Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:29)
Norejau jusu paklausti kaip pasikeite jusu oda/plaukai pradejus naudoti naturalias priemones?

pasikeite net labai sakyciau..
- veido oda - pagrazejo, maziau riebaluojasi, spalva lygesne siek tiek, spuogai dingo (na vienas kitas koks issoka, bet cia jau nesiskaito), ir visokie berimai dingo..
- kuno oda - seip kuno oda neisskundziau ir anksciau, tik kojos buvo per sausos.. o dabar jau ner poreikio kremams.. tik retkarciais as kremus naudoju smile.gif
- plaukai - nezinau, nepastebejau nieko isskyrus tai, kad pagaliau kasas uzsiauginsiu biggrin.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:46)
as is siauliu,uz siuntima sumokeciau  4u.gif

as galiu idet pameginimui ka nors.. turiu 5 tuscius maziukus indelius, tai issirnk ka noretum isbandyt (mano krepsio foto ziurek 3 puslapyje sios temos).. idesiu (aisku nemokamai).. tik jau nebeturiu Sante idegio kremo veidui, Madaros lengvai drekinancio kuno kremo ir Druide toniko.. pabaigiau jau..
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 14:46)
as is siauliu,uz siuntima sumokeciau  4u.gif


supratau 4u.gif
Atsakyti
šiandien buvau išvažiavus į tauragę, tikėjaus rasti madaros kometikos sarmoje, bet nėra. ..todėl nusipirkau bema valomąjį kremą veido odai wub.gif . sertifikatas yra, sudėtis lyg ir gera, tikiuosi tiks ir patiks ax.gif , nes kaina nėra maža-62 lt.
Toje sarmoje buvo ir bema šampūnų, ampulių nuo slinkimo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 16:46)
drinks_cheers.gif įtariu, kad gera pamaina būtų KN eliksyrai  wub.gif

Aha, gera pamaina. mirksiukas.gif Aš vanilės eliksyrą turiu, bet man jo kvapas ilgai nesijaučia, o nešiotis rankinėje nenoriu. Dar champa ataro norėčiau ax.gif ir dar kažkoks ataras nuostabiai kvepiantis buvo, kažkur turiu užsirašiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 29, 15:04)
šiandien buvau išvažiavus į tauragę, tikėjaus rasti madaros kometikos sarmoje, bet nėra. ..todėl nusipirkau bema valomąjį kremą veido odai wub.gif . sertifikatas yra, sudėtis lyg ir gera, tikiuosi tiks ir patiks ax.gif , nes kaina nėra maža-62 lt.
Toje sarmoje buvo ir bema šampūnų, ampulių nuo slinkimo thumbup.gif .

lauksim atsiliepimų apie bema valomąjį kremą, šiaip kas man bemos priemonėse patinka, tai kvapas smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 14:37)
Pasirodo, gerą reklamą padariau geriamąjam moliui. Gaila, kad deficitinis.  smile.gif

Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate? Įdomu  ax.gif  4u.gif


lotuliukas.gif Reklama moliui sitoje temoje padaryta jau seniai. Katucio deka 4u.gif
Atsakyti
ne, visas strėles prašau į ernesin kreipti - ji buvo pradininkė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 13:58)
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis  blink.gif  blink.gif  naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif


Tas keistas dalykas ir man pasireiske smile.gif Tiesiog is tolo pradejau atskirti sintetinius kvapus ir jie pradejo mane erzinti. O pvz. mano vaikui (kuris nebuvo "sugadintas" nuo gimimo, smirdi visi sintetiniai kvepalai. Bet kvepia EA thumbup.gif Na ne visi, bet turi megstamus smile.gif
Taigi dabar turiu STYX kvepalus. Levandinius wub.gif biggrin.gif Nesertifikuoti, bet sudetis gera. Kvapas man patinka, laiko trumpiau negu sintetiniai, bet tiek to mirksiukas.gif Vaikas irgi nesaukia, kad smirda (o taip budavo, kai budavau pasikvepinus sintetiniais) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 15:44)
ne, visas strėles prašau į ernesin kreipti - ji buvo pradininkė  lotuliukas.gif


Tada Ernesin 4u.gif uz pradzia ir Tau 4u.gif - uz atsiliepimus, kurie didina norinciu prisijungti skaiciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 07 29, 15:47)
Tas keistas dalykas ir man pasireiske  smile.gif  Tiesiog is tolo pradejau atskirti sintetinius kvapus ir jie pradejo mane erzinti. O pvz. mano vaikui (kuris nebuvo "sugadintas" nuo gimimo, smirdi visi sintetiniai kvepalai. Bet kvepia EA  thumbup.gif Na ne visi, bet turi megstamus smile.gif
Taigi dabar turiu STYX kvepalus. Levandinius  wub.gif  biggrin.gif Nesertifikuoti, bet sudetis gera. Kvapas man patinka, laiko trumpiau negu sintetiniai, bet tiek to  mirksiukas.gif  Vaikas irgi nesaukia, kad smirda (o taip budavo, kai budavau pasikvepinus sintetiniais) smile.gif


Kaip gerai, kad ne aš viena tokia lotuliukas.gif užsiimsiu natūralių kvepalų paieškom, bet jie turbūt taip neskleidžia kvapo kaip cheminiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 07 29, 15:51)
Tada Ernesin  4u.gif uz pradzia ir Tau  4u.gif - uz atsiliepimus, kurie didina norinciu prisijungti skaiciu  biggrin.gif


o man negaila pasidalinti geru dalyku ax.gif biggrin.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 15:51)
užsiimsiu natūralių kvepalų paieškom, bet jie turbūt taip neskleidžia kvapo kaip cheminiai  g.gif


nekvepėsi kaip parfumerijos parduotuvė, bet sau ir artimiesiems - kvepėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 14:58)
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis  blink.gif  blink.gif  naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif


Aha, man tai irgi abejingumas kvepalams atsirado. Nors anksčiau buvau kvepalų maniakė. Stovi dabar gal koks 12 buteliukų lentynoje ir nežinau ko laukia biggrin.gif

QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:46)
as is siauliu,uz siuntima sumokeciau  4u.gif


Jeigu domina, turiu įvairių nerafinuotų aliejų. Aš iš to pačio miesto.
Atsakyti
mergaitės gal galit pakomentuoti šį šampūną?? gal kuri naudojote? 4u.gif
šampūnas
Atsakyti