda labiau riebaluojasi tik tada, kai po nuprausimo jokio kremo netepu. Tuomet ryte atsikeliu susiriebalavusia oda. Bet visuomet po prausimosi kažkuo tepu. Šiuo metu naudoju Naturaleve Nourishing Therapy Oil. Rezultatas idealus.
Apskritai, turiu puikią odą. Prieš pora metų Biotherm skyriui buvo akcija - veido odos testavimas, t.y. nustatinėjo elastingumą, drėgmės - riebalų balansą ir t.t.. Tai man pasakė, kad turiu septyniolikmetės odą. Nors man jau virš trisdešimt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 11:57)
ok,bandysiu Tujintis wink.gif 4u.gif
siaip jau cia merginos yra kalbeje,kad negerai riebia oda taip 'nuriebalinti',tada jai apsauginiai instinktai sugroja ir ji dar daugiau riebaliuko skirt pradeda.pabandyk apsistoti kazkur ties gaiva ir svara,bet ne ties girgzdejimu  ax.gif


Man buvo negerai taip nuriebalinti odą. schmoll.gif Po jūsų patarimų vėl pradėjau tepti kremą rytais ir dar su lašiuku levandų EA, kaip patarė Katutis, ir jau viskas susitvarkė bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Hibisco, smagu geras žinias girdėti thumbup.gif

Sultry, ar tu esi pastebėjusi, kad po Wellments kaukės tau greičiau plaukai susiriebaluotų? g.gif Ar gal aš perdaug jos užsidėjau? g.gif
Atsakyti
Aš pastebėjau, nes irgi naudojau. kadangi mano plaukai prie riebesnių, tai man išplovus galvą šanknys tokios riebaluotos buvao. Bandžiau jau 2 kartus, nes irgi galvojau, kad per daug užsidėjau, bet tas pats gavosi.
Atsakyti
Sveikos.

Nežinau kas paskutiniu metu su oda darosi... verysad.gif
Visas veidas, išskyrus kaktą, peršti, yra tokių smulkių pleiskanėlių ir džiusta tempia tiesiog ne valandom o minutėm, dar tokios sausos raudonos dėmės beveik paakiuose yra...šiaip mano oda rieboka ir probleminė. Iš naudojamų priemonių niekas nepasikeitė...prausiklis Alteros mėtinis, tamanai ir Kn mišinukas riebiai odai...dar rožių hidrolatas.

Kas tai galėtų būti: alerginė reakcija į ką nors ar gal odos liga kokia? g.gif Gal kam nors yra buvę panašiai. Pakomentuokit... 4u.gif
Atsakyti
kryyste, per patį plovimą aš nieko net nepastebėjau: perpylus galvą vandeniu man kaip tik pasirodė, kad labai lengvai nusiplauna ta kaukė, net nustebino. Tiesa, šampūnas pirmąkart muilino labai prastai, dar prasčiau nei po aliejų laikymo doh.gif Vakar plaukai atrodė primaitinti, mažiau purūs.

šiandien jau antra diena - neatrodo tragiškai tikrai, bet man jau taip ant ribos, kada niežtėtų rankos galvą išsiplauti ax.gif Bet kadangi ryte pamiegojau ir nepasilikau laiko rezervo plaukų plovimui, tai teks palaukti iki vakaro biggrin.gif

bet kokį blizgesį jiems duoda priežiūrą - ekstraktai, aliejai ir šita kaukė, tai labai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti