Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O tamanų aliejaus tik KN yra pirkti? smile.gif
Atsakyti
niekur kitur kol kas neteko matyti g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš jau kelintą temą paskaitau vis, kaupiu informaciją smile.gif

Šiandien nusipirkau Alterra mėtinę serija, tikiuosi ji man tiks, nes dabar labai kvapams esu nepakanti nestuke.gif

Seniau naudojau L'Occitane organinę alyvmedžių liniją, bet įkyrus kvapas man tapo.

Ieškau ko nors neutralaus, bet čia pasiklysti galima tokioje gausybėje mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 07 30, 20:01)
Sveikos,

Aš jau kelintą temą paskaitau vis, kaupiu informaciją smile.gif

Šiandien nusipirkau Alterra mėtinę serija, tikiuosi ji man tiks, nes dabar labai kvapams esu nepakanti  nestuke.gif

Seniau naudojau L'Occitane organinę alyvmedžių liniją, bet įkyrus kvapas man tapo.

Ieškau ko nors neutralaus, bet čia pasiklysti galima tokioje gausybėje  mastau.gif


Sveika prisijungusi ir sveikinu del nestuke.gif .

Gaila, bet Alteros produktus po truputi is Drogo isima, issiparduos likucius ir, kaip jau buvo speta siame forume, tikriausiai nebeatves.

Kadangi tave domina neutralus kvapai, tai zinau, kad Urtekram prekiauja kuno prieziuros priemonem, kurios yra bekvapes, berods vaiku linija tokia turi. Kitu firmu as turiu Feniqia firmos muiliuka originaluji kunui/veidui/intymiai higienai prausti, tai jis tokio neutralaus kvapo ir labai veiksmingas.

Is patirties zinau, kad kvapai erzina tik pirmus tris menesius, paskui nebe. Bet mane asmeniskai sintetiniai kvapai zude visa nestuma, todel palinkau i kvepiancia pievom naturalia kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 07 30, 21:21)
Kadangi tave domina neutralus kvapai, tai zinau, kad Urtekram prekiauja kuno prieziuros priemonem, kurios yra bekvapes, berods vaiku linija tokia turi. Kitu firmu as turiu Feniqia firmos muiliuka originaluji kunui/veidui/intymiai higienai prausti, tai jis tokio neutralaus kvapo ir labai veiksmingas.

Aha šitą numačiau, tik kad Kaune labai jau mažas pasirinkimas, internetu viską reikia pirkti, o aš mėgstu viską pauostyti smile.gif
Atsakyti
Kas turi baltaji moli - kaolina, tai su kuo ji maisote? Ka dar is jo dsarote? Zinau kad pakankamai placiai buvo diskutuota apie zaliaji moli, ar ju savybes panasios?
As pirkau tikedamasi sumazinti juoduju inkstiru kieki ir del sutraukiamojo molio poveikio, nes turiu issipletusias poras unsure.gif
Atsakyti
Kryyste, dekinga gi as tau be galo, akd priemei mane i uzsakyma ir kad siuntinuka perdavei mano vyriokui 4u.gif Sitaip ner laiko, kad net geda, kad is karto nesugebejau tau padekoti blush2.gif
Isbandziau ranku krema Laveros basis, tai labai malonus ir kvepia taip lengvai skaniai, LAvera kauke plaukams,t ai tokia lengva labai, uztepiau ant plauku ir visai ant ju nesijaucia, norisi tepti dar ir dar, tai reiks save stabdyt smile.gif Laveros prausikli 2 in 1 tik viena karta pabandziau, lyg ir sutrauke siek tiek veida, tai nezinau ar sutapo, ar mano odai netiko.
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 07 30, 21:21)
Gaila, bet Alteros produktus po truputi is Drogo isima, issiparduos likucius ir, kaip jau buvo speta siame forume, tikriausiai nebeatves.

Kadangi vakar buvau droge, tai užklausiau vėl Alterros, šį kartą buvo jauna mergina, tai ji man paaiškino, kad jie pastoviai Arterros produkciją užsakinėja, tik kažkodėl jos neatsiunčia, jos teigimu, "gal būt jie keičia pakuotę" - taigi tikėkimės, kad Alterra dar atsiras mirksiukas.gif
(Beje, dabar droge kūno losijonas po 8.48Lt, o aliejus po 11.49Lt thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 14:23)
pasitikrink iki kada galioja tas sviestmedis is nimfali. pas mane, jei neklystu, iki s. m. rugsejo. kad paskui nebutu kokiu nemaloniu netiketumu smile.gif

Kažkada jau rašiau, bet primenu dar kartą, kad Druide produkcija galioja dar 6 mėn., po galiojimo datos pabaigos.
Atsakyti
Vergine, ar turit žaliojo molio po kilogramą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 23:05)
4u.gif as kazkaip nesu ju uzmacius, Kaune galima kur nors ju isigytii?

Weledos eleksyrų būna Gedimino vaistinėje 4u.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 07:49)
O kokie tavo plaukai? Aš iš jų turėjusi dušo želę ir losjoną kūnui, abu labai patiko  thumbup.gif O

Maniškiai normalūs, tačiau kartais linkę pasausėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 30 liepos 2009 - 22:36
Gal kas žinot natūralų akiu makiažo valiklį? Ne pienelį o tokį, kad paskui plauti nebereikėtų vandeniu?
Atsakyti