Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 03:27)
Gal kas žinot natūralų akiu makiažo valiklį? Ne pienelį o tokį, kad paskui plauti nebereikėtų vandeniu?

Valydama akis pieneliu po to ju 'neprausiu' g.gif bet buna kad ir visa veida pieneliu prausiu biggrin.gif
dbr tam naudoju migdolu alieju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 02:42)
Valydama akis pieneliu po to ju 'neprausiu'  g.gif  bet buna kad ir visa veida pieneliu prausiu  biggrin.gif
dbr tam naudoju migdolu alieju smile.gif


As pieneliu arba makiazo valymo servetelem dazniausiai valau visa veida tada, kai bunu tiek pavargus, kad iki vonios nusipraust nebenuslenku, tai aisku po to neprausiu. O siaip pieneliu nusivalau akis ir tada jau prausikliu visa kita nusiprausiu. Vien po pienelio nesijauciu taip svariai ir gaiviai.

Bet manyciau reiketu nupraust, nes juk vistiek taip svariai viskas nenusivalo ir kazkiek lieka ant odos. Net pastebejau, kad LT to daznai ant pakuociu neraso, o JAV beveik ant visu pieneliu esu rasus uzrasa, kad reikia nupraust nusivalius. Turejau 'Evan healy' pieneli (cia is naturaliu), tai ji reikejo nuplaut, bet man nepatiko, nes prastai vale vandeniui atsparu tusa ir nemalonus ant veido buvo. schmoll.gif Dabar paziurejau katik, tai ant kito pienelio (baigineju nenaturalu) nieko neraso del nuprausimo.

O dar toki idomu dalyka prisiminiau: MAC puslapyje apie viena akiu makiazo valikli raso, kad nereikia nuplaut, o realybeje ant buteliuko raso, kad nusivalius dar ir nuplaut reikia. Tai taip ir lieka kartais neaisku neaisku kaip naudot....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 31 liepos 2009 - 03:33
Merginos, o kokį naudojate nagų valiklį ar bent jau žinote? smile.gif
Atsakyti
Sante tokį gamina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 00:42)
Valydama akis pieneliu po to ju 'neprausiu'  g.gif  bet buna kad ir visa veida pieneliu prausiu  biggrin.gif
dbr tam naudoju migdolu alieju smile.gif


Neįsivaizduoju, kaip pienelio nenuprausti.... man akys paskui kažkokis "apsinešę" būna, vos matau. Noriu rasti kažką panašaus į visus tuos paprastus chemijos pilnus valiklius, po kurių nelieka jokių apnašų ir lipnumo jausmo. Ar tokio net nėra?
O aliejų reikės išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Kadangi arteja saltasis sezonas, noriu pasistiprinti organizma sau ir savo vaiokiams. Domiuosi Weledos saltalankiu eleksyru ir ekstraktu. Sakykite, kuom jie skiriasi, kuris efektyvesnis stiprinant imuniteta ir ar jie tinkami duoti vaikams 3,5 metu amziaus? Gal dar kartais teko vartoti Weledos krykles eleksyra/ekstrakta?
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 11:54)
Neįsivaizduoju, kaip pienelio nenuprausti.... man akys paskui kažkokis "apsinešę" būna, vos matau. Noriu rasti kažką panašaus į visus tuos paprastus chemijos pilnus valiklius, po kurių nelieka jokių apnašų ir lipnumo jausmo. Ar tokio net nėra?
O aliejų reikės išbandyti  4u.gif

Yra iš Logonos, atrodo, akių makiažo valiklis, nesu bandžius, bet atsiliepimų tikrai teko matyti smile.gif
Toks va
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Claude: 31 liepos 2009 - 11:04
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 12:54)
Neįsivaizduoju, kaip pienelio nenuprausti.... man akys paskui kažkokis "apsinešę" būna, vos matau. Noriu rasti kažką panašaus į visus tuos paprastus chemijos pilnus valiklius, po kurių nelieka jokių apnašų ir lipnumo jausmo. Ar tokio net nėra?
O aliejų reikės išbandyti  4u.gif

kiekvienam savo smile.gif) man po pienelio akys labai gaiviai jauciasi smile.gif po dr.H nelikdavo jokiu 'pleviu'. gal pabandykit megineli gauti is kur nors g.gif Druide kiek 'svelnsnis,minkstesnis' tai po jo ne taip gaivu,bet matau puikiai biggrin.gif

jei prausiu pieneliu kaip prausikliu,tai akys lieka nenuvalytos tobulai. prausikliai man praktiskai jokie nenuvalo akiu taip,kad akys nuo trynimo nesudirgtu.(net jei tusas buvo naturalus Dr.H) todel valyti akis pieneliu arba aliejum man yra vienintele iseitis.
priklausomai nuo to, ar dazyta buvo visa veido oda, einu praustis pienelio arba ne. o visa veida 'pudrinu' labai retai paskutiniu metu,tai... ax.gif jei dazytos tik akys,valau jas pieneliu,visa veida toniku blush2.gif (vakare vengiu veidui vandeni naudot,nes dukart dienoj prausti vandeniu man po kiek laiko oda pasauseja).

Shoping, su tais parasymais,tai... as bandau skaityt orginalo kalba kas ant pakuociu rasoma ir bandau tuo vadovautis,nes tie 'isvertimai i lietuviu kalba' ,tai... doh.gif
Papildyta:
eliksyras skiriasi nuo ekstrakto savo koncentracija. ekstrakta teks skiesti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 07 31, 10:02)
Yra iš Logonos, atrodo, akių makiažo valiklis, nesu bandžius, bet atsiliepimų tikrai teko matyti smile.gif
Toks va
user posted image


Ačiū. Bandysiu susirast.
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 10:54)
Noriu rasti kažką panašaus į visus tuos paprastus chemijos pilnus valiklius, po kurių nelieka jokių apnašų ir lipnumo jausmo. Ar tokio net nėra?


kaip Sultry sakė - Hauschkos, man Laveros patinka taipogi smile.gif Jei grįžusi iš dušo pamatau, kad pvz. apatiniai akių vokai dar vos spalvoti nuo tušo dalelių, sudrėkinu vatą, ant jos lašelį Laveros pienelio (Hauschką jau kadais esu pabaigusi biggrin.gif), pavalau ir į lovą. Tikrai jis neapneša akių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 31, 10:04)
kiekvienam savo smile.gif) man po pienelio akys labai gaiviai jauciasi smile.gif po dr.H nelikdavo jokiu 'pleviu'. gal pabandykit megineli gauti is kur nors  g.gif Druide kiek 'svelnsnis,minkstesnis' tai po jo ne taip gaivu,bet matau puikiai  biggrin.gif

jei prausiu pieneliu kaip prausikliu,tai akys lieka nenuvalytos tobulai. prausikliai man praktiskai jokie nenuvalo akiu taip,kad akys nuo trynimo nesudirgtu.(net jei tusas buvo naturalus Dr.H)  todel valyti akis pieneliu arba aliejum man yra vienintele iseitis.
priklausomai nuo to, ar dazyta buvo visa veido oda, einu praustis pienelio arba ne. o visa veida 'pudrinu' labai retai paskutiniu metu,tai...  ax.gif  jei dazytos tik akys,valau jas pieneliu,visa veida toniku  blush2.gif (vakare vengiu veidui vandeni naudot,nes dukart dienoj prausti vandeniu man po kiek laiko oda pasauseja).


O man atvirkščiai. Po visokių pienelių ir valomųjų kremų nešvarumo jausmas lieka. Turiu būtinai visą veidą su vandeniu praust. Šiuo metu naudoju Alterra mėtines putas. Labai tinka ir patinka. Žinoma, bandysiu ateity ir kitokius prausiklius - aš juk dar tik pradedanti natūralistė.
Turėjau dr. Hauscha cc mėginuką. Irgi patiko. Kaip tik planuoju jį pirkt, bet kad akims jis visiškai netinka. Tai va ir ieškausi kažko papildomo.
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 31, 13:19)
O man atvirkščiai. Po visokių pienelių ir valomųjų kremų nešvarumo jausmas lieka. Turiu būtinai visą veidą su vandeniu praust. Šiuo metu naudoju Alterra mėtines putas. Labai tinka ir patinka. Žinoma, bandysiu ateity ir kitokius prausiklius - aš juk dar tik pradedanti natūralistė.
Turėjau dr. Hauscha cc mėginuką. Irgi patiko. Kaip tik planuoju jį pirkt, bet kad akims jis visiškai netinka. Tai va ir ieškausi kažko papildomo.

drinks_cheers.gif man cia buvo vienintelis CC minusas..na dar tas,kad gan brangokai iseidavo ji nuolat naudot.

is prausikliu dar rekomenduociau Madaros geliu putas,bet man atskiras ju paspaudimas susinaudodavo akiu 'trynimui jau net' ir vis tiek nenuplaudavo dr.H tuso, sintetiniu jau neminiu. doh.gif nors siaip prausiklis labai geras biggrin.gif

beje,kokia jusu oda,kad po pienelio dar prausikli galit naudot (ar ne taip supratau?).man jauciu po keliu dienu jau 'visa oda nusiluptu' rolleyes.gif (as misriaode link sausumo)
Atsakyti