Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 13:47)
nesausina,o kvapas labai neikyrus..toks net neisimintinas man  g.gif 

tepu plaukus, galvos odai kiek kliuna,kiek ne smile.gif


aišku biggrin.gif

šiandien pabandysiu ir parašysiu, kaip sekėsi plaukams smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 13:58)
o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif


taip smile.gif Visus išdalinau, nusipirkau natūralius ir kaifuoju biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 07 29, 14:08)
katuti, atrodo rasei, kad virskinimui padeda? del tos priezasties sugalvojau padovanot mamai smile.gif


padeda tikrai - akivaizdžiai ir efektyviai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 08:43)
siaip kokosu aliejus prie aukstesnes temperaturos suskysteja, bet kad drozliu butu, tai kazkaip neteko matyti unsure.gif o kvapas nepakites?


QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 10:12)
šilta namuose, todėl iš viršaus aptirpo, čia normalu smile.gif Kepimui skirtą kokosų aliejų laikau šaldytuve, nes jis popieriniam pakiuke ir tikrai išbėgtų, o kūnui - kambaryje. Čia jis tai aptirpsta, tai vėl sukietėja. O kokios ten kokoso drožlės?  g.gif Kaip ir agnutai, man neaišku  schmoll.gif

šiaip jei jis pas jus ir virtuvei, tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad su juo labai smagiai apskrunda maistas - labiau, nei su kitais aliejais wink.gif


Tai turbut per anksti supanikavau. ax.gif Kvapas nepakites. Na o konsistencija tokia skystos koses su aliejum - net nemoku paaiskint, bet pats aliejukas labiau virsuje atsiskyres, o apacioj tokia kosele kaip smulkiai trintu kokoso drozliu.



QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 14:33)
Labai noriu isbandyti kuo daugiau naturalios kosmetikos gaminiu,o pirkti visu is karto neistengsiu,tai pagalvojau gal jus savo likucius noretumete man perparduoti? Ir jus atsikratytumet pabodusiomis priemonemis ir as gauciau puikia proga pabandyti  wub.gif  labai tikiuos kad kas nors atsilieps i toki pagalbos sauksma  bigsmile.gif


Ar yra kokios spec. dominancios priemones? Kokia jusu oda? Gal ir rasciau ka pasiulyt....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 29, 14:15)
konsistencija tokia skystos koses su aliejum


taip ir turi būti, viskas ok 4u.gif
Atsakyti
wau koku krepseliu prisiziurejau thumbup.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 14:07)
dar buvo nimfali, bet siuo metu irgi nera, laukiam kol uzsives. nors kelios mergaites geria zaliaji moli is nimfali ir labai tuo patenkintos biggrin.gif jis lyg tai nera specialiai skirtas gerimui, bet atrodo tinkamas tam reikalui smile.gif

klausykit o kur Kaune perkat geriama moli? Susigundziau ir as ax.gif
Atsakyti
shopingas,mano oda lyg ir normali ,bet dabar jau kaip ir nebesuprantu tapusi pusiau misria,nosis siek tiek riebesne,bet siaip susinormalizavusi.
Norejau jusu paklausti kaip pasikeite jusu oda/plaukai pradejus naudoti naturalias priemones?
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 14:29)
Norejau jusu paklausti kaip pasikeite jusu oda/plaukai pradejus naudoti naturalias priemones?


aha, susibalansuoja pamažu smile.gif O tu Vilniuje? Pati pasiimtum daikčiukus, jei ką? Aš irgi peržiūrėsiu, gal rasiu ką atiduoti nenaudojamo smile.gif
Atsakyti
Pasirodo, gerą reklamą padariau geriamąjam moliui. Gaila, kad deficitinis. smile.gif

Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate? Įdomu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 14:37)
Naudojančios naturalią kosmetiką: ar valgote sveikai, sportuojate? Įdomu  ax.gif  4u.gif


Aš sportuoju, 3 kartus per savaitę, o maitinuosi irgi sveikai (bent jau taip manau ir stengiuosi) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 15:58)

Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif

Ne tau vienai taip 4u.gif Aš ėjau iš proto dėl Kenzo Flower, o dabar jokie sintetiniai kvepalai netraukia, uostau rožių otto ir nieko daugiau nenoriu
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 29, 14:43)
Ne tau vienai taip  4u.gif Aš ėjau iš proto dėl Kenzo Flower, o dabar jokie sintetiniai kvepalai netraukia, uostau rožių otto ir nieko daugiau nenoriu


drinks_cheers.gif įtariu, kad gera pamaina būtų KN eliksyrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 15:33)
aha, susibalansuoja pamažu smile.gif O tu Vilniuje? Pati pasiimtum daikčiukus, jei ką? Aš irgi peržiūrėsiu, gal rasiu ką atiduoti nenaudojamo smile.gif

as is siauliu,uz siuntima sumokeciau 4u.gif
Atsakyti
wau kokiu sauniu krepseliu prisiziurejau thumbup.gif
idesiu ir savo kuklu ax.gif
user posted image
baltas molis, pirktas droge, bet mano veidui kazkaip nelabai jis, gal reiks pabandyt su kokiais aliejais dar pabandyt g.gif
ricina, alyvuogiu aliejus, kokosas, sviestmedis, KN: brandziai odai misinukas, avokadu, tamanu aliejai, fankincenso hidrolatas, metos rozmarino aliejus, arbatmedzio aliejus, muilinej naturalus alyvuogiu muilas is Kretos ir akomos juodasis muilas.




klausykit, kur jus perkat Kaune geriama moli? Sugundet ir mane jau ax.gif
Atsakyti