Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 17:20)
jau geriau būsiu KN "sektantė", nei KristiAnų ar, žiūrint pagal poreikius, Maximų vergė biggrin.gif Man su natūraliais gaminiais daug mažiau blaškymosi gaunasi ir sumoje - tikriausiai pigiau priemonės išeina smile.gif

na, cia turejau minty 'ne butent naturalu sektantizma' ,o bet koki 'dievinima' visumoj. wink.gif ir ne klienciu,o pacios 'įmones'- kazkaip 'per daug' man ten 'saldu' situo poziuriu..
kristianoj turbut net buvus nesu, maxima-tik maisto skyriai lankomi.kaip ir visu norfu,ikiu ir pan. na dar higiena(skustukai, iklotai ir pan..)
nuklydau jau visai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 30 liepos 2009 - 15:25
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 15:20)
jau geriau būsiu KN "sektantė", nei KristiAnų ar, žiūrint pagal poreikius, Maximų vergė biggrin.gif Man su natūraliais gaminiais daug mažiau blaškymosi gaunasi ir sumoje - tikriausiai pigiau priemonės išeina smile.gif


Bent jau priemonių tai tikrai kažkaip mažiau gaunasi (tikiuosi, kad ir pinigų ax.gif ). Dabar kai pro mane praeina prisikvepinęs pilietis, vis prisimenu pasakymą "kaip kvepalų parduotuvė" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 15:56)
ne tik del kainu man norisi... (bet nepykciau uz mazesnes bigsmile.gif ),bet ir kiek kitokio 'pateikimo'.. KN mane kiek atbaido 'sektanciu' ispudis  blush2.gif  (taip taip, cia jau mano smegenu vingiu beda, kiekvienas viska skirtingai mato ir interpretuoja 4u.gif )


Būčiau linkusi sutinkti smile.gif Na čia aišku keikvienas supranta kitaip, taip pat ir tos moterys šitaip supranta savo verslą , informacijos pateikimą ,,legendų kūrimo pavidalu'', vienokį ar kitokį bendravimą su klientais, bet , aišku, dėl šitų dalykų galima ginčytis.
Visgi kainos kaikurių produktų tikrai yra neadekvačios. Pvz., kokosų aliejus, tai yra vienas pigiausių bazinių aliejų, ko nepasakytum pažiūrėjus į KN kainas. Todėl LT tikrai reikia konkurencingesnės aplinkos KN. smile.gif 4u.gif

Beje, buvau Kaune Via Naturalis parduotuvėje. Likau patenkinta tiek aptarnavimu, tiek asortimentu. Žada KN produkcija prekiauti. Gal tada nereiks laukti 100metų kol Agnum centras atveš prekių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 15:23)
na, cia turejau minty 'ne butent  naturalu sektantizma' ,o bet koki 'dievinima' visumoj.  wink.gif


pasakysiu tik savo nuomonę, nes nieko asmeniškai KN nepažįstu ir jų virtuvės nežinau.

aišku, kad pagrindinė ten Laimė - ji formuoja tą filosofiją ir dėl produktų, ir dėl gamybos, ir dėl klientų aptarnavimo. Nenustebčiau, jei iš pradžių ji ir negalvojo šitaip verslo įsukti smile.gif

neturint pagrindinės esminės idėjos, kuri dar turi būti ir gera, prigyjanti, nelabai kokius aliejus ir prastumsi, todėl suprantu, kad legendos būtinos, o tas panirimas į savotišką neskubrumą, pasimėgavimą per gamybinius vakarėlius bent man yra malonus, nes šiaip gyvenime nuolat lekiu biggrin.gif Tai masina, kad gali ateiti, tiesiog sėdėti, mėgautis ir dar ką nors natūralaus pasigaminti, o ne būti užknisinėjamai įkyrių konsultančių prie lentynos smile.gif

nedievinu aš jų, su ta pačia Laime apskritai nerandu kontakto tongue.gif Bet iš kitos pusės, man ir gyventi su ja nereikia, todėl netrukdo biggrin.gif

minusai - nėra konkurencijos ir platesnio pasirinkimo, labai aukštos kainos. Ypač tai papiktino, įvertinus vien jų perparduodamą tarą blink.gif Jei plastmasės gabalo kaina keliskart padidinta, tai kokia tų aliejų marža tada???

dar ko aš be galo pasigendu - kritikos. Normalios, argumentuotos, o ne karksėjimų, kad vat mokslininkai tai ir neįrodė, kad parafinas kreme yra blogai, todėl KN yra abejotinas dalykas tongue.gif Nes tik per kritiką supranti, ar stiprios tavo pozicijos, pamatai, kur reikia patobulėti, šviestis, gilintis biggrin.gif

Sultry, nieko tau asmeniškai netaikiau, šiaip užvedei ant kelių minčių 4u.gif
Atsakyti
Ar esate kuri bandžiusi Primaveros bazinius ar eterinius aliejus iš Biologisch? smile.gif
Atsakyti
bandžiau eterinių mišinius, man patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 17:39)
pasakysiu tik savo nuomonę, nes nieko asmeniškai KN nepažįstu ir jų virtuvės nežinau.

aišku, kad pagrindinė ten Laimė - ji formuoja tą filosofiją ir dėl produktų, ir dėl gamybos, ir dėl klientų aptarnavimo. Nenustebčiau, jei iš pradžių ji ir negalvojo šitaip verslo įsukti smile.gif

neturint pagrindinės esminės idėjos, kuri dar turi būti ir gera, prigyjanti, nelabai kokius aliejus ir prastumsi, todėl suprantu, kad legendos būtinos, o tas panirimas į savotišką neskubrumą, pasimėgavimą per gamybinius vakarėlius bent man yra malonus, nes šiaip gyvenime nuolat lekiu biggrin.gif Tai masina, kad gali ateiti, tiesiog sėdėti, mėgautis ir dar ką nors natūralaus pasigaminti, o ne būti užknisinėjamai įkyrių konsultančių prie lentynos smile.gif

nedievinu aš jų, su ta pačia Laime apskritai nerandu kontakto tongue.gif Bet iš kitos pusės, man ir gyventi su ja nereikia, todėl netrukdo biggrin.gif

minusai - nėra konkurencijos ir platesnio pasirinkimo, labai aukštos kainos. Ypač tai papiktino, įvertinus vien jų perparduodamą tarą  blink.gif Jei plastmasės gabalo kaina keliskart padidinta, tai kokia tų aliejų marža tada???

dar ko aš be galo pasigendu - kritikos. Normalios, argumentuotos, o ne karksėjimų, kad vat mokslininkai tai ir neįrodė, kad parafinas kreme yra blogai, todėl KN yra abejotinas dalykas tongue.gif Nes tik per kritiką supranti, ar stiprios tavo pozicijos, pamatai, kur reikia patobulėti, šviestis, gilintis biggrin.gif

Sultry, nieko tau asmeniškai netaikiau, šiaip užvedei ant kelių minčių  4u.gif

viskas ok wink.gif

apie sudetis- dbr nekalbejau, bent as. is principo man patinka tai, ka jos parduoda ir kad parduoda. vien jau del galimybes rinktis kazka kito nei parduodama visur. juolab, kad kol kas tai yra bene vienintele tokio masto tokiu dalyku prekyba Lietuvoje.

o kas ten jau kaip veikia produktu ir ju kokybes atzvilgiu ,tai cia platesnio masto ir kitokios 'pakraipos' diskusija butu. ( As asmeniskai i tai ziuriu palankiai, bet panaceju tame nematau.)

Bent jau as pradejau diskusija nuo to, kad man siek tiek kliuva ju marketinginiai sprendimai. gerai sakai,Katuti, tokioj rinkoj tokie nauji dalykai ir ju prekyba sunkmeciu be stebuklingu pasakojimu neuzsisuktu taip efektyviai. kaip verslininkes as jas labai gerbiu wink.gif

Taciau kaip individualiai pirkejai siek tiek man uzkliuva pats pardavimo procesas.
Tos konsultantes ten ne maziau 'ikyrios' nei bet kur kitur... man konsultantas turi 'veikti' tokiu principu - jei man neaisku,man padeda. jei man aisku- as tiesiog perku smile.gif) cia daug priklauso nuo pacios klientes budo,charakterio ir pomegiu smile.gif as megstu i visas parduotuves eiti 'incognito' principu,nereikalauju isskirtinio demesio,manes nebutina 'nuglostyti' tam,kad as pirkciau. as perku produkta - ne jo pateikima smile.gif o KN labai jau viskas suasmeninta (beje,cia ir yra ju prekybos pliusas ir isskirtinumas nuo kitu,kuris daug kam yra pagrindinis kabliukas ten grizti).

ju vakareliai yra superinis dalykas, produktai gaunami juose mane masina. bet jaukumo tame neradau..atsipalaidavimo irgi (maza patalpa,daug zmoniu, dalies proceso nevaldai pati ir pan. aisku, tam ivykdyti reikia geresniu salygu,gal su laiku tai pasikeis.noreciau wink.gif ). o ateiti ir tiesiog ten pasedeti man nepavyko,kai bandziau. 'pataikiau' ant Laimes dienos,tai... EA pauostyti be komentaru nejo,ir ,deja, ne visi jie buvo teigiamu tonu kalbami.. (ju klientu skirstymai i patyrusius ir ne ir pan, na, darbo juokeliai, manau, turetu ir likti tik personalui zinomais juokeliais.).

issipleciau.atsiprasau 4u.gif jei plepam toliau,gal i KN tema issikeliam? wink.gif
Atsakyti
išsikeliam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 30, 14:24)
Dabar kai pro mane praeina prisikvepinęs pilietis, vis prisimenu pasakymą "kaip kvepalų parduotuvė"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Mano tėtis tokioms persikvėpinusioms asaboms turi spec. pavadinimą: "vaistininko katė" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 30, 18:20)
Mano tėtis tokioms persikvėpinusioms asaboms turi spec. pavadinimą: "vaistininko katė"  biggrin.gif

prajuokinai lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 07 30, 16:20)
Mano tėtis tokioms persikvėpinusioms asaboms turi spec. pavadinimą: "vaistininko katė"  biggrin.gif


čia tai geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 30, 13:23)
O kiek laiko tas įdegis?


Kokias 3-4 dienas.

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 30, 14:07)
Ką naudojote, kad oda tapo nesausa?


Migdolų sausai kūno odai, manau yra per lengvas. Siūlyčiau pabandyti kokosų aliejų, sviestmedį, Logonos kūno sviestus - šie tikrai riebūs ir labai gerai drėkina net pačią sausiausią odą mirksiukas.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 07 30, 15:09)
beje, kazkada rasiau atsiliepimus apie ECO pieneli nuo saules spf 24. (...) bet jau kaip blogai tepasi  doh.gif ji tiesiog tempti per oda reikia...


O tu pabandyk prieš tai kokiu aliejuku pasitepti ar šiaip losjonu, pieneliu, bet kuo, kad oda drėgna būtų. Turėtų viskas susitvarkyti 4u.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 16:59)
EA pauostyti be komentaru nejo,ir ,deja, ne visi jie buvo teigiamu tonu kalbami.. (ju klientu skirstymai i patyrusius ir ne ir pan, na, darbo juokeliai, manau, turetu ir likti tik personalui zinomais juokeliais.).


blink.gif su tuo neteko susidurti, bet įsivaizduoju. Kaip nemėgstu „specialybinių“ juokelių svetimoj aplinkoj, na tiesiog visiškas netaktas schmoll.gif ax.gif Ir apskritai aptarnavimo sferoje dirbantys žmonės turėtų geranoriškai žiūrėti į visas „žalias“ naujokes g.gif

QUOTE(Valkiria @ 2009 07 30, 17:20)
Mano tėtis tokioms persikvėpinusioms asaboms turi spec. pavadinimą: "vaistininko katė"  biggrin.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti