Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 30, 14:11)
Neradau, kad būtų anksčiau kalbėta konkrečiau apie Aromatikos aliejus. Ar žinote, ar ten nerafinuoti jie ir ar EA geros kokybės?  ax.gif

Kažkada čia apie bazinius klausiau, tai jų nerekomendavo schmoll.gif o dėl ea, gal kas atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 29, 22:54)
tai išsiplovus su šampūnu, kai plaukai apdžiūsta, pasipurškiu lengvai Druide - truputį padrėkina, neleidžia išsipūsti galiukams, man labai patinka toks poveikis thumbup.gif Vis kaupiuosi didelį buteliuką nusipirkti.


Tik su rankų pirštais sudėtingokoka būna, tai jų kartais ir netepu blush2.gif

Kiek kainavo? 4u.gif


cia apie purskiama? turejau,labai patiko wub.gif

pasitepk pries tai rankas aliejum ir su pirstais bus viskas tvarkoj wink.gif

62lt


QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 23:42)
dar labiau išsigandau  blink.gif  unsure.gif



QUOTE(pepkė @ 2009 07 30, 00:03)
Nu zinok nezinau kaip kitom merginom, bet man tai nieks neisitepa, nei patalyne, nei maikute su kuria miegu, jei butu kitaip, nedaryciau sios proceduros ax.gif


drinks_cheers.gif balti apatiniai pas mane yra vieni nemegiamiausiu ir priskiriami sventems blush2.gif gal todel ir nepastebejau,kad tepa. o issitepus drasiai namie plikineju gera valanda ir tada i rubus ir viskas gerai budavo

QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 10:29)
plaukų kaukė labai patiko

eisiu ir as ryt bandyt, sugundei ja is naujo biggrin.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 30, 13:09)

Sultry, susidomėjau vakar tavo Bioselect Deep tanning oil





QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 14:15)
pasiknisau truputį, š
žodžiu, kas eisit, būkit atsargios, skaitykit sudėtis ir ieškokit sertifikatų  unsure.gif


nu zooodz, esu pasipiktinus dviem dalykais:
savim-kad sudeciu neskaitau KN vardu 'aklai pasitikedama' (seniai sakiau,kad tik 'reklamine' ta filosofija...ot..) verysad.gif
ir KN,kad neziuri,su kuo bendradarbiauja.labai dbr nusivyliau KN...

bet sunaudosiu... tragedijos nedarau, nesu 'mirtina' naturaliste blush2.gif


Atsakyti
Sveikos 4u.gif
turiu klausimuka...
gavau lankstinuka *** Natura kosmetikos. Na labai jau ten viska graziai raso, gaminiai su biciu medumi ir pan. Ieskojau internete ju sudeties, bet neradau, gal kas esate naudojusios ar bent zinote, ar tai tikrai naturali kosmetika? smile.gif

beje, kazkada rasiau atsiliepimus apie ECO pieneli nuo saules spf 24. Rasiau, kad man jis patiko... Tai dabar atsiimu zodzius, jis visai nebepatinka schmoll.gif no saules gal ir gerai apsaugo (ne karto dar nenusvilau), bet jau kaip blogai tepasi doh.gif ji tiesiog tempti per oda reikia...
Papildyta:
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 15:01)
nu zooodz, esu pasipiktinus dviem dalykais:
savim-kad sudeciu neskaitau KN vardu 'aklai pasitikedama' (seniai sakiau,kad tik 'reklamine' ta filosofija...ot..)  verysad.gif
ir KN,kad neziuri,su kuo bendradarbiauja.labai dbr nusivyliau KN...

bet sunaudosiu... tragedijos nedarau, nesu 'mirtina' naturaliste  blush2.gif



apie kokius KN gaminius cia kalbate? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 07 30, 16:09)
Sveikos  4u.gif
turiu klausimuka...
gavau lankstinuka *** Natura kosmetikos. Na labai jau ten viska graziai raso, gaminiai su biciu medumi ir pan. Ieskojau internete ju sudeties, bet neradau, gal kas esate naudojusios ar bent zinote, ar tai tikrai naturali kosmetika?  smile.gif

beje, kazkada rasiau atsiliepimus apie ECO pieneli nuo saules spf 24. Rasiau, kad man jis patiko... Tai dabar atsiimu zodzius, jis visai nebepatinka  schmoll.gif  no saules gal ir gerai apsaugo (ne karto dar nenusvilau), bet jau kaip blogai tepasi  doh.gif ji tiesiog tempti per oda reikia...
Papildyta:
apie kokius KN gaminius cia kalbate?  unsure.gif

pora psl atgal wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 14:01)
savim-kad sudeciu neskaitau KN vardu 'aklai pasitikedama' (seniai sakiau,kad tik 'reklamine' ta filosofija...ot..)  verysad.gif
ir KN,kad neziuri,su kuo bendradarbiauja.


o ten ką, iškaba KN yra? g.gif Nėra, ten kita įmonė visai su savo verslu. Filosofija man KN atrodo teisinga, bet dėl verslo partnerių jų vietoj labai pasvarstyčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 16:22)
o ten ką, iškaba KN yra?  g.gif Nėra, ten kita įmonė visai su savo verslu. Filosofija man KN atrodo teisinga, bet dėl verslo partnerių jų vietoj labai pasvarstyčiau  schmoll.gif

nepamenu del iskabos.man rodos,ten jos is viso nebuvo :? smalsu dbr biggrin.gif
tiesiog, verslo partneriai yra dalis viso imones marketingo.ir ne pati maziausia dalis. del to ir pikta. (nu ir pati ziopla,nesiginu biggrin.gif )

gal nuskambes itartinai,bet as labai noreciau,kad LT atsirastu lygiavertis tos pacios svorio kategorijos konkurentas KN wink.gif nemegstu to, kad dbr kaip ir nera ko rinktis,net jei KN 'nelimpa 100 procentu'.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 07 30, 15:09)
beje, kazkada rasiau atsiliepimus apie ECO pieneli nuo saules spf 24. Rasiau, kad man jis patiko... Tai dabar atsiimu zodzius, jis visai nebepatinka  schmoll.gif  no saules gal ir gerai apsaugo (ne karto dar nenusvilau), bet jau kaip blogai tepasi  doh.gif ji tiesiog tempti per oda reikia...

O tu jį tepiesi ant drėgnos odos? mirksiukas.gif Nes aš turiu du ECO kremus ir jei nepasidrėkinusi odos tepčiausi, tai kaip ir rašai tektų "tempti", o sudrėkinus tiesiog puikiai tepasi ir dar kremo mažiau išsinaudoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 14:26)
tiesiog, verslo partneriai yra dalis viso imones marketingo.ir ne pati maziausia dalis. del to ir pikta. (nu ir pati ziopla,nesiginu  biggrin.gif )

gal nuskambes itartinai,bet as labai noreciau,kad LT atsirastu lygiavertis tos pacios svorio kategorijos konkurentas KN wink.gif nemegstu to, kad dbr kaip ir nera ko rinktis,net jei KN 'nelimpa 100 procentu'.


pritariu, reikia atsargiai rinktis partnerį. Man KN vietoj būtų viskas aišku tą pačią sekundę - iškart tokiems melagėliams pasakyčiau viso gero tongue.gif Kad nepaskaitei, tai nesistebiu, bet pasimokysiu iš tavęs ir viską visur skaitysiu kaip pamišusi, nesvarbu, kas kieno partneriai 4u.gif

o ką? wink.gif Konkurencija būtų labai sveika biggrin.gif Gal ir kainos pamažėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 07 30, 13:41)
pirma kart uzsitepiau veida tamanu aliejum...labai isgyre k.namuose, sake susitvarkys veidas...ziuresim kas gausis...o kaip bijojau tept  doh.gif

man irgi jis labai patinka, tik ilgiau panaudojus pradejo sauseti oda, del to rytais tepu kokosu, vakare tamanais ir viskas susitvarke thumbup.gif


vakar uzsidejau plaukams kauke: alyvuogiu aliejus, ricinos aliejus ir rozmarinas, imasazavau i saknis, istepiau ir galus, palaikiau per nakti, ryte issiploviau plaukus wub.gif wub.gif wub.gif 10balu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 16:47)
pritariu, reikia atsargiai rinktis partnerį. Man KN vietoj būtų viskas aišku tą pačią sekundę - iškart tokiems melagėliams pasakyčiau viso gero tongue.gif Kad nepaskaitei, tai nesistebiu, bet pasimokysiu iš tavęs ir viską visur skaitysiu kaip pamišusi, nesvarbu, kas kieno partneriai  4u.gif

o ką? wink.gif Konkurencija būtų labai sveika biggrin.gif Gal ir kainos pamažėtų  ax.gif

mhm,mokykis is svetimu gal ne klaidu,bet nesusipratimu wink.gif drinks_cheers.gif
ne tik del kainu man norisi... (bet nepykciau uz mazesnes bigsmile.gif ),bet ir kiek kitokio 'pateikimo'.. KN mane kiek atbaido 'sektanciu' ispudis blush2.gif (taip taip, cia jau mano smegenu vingiu beda, kiekvienas viska skirtingai mato ir interpretuoja 4u.gif )

i tema - gal kas noretu faith in nature alaviju sampuna 400ml per puse pirkti? blush2.gif (bandziau,patiko,bet tokiu kiekiu negaliu pakest doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2009 07 30, 14:55)
vakar uzsidejau plaukams kauke: alyvuogiu aliejus, ricinos aliejus ir rozmarinas, imasazavau i saknis, istepiau ir galus, palaikiau per nakti, ryte issiploviau plaukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  10balu  thumbup.gif


Dėl aliejinių kaukių pastebėjau vieną dalyką, jei jos laikomos visą naktį, žymiai geresnis poveikis, nei kad tik porą valandų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 30, 14:56)
KN mane kiek atbaido 'sektanciu' ispudis  blush2.gif 


jau geriau būsiu KN "sektantė", nei KristiAnų ar, žiūrint pagal poreikius, Maximų vergė biggrin.gif Man su natūraliais gaminiais daug mažiau blaškymosi gaunasi ir sumoje - tikriausiai pigiau priemonės išeina smile.gif
Atsakyti