Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 29, 21:24)
Tepa, bent jau baltus tai tikrai sad.gif


turi omenyje, kad mažiausiai po 6-8 val. ryžtiesi baltiems rūbams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:29)
turi omenyje, kad mažiausiai po 6-8 val. ryžtiesi baltiems rūbams?  4u.gif


Turiu omeny, kad mažiausiai po 6-8 val. apskritai ryžtuosi rūbams (na,jei ketinu kur nors eiti į viešumą), o dar jei baltiems, tai stengiuos prieš dieną išsitepti, kad minimaliai pabluktų įdegis ir neteptų taip 4u.gif
Atsakyti
dar labiau išsigandau blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:42)
dar labiau išsigandau  blink.gif  unsure.gif

Na as irgi turiu si krema, tikrai nera ko gasdintis biggrin.gif
as darau taip :vakare nusisveitus kuna pasitepu kokosu aliejumi, tuomet kremu, ryte atsikelus ir palindus po dusu tikrai rengdamasi nebijau, kad rubai issiteps, aisku, gal akinamai baltu bliuskuciu pirma diena po tepimo nebutinai detis, bet siaip kremas tikrai vertas pliuso, bet pati nepabandzius, nesuzinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
pepke, atsiprašau už tokį klausimą, bet tąnakt tikriausiai miegi ne pačiais geriausiais naktinukais apsivilkusi, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:51)
pepke, atsiprašau už tokį klausimą, bet tąnakt tikriausiai miegi ne pačiais geriausiais naktinukais apsivilkusi, ar ne?  ax.gif

lotuliukas.gif baltu, ,,iseiginiu'' naktinuku tikrai nesidedu biggrin.gif be to, po isitepimo nebegu iskart miegoti, praeina dar kokia gera valandele. Juk isitepus tarkim diena juk 8 valandas be drabuziu irgi nevaiksciosi cool.gif smile.gif
Atsakyti
teks slankioti įlindus į chalatą biggrin.gif O patalynė kaip? Tenka jai to kremo ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:59)
teks slankioti įlindus į chalatą biggrin.gif O patalynė kaip? Tenka jai to kremo ar ne?  ax.gif

Nu zinok nezinau kaip kitom merginom, bet man tai nieks neisitepa, nei patalyne, nei maikute su kuria miegu, jei butu kitaip, nedaryciau sios proceduros ax.gif
Atsakyti
supratau, ačiū už kantrybę 4u.gif Teks bandyti savaitgalį, nieko tas kremas neišlauks pas mane, o saulės vistiek nematau šią vasarą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 29, 22:54)
Kodėl ne? Aliuminio pakuotes nuo Dr. Hauschkos metu prie plastmasės ax.gif

Nes visad galvojau, kad pakuotė turi būt švari be jokių kremų likučių g.gif na tokia, kurią galima išplaut. Nors gal ten ir labai mažai tų likučių lieka ir nieko čia tokio g.gif
Atsakyti
Siandien pabandziau keleta nauju megineliu Giovanni firmos, tai pasidalinsiu ispudziais:
-Kuno prausiklis, 'grapefruit sky': patiko kvapas, nes skanus, bet neikyrus, nuprause svelniai, odayte neissausejo, bet nieko ypatingo.
-Sveitiklis 'hot chocolate sugar scrub': labai patiko tiek kvapas (man jis toks vanilinis labiau), tiek efektas, nusveite odyte labai gerai. Jau planuoju isigyt normalia pakuote.
-'Smooth as silk deep moisture' sampunas: patiko, plaukuciai buvo pasivele, bet issiplovus pasidare slidus, neapsunkino plauku.
-'Root 66' kondicionierius: labai lengvas, plaukuciai tampa labai malonus, neapsunkina plauko. Sis ir tos pacios serijos sampunas jau pirkiniu sarase.

Tos pacios firmos 'd:tox' serijos duso zele ir sveitikli naudojam pilnas pakuotes (kvapas man pasakiskas, o ir neutralus, nes ir vyras gali naudot). wub.gif

Dar prisiminiau, kad turiu aliejuka plaukams, tai geria paglotnina, bet kad retokai ji benaudoju...

QUOTE(Ayaan @ 2009 07 30, 03:09)
Nes visad galvojau, kad pakuotė turi būt švari be jokių kremų likučių g.gif na tokia, kurią galima išplaut. Nors gal ten ir labai mažai tų likučių lieka ir nieko čia tokio  g.gif


As irgi manau, kad turi but visiskai svari pakuote. ax.gif Pas mus name buvo atskiri konteineriai rusiuoti siukslems, dabar visas perdirbamas kartu galima mest, bet visi butai abejais atvejais gavo tokius lapus-priminimus ka galima ten mest ir kaip paruost, t.y. kad butu indeliai isplauti, nebutu maisto likuciu, jokiu priemoniu ir pan., nes kitaip visa ta krovini atmeta.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 30 liepos 2009 - 04:02
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 16:32)
nekvepėsi kaip parfumerijos parduotuvė, bet sau ir artimiesiems - kvepėsi  4u.gif


Kaip gražiai pasakei wub.gif

O aš nusipirkau Santes savaiminio įdegio losjoną. Išgąsdinot ir mane jūs su tuo rūbų tepimu blink.gif Man tai cheminiai niekad nebuvo ištepę, tai taip išeina, kad natūralūs labiau tepa g.gif
Atsakyti