Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Hibisco, pati pamatysi 4u.gif drinks_cheers.gif

prisiskaičiau apie jūsų SPA namuose, vakar ir pati pasilepinau - manikiūras ir pedikiūras su jūros druska (labai patinka, kad nuo jos natūraliai pabąla ataugę nagučiai), Wellments kaukė su sandalmedžiu plaukams, Alvo švelniai valomoji kaukė veidui, na ir Weledos granatinis aliejukas kūnui smile.gif

plaukų kaukė labai patiko - ji kaip kremas, bet neįsigeria į plaukus, kaip Laveros, o lieka ant jų. Pasimiršau per darbus ir ją perlaikiau gal trigubai ilgiau biggrin.gif, bet išplovus plaukai jautėsi gyvi, purūs, sudrėkinti smile.gif Patiko, kai pakiuką sunaudosiu, numatau atsisiųsti dar wink.gif Labai skalsi, nedaug jos reikia - išsiverčiau maždaug su arbatiniu šaukšteliu, bet realiai tai galėjau dėti ir mažiau rolleyes.gif

Alvo kaukės ir valomoji, ir drėkinamoji yra anti aging, pamačiau tik ant pakelio, kažkaip neatkreipiau dėmesio užsakinėdama. Na bet perlipus per 30-io slenkstį bus gerai tongue.gif Bandžiau valomąją - super švelnūs, gana reti grūdeliai, pati kaukė nėra stipri, greit susigeria, odą palieka švelnią, nesigailiu wink.gif

Weledos granatinis aliejukas. 2 ml man užteko tik pusei kūno ištepti, kojoms nebeliko lotuliukas.gif Nežinau, gal esu labai netaupi. Šiaip pojūtis po jo malonus ir man kai a la vaistų kvapas nusikvepia visai patinka tai, kas liko, bet niekuo neišsiskiriantis ir pilnos pakuotės nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 08:29)
Hibisco, pati pamatysi  4u.gif  drinks_cheers.gif
prisiskaičiau apie jūsų SPA namuose, vakar ir pati pasilepinau -


Kokius esate turėjusios patikusius šampūnus sausiems plaukams iš Biologisch? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 07 30, 03:09)
Nes visad galvojau, kad pakuotė turi būt švari be jokių kremų likučių g.gif na tokia, kurią galima išplaut. Nors gal ten ir labai mažai tų likučių lieka ir nieko čia tokio  g.gif


Bet kaip suprantu, tą aliuminį išlydys ir 0,001ml likęs kremo likutis gamtos apsaugai nepakenks ax.gif

Sultry, susidomėjau vakar tavo Bioselect Deep tanning oil: va tokiu, pagooglinau, tai kaip nustebau. Minėjai, kad pirkai jį Klaipėdos KN? Bet kodėl tuomet pirmu numeriu sudėtyje eina Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) doh.gif blink.gif Nesitikėjau, kad KN galėtų prekiauti tokios sudėties kosmetika blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 30 liepos 2009 - 11:10
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 30, 11:09)
Bet kaip suprantu, tą aliuminį išlydys ir 0,001ml likęs kremo likutis gamtos apsaugai nepakenks ax.gif

Sultry, susidomėjau vakar tavo Bioselect Deep tanning oil: va tokiu, pagooglinau, tai kaip nustebau. Minėjai, kad pirkai jį Klaipėdos KN? Bet kodėl tuomet pirmu numeriu sudėtyje eina Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) doh.gif  blink.gif Nesitikėjau, kad KN galėtų prekiauti tokios sudėties kosmetika blush2.gif  ax.gif


išvada, kad turim būti atidžios ir truputį reiklios smile.gif gerai kad yra šis forumas ir kad galime pasidalinti info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 15:11)
Beje Ernesin, aš turiu šviesiai rudos spalvos (nors mane vaistinėj apgavo, sakė, kad bus tamsus, supykau, bet galų gale patenkinta likau, kad negavau tamsios lotuliukas.gif ),  šviesi spalva labai subtiliai pabrėžia akis, nesimato pabrėžimo, o akys lieka paryškintos, nors čia, aišku, kiekvienai skirtingai, priklauso nuo veido bruožų, bet yra daug spalvyčių ir galima ten nuėjus pabandyti  mirksiukas.gif

Ačiū Hibisko, bet aš ieškausi tokio prie kietesnių pieštuko, nes juo dažausi antakius 4u.gif
Gal kurios jau esate atradusios iš natūralių ar bent prie natūralesnių? ax.gif

QUOTE(ragana @ 2009 07 29, 16:51)
Tada Ernesin  4u.gif uz pradzia ir Tau  4u.gif - uz atsiliepimus, kurie didina norinciu prisijungti skaiciu  biggrin.gif

kad tik jums visoms į naudą būtų 4u.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:14)
daržoves, grikių blynelius, virtas bulves ir bulvių košę  biggrin.gif

katuti ne į temą paklausiu, bet gal gali į AŽ grikių blynelių receptą atsiųsti wub.gif kai perskaičiau, net seilė nutyso biggrin.gif
Atsakyti
Summer, kokia pikantiška info lens.gif listen.gif Kažin, kaip ten yra - bonkė ta pati aliejaus lyg ir mastau.gif

o jūs tikrai esat tikros, klaipėdietes turiu omenyje, kad ten KN parduotuvė? Gal turi kažką tie verslininkai savo pasiūlyti, o KN produktai eina kaip priedas? Nes čia būtų visiškas KN filosofijos atsisakymas, o kadangi KN iš tos filosofijos gyvena ir dar plečiasi, tai man kažkaip nesitiki, kad tos moterys staiga ėmė sukčiauti biggrin.gif


ernesin, aš antakiam naudoju Hauschkos akių pieštuką juodai rudą ir esu juo labai patenkinta smile.gif Nei jis labai kietas, nei per minkštas man wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 30 liepos 2009 - 11:43
pasiknisau truputį, štai Bioselect tinklapis, kuriame jie įžūliai teigia, kad jų produktuose nieko nėra naftinio. Graikai, man iškart nepasitikėjimas jais, prisimenant Fresh Line "šviežią organinę kosmetiką" lotuliukas.gif

taigi, Bioselect tinklapyje yra e-shop'as, ten aiškiai tarp ingredientų yra ko tik akys nematė negero ir lyg tarp kitko - jų akcentuojamas alyvuogių aliejus doh.gif

o Klaipėdoje akurat ne Kvapų namai, jie matyt bendradarbiauja, štai tos firmos puslapis BioEco tinklapis, bet produktų iš dviejų nedidelių nuotraukyčių aš neįžiūriu. Tiek matau, kad yra nemažai su melagių Bioselect žalio medžio ženklu doh.gif

žodžiu, kas eisit, būkit atsargios, skaitykit sudėtis ir ieškokit sertifikatų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 29, 22:24)
4u.gif

Tepa, bent jau baltus tai tikrai sad.gif Todėl stengiuosi, kad po išsitepimo praeitų bent 2 kartai, kai nusiprausiu su dušo žele. Mažų mažiausiai, kai itin skubu, tai po išsitepimo lendu į dušą po 6-8 valandų ir tuomet šoku į rūbus ax.gif


O kiek laiko tas įdegis?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 30, 12:15)
pasiknisau truputį, štai Bioselect tinklapis, kuriame jie įžūliai teigia, kad jų produktuose nieko nėra naftinio. Graikai, man iškart nepasitikėjimas jais, prisimenant Fresh Line "šviežią organinę kosmetiką"  lotuliukas.gif


Buvau aš Fresh line naujoje parduotuvėje Kauno Akropolyje, galvoju, gal turi bent kokį produktėlį (muiliuką ar pan.) ekologišką. Buvo pati šeimininkė, aš jos paklausiau, ar turite ką nors ekologiško, ji man sakė, kad viskas pas juos ekologiška blink.gif doh.gif Paprašiau parodyt sudėtį (ten toks kaip kioskiukas, tai nieko negali pasiimt pažiūrėt), ji sako, neseniai mes įsikūrėme, neturime dar jums sudėčių parodyti (nors visi produktai už stiklo sudėti) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 30 liepos 2009 - 12:29
nėra pas juos natūralių produktų. Neina parafinum pačioje pradžioje, bet nevengia jie kad ir silikonų - juos kažkodėl labai gerai prisimenu biggrin.gif O sudėtis tai galima ant buteliukų pažiūrėt - vistiek pirkėjui turi duoti pavartyti, jei jis prašo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 29, 15:59)
- kuno oda - seip kuno oda neisskundziau ir anksciau, tik kojos buvo per sausos.. o dabar jau ner poreikio kremams.. tik retkarciais as kremus naudoju smile.gif


Ką naudojote, kad oda tapo nesausa? Dabar naudoju migdolų aliejų. Kai tepu, viskas labai gerai. Kai įsigeria, oda vėl išsausėja.

Gal rekomenduosite aliejuka, šampūną plaukams?

O muilo pačios negaminate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 30 liepos 2009 - 13:08
Neradau, kad būtų anksčiau kalbėta konkrečiau apie Aromatikos aliejus. Ar žinote, ar ten nerafinuoti jie ir ar EA geros kokybės? ax.gif
Atsakyti