Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(mergiike @ 2009 07 29, 17:21)
lauksim atsiliepimų apie bema valomąjį kremą, šiaip kas man bemos priemonėse patinka, tai kvapas smile.gif))


Kai ilgesnį laiką pabandysiu būtinai parašysiu mirksiukas.gif .

Sultry, kai išbandysi, būtinai parašyk atsiliepimus apie weledas Iris kremą, ir kaip tau bema ampulės? tikriausiai patiko jeigu jau antros ax.gif .
Atsakyti
Nu kaip papirkau bentonite geriamo molio - ciela kilograma biggrin.gif ir dar 500g spec rinkini molio ir tos zoleles (jau pavadinimo nebezinau, anksciau rasiau). detoksikuosimes smile.gif jei su mama neiveiksim ar kaip nors nesiseks, siulysiu biggrin.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 13:37)
Pasirodo, gerą reklamą padariau geriamąjam moliui. Gaila, kad deficitinis.  smile.gif

Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate? Įdomu  ax.gif  4u.gif


as visad galvojau, kad sveikai gyvenu (sportas, mityba..) bet dabar susimasciau. nusprendziau, kad man reikia detoksikuotis. nes man atrodo gyvenk kaip nori, nuo nuodu musu laikais gyvenant cityje nepasislepsi g.gif nu, kai jau tau virs 30 rolleyes.gif ju vistiek susikaupia organizme...

buvau kirpykloj (turiu londono centre tokia megstama, bet labai brangia, tai lankausi labai retai, sau pamaloninti tik smile.gif), tai kaip maloniai mane sikart nustebino. tik dabar pastebejau, kad jie naudoja naturalias sertifikuotas priemones bigsmile.gif tai dviguba malonuma patyriau biggrin.gif net butinai aplankiau ju tualeta, kad pasinaudociau ranku muilu, losjonu.. issistudijuociau etiketes lotuliukas.gif
pasirodo, jie naudoja kosmetika, kuria parduoda kita parduotuvele toje pacioje gatveje... nieko ten nepirkau (nes jau pakankama suma kirpykloj palikau smile.gif), bet butinai pirksiu, nes labai ten viskas patiko.. zodziu, pasidziaugiau maloniu atradimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 13:58)
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis  blink.gif  blink.gif  naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif


Man lygiai tas pats. Naturalias priemones naudoju jau pusmeti, o nenaturialius turiu tik kvepalus (chanel, hugo bocc, kalvin clein). Ilgainiui ju kvapas eme nebepatikt, nes uzuodziau grynai sintetini fragrance, veliau ir erzint. Kadangi ir MB palinko i naturaluma, tai irgi nebesikvepina. Siulo man padaryt paslauga ir mano kvapalus eliminuoti is mano grozio produktu lentynos lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 07 29, 17:38)
Nu kaip papirkau bentonite geriamo molio - ciela kilograma biggrin.gif ir dar 500g spec rinkini molio ir tos zoleles  (jau pavadinimo nebezinau, anksciau rasiau). detoksikuosimes smile.gif jei su mama neiveiksim ar kaip nors nesiseks, siulysiu  biggrin.gif


pasiūlymas laukiamas, bet vistik tikiuosi, kad jums abiems patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 07 29, 16:38)
Nu kaip papirkau bentonite geriamo molio - ciela kilograma biggrin.gif


Daddygirl, kur molį pirkai ir kiek mokėjai?
Atsakyti


QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 16:29)

Norejau jusu paklausti kaip pasikeite jusu oda/plaukai pradejus naudoti naturalias priemones?


nepasikeite,lyg ir... plauku bukle kazkiek pagerejo, bet cia daug veiksniu tam,tikrai ne tik nat.kosmetika.
o oda kuno niekad nesiskundziau, veido- 'sezonais' padurniuoja ir tiek..bet palyginus-labai normali visad buvo unsure.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 16:37)

Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate?



metai kaip nebesportuoju ir gailiuos doh.gif
mityba.. kai gyvenu viena,tai labai prasti reikalai su ja. negyvenu skrandzio ritmu ir tas yra blogai verysad.gif

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 29, 17:04)
šiandien buvau išvažiavus į tauragę, tikėjaus rasti madaros kometikos sarmoje, bet nėra. ..todėl nusipirkau bema valomąjį kremą veido odai wub.gif

geeras, Bemos sarmose buna blink.gif 4u.gif

QUOTE(katanelis @ 2009 07 29, 19:28)
mergaitės gal galit pakomentuoti šį šampūną?? gal kuri naudojote? 4u.gif
šampūnas

nenaturalus tai tikrai.jam sitoj temoj ne vieta,mano ziniomis. schmoll.gif

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 29, 19:29)
Kai ilgesnį laiką pabandysiu būtinai parašysiu mirksiukas.gif .

Sultry, kai išbandysi, būtinai parašyk atsiliepimus apie weledas Iris kremą, ir kaip tau bema ampulės? tikriausiai patiko jeigu jau antros ax.gif .

ten kauke wink.gif
o bema ampules tikrai patiko,todel ir kartojau. patiko kaina ir kiekis: viena ampule 2 kartams wink.gif aisku,ir kokybe gera smile.gif)

kaip keistai Jums visoms su tais kvepalais... na,kosmetikoj ir as jauciu sintetini parfuma,bet ir anksciau jausdavau ir anksciau erzindavo, bet kvepalai man ir liko kvepalais. niekada nebuvau maniake ir kasdien kvepintis iprocio neturiu,bet kas buvo skanu,tas ir liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 13:58)
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis  blink.gif  blink.gif  naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?


Tikrai taip ir man lygiai tas pats, mano kvepalų buteliukai stovi nejudinami, jau kokie dveji metai, neseniai susiruošusi i baliuka pasipurškiau juo plaukus, kaip darydavau anksčiau... bet jokio malonumo nepatyriau schmoll.gif tik jausmas toks, lyg kokį svetimkūnį ant saves būčiau užsidėjus ir norisi, kad jis nukristu kuo greičiau:oh .
O kai pro šalį praeina koks vyrukas ar poniutė sočiai pasikvėpinusi sintetiniais kvepalais mane truputi suima juokas tongue.gif

Tiesa, pati ir anksčiau, niekada nemėgau daug prisikvėpinti, tik tiek, kad vos vos jaustusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimira: 29 liepos 2009 - 19:50
QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 19:41)
kvepalai man ir liko kvepalais. niekada nebuvau maniake ir kasdien kvepintis iprocio neturiu,bet kas buvo skanu,tas ir liko  unsure.gif


per stipru ir per netikra man smile.gif Kai nosis užuodžia vis daugiau ir plačiau, man tiesiog nemalonu jie ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 07 28, 04:21)
Šiaip Argital ir Hauschka nepatinka dar vienas dalykas, kuris nesusijęs su pačiais kremais - pakuotė, kuriuos nesurūšiuosi  schmoll.gif


Kodėl ne? Aliuminio pakuotes nuo Dr. Hauschkos metu prie plastmasės ax.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 08:57)
Gal žinote kokį neblogą ekologišką savaiminio įdegio kremą?


Laveros tikrai labai geras, atsidžiaugt negaliu kas kartą išsitepus nuo galvos iki kojų, tokia sau graži būnu biggrin.gif Tik kad retokai tai darau, vis pritingiu blush2.gif

QUOTE(Manija69 @ 2009 07 28, 20:39)
Summer-In-Paris, kaip tau Druide nenuplaunamas kondicionierius?Ką jis daro tavo plaukams?Ir kokie jie pas tave? 4u.gif Ir dar,koks kvapas,kondicionieriaus? biggrin.gif


Mano plaukai nežinau kokie biggrin.gif Normalūs į riebumą gal, šiaip kas antrą dieną plaunu, retkarčiais kas trečią. Šaknys riebaluojasi, o galai kartais pareikalauja didesnio drėkinimo. Jau gal mėnuo kai nustojau naudoti nuplaunamus balzamus, nors n metų kiekvieną plovimą juos dėdavaus. Tiesiog atrodo, kad plaukai nereikalauja tiek maitinimo (gal čia vasara kalta, ar kas?), tai išsiplovus su šampūnu, kai plaukai apdžiūsta, pasipurškiu lengvai Druide - truputį padrėkina, neleidžia išsipūsti galiukams, man labai patinka toks poveikis thumbup.gif Vis kaupiuosi didelį buteliuką nusipirkti. Kvapas labai specifinis, galbūt kiek žoleles ar vaistus primena, bet man visai patinka, nors kiek skaičiau, ne visiems jis priimtinas, pvz. ir mano MB tas kvapas tiesiog atbaidantis.


Papildyta:
QUOTE(kryyste @ 2009 07 28, 21:40)
šio vakaro mano spa:

Nu reiks žiūrėt kaip čia bus  smile.gif beje Lavera miško uogų dušo žele tikrai Huba buba kvepia kaip jau čia buvo kažkas rašęs.


thumbup.gif mėgstu ir aš namie spa darytis smile.gif

Taip, kramtomosios gumos kvapas wub.gif Turbūt mėgstamiausias iš visų Laveros dušo želių.

QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 10:12)
šiaip jei jis pas jus ir virtuvei, tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad su juo labai smagiai apskrunda maistas - labiau, nei su kitais aliejais


O ką kepi ant kokosų aliejaus? blush2.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 14:11)
Išbandysiu, nors man tokia baimė išsitepti plėmais, kad siaubas  doh.gif


Svarbiausia - nusišveisti visą kūną ir tuomet kruopščiai švelniai įtrinti į odą. Netepu nieko papildomai. Nusišveičiu, nusišluostau ir tuomet imu savaiminį. Nematau reikalo papildomai nieko tepti, nes šitas savaiminis ir taip labai gerai drėkina ir gerai susigeria mirksiukas.gif Dėmių niekad ant kūno nesu turėjus, visada tobulas įdegis wub.gif Tik su rankų pirštais sudėtingokoka būna, tai jų kartais ir netepu blush2.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 14:19)
BioSelect anticeliulitinis kremas,


Kiek kainavo? 4u.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:29)
Norejau jusu paklausti kaip pasikeite jusu oda/plaukai pradejus naudoti naturalias priemones?


Apmažėjo veido odos riebalavimasis, kur kas mažiau pūlingų spuogelių. Na bet čia ir dėl to, kad apskritai labiau veido oda rūpintis pradėjau blush2.gif Plaukai beveik nepasikeitė, galbūt tik blizgesio kiek daugiau g.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 15:37)
Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate?


Vis ketinu pradėt sportuot blush2.gif Darau tą retai ir labai nereguliariai kolkas sad.gif O maitintis stengiuosi kuo sveikiau, tačiau nesu iš tų, kurios absoliučiai nevalgo čipsų, keptų bulvių, sumuštinių ir pan. dalykų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 29, 20:54)
O ką kepi ant kokosų aliejaus? blush2.gif

Nematau reikalo papildomai nieko tepti, nes šitas savaiminis ir taip labai gerai drėkina ir gerai susigeria mirksiukas.gif Dėmių niekad ant kūno nesu turėjus, visada tobulas įdegis wub.gif


daržoves, grikių blynelius, virtas bulves ir bulvių košę biggrin.gif

vadinasi, galiu rinktis iš dviejų variantų bigsmile.gif O jis drabužius tepa?
Atsakyti
Noriu ir as pasidalinti patirtimi apie aliejus. Mano siuo metu pats paciausias yra KN Nerolio eliksyras - is pradziu kvapas lyg ir schmoll.gif nelabai buvo, bet dabar susidraugavau ir kvepia wub.gif .
Didziausi pagyrimai Tamanu aliejui - pirmas vaistas raudoniems spuogeliams nuraminti (ir po ju spaudymo blush2.gif ).
Kokosu aliejus kunui thumbup.gif , dalinames su vyru jis naudoja po skutimosi, o as planuoju kokosu aliejaus dalybas ir i savo dali isipilti kokio "skanaus" EA rolleyes.gif
Sviestmedzio aliejus nepamainomas rankoms ir pedoms, tik man poveikis geriausias jei tepu ant dregnos odos.
Plaukams patinka misinukas is jojobos, kokosu, alyvuogiu alieju ir ilasinu Rozmarinu EA, man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 22:14)
daržoves, grikių blynelius, virtas bulves ir bulvių košę  biggrin.gif

vadinasi, galiu rinktis iš dviejų variantų  bigsmile.gif O jis drabužius tepa?


4u.gif

Tepa, bent jau baltus tai tikrai sad.gif Todėl stengiuosi, kad po išsitepimo praeitų bent 2 kartai, kai nusiprausiu su dušo žele. Mažų mažiausiai, kai itin skubu, tai po išsitepimo lendu į dušą po 6-8 valandų ir tuomet šoku į rūbus ax.gif
Atsakyti