Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 13:18)
kokio savaiminio turi??  ax.gif Nebijok plėmų, susikaupus išsitepk, nepalikdama nei vieno odos plotelio ir bus viskas gerai  mirksiukas.gif ar skaudžios patirties turi su plėmais?  unsure.gif


Laveros, veidui ir kūnui 4u.gif Susikaupsiu ant dienų biggrin.gif Išvis tokį daiktą pirkau pirmą kartą ir patirties neturiu nė lašiuko, o mokytis iš savų klaidų nesinori, todėl ir trypinėju. Šiaip tai man mažiau streso, kai kosmetikos ant manęs yra mažiau negu daugiau, o jau plėmų tai išvis bijau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 15:23)
kiek daug gerybiu ax.gif kai isbandysi, tai jau ir rasyk biggrin.gif
beje, pasitikrink iki kada galioja tas sviestmedis is nimfali. pas mane, jei neklystu, iki s. m. rugsejo. kad paskui nebutu kokiu nemaloniu netiketumu smile.gif


4u.gif butinai parasysiu wink.gif
data tikrinau, rods gera.buvau du gavus tokisu,tai vienas iki sio rudens,kitas ilgiau wink.gif
plius, vis tiek ji sutepsiu kojom,alkunem ar pan,nes lupoms man tokie kiekiai nesuvokiami blush2.gif
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 15:25)
Na ir pleputės  bigsmile.gif  biggrin.gif  Jūs visos gražios, sveikos ir laimingos? Net man užsinorėjo ką nors nupirkti

taip mirksiukas.gif i veidrodi pasiziurejus jis neduzta, i ligonine dar neisveze, o ir kruvos nelaimingesniu yra... smile.gif kaip matai- poziurio reikalas smile.gif)
galima ir atvirksciai butu- miss pasauliu netampame, ligu visada rast galima ir pas visas,o ir laime- akimirkos busena wink.gif

p.s. laimei pirkimas itaka nedidele turi,bet turi smile.gif) tik labai jau laikina ji - daug pinigeliu reiks pirkiniams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 14:30)
taip  mirksiukas.gif  i veidrodi pasiziurejus jis neduzta, i ligonine dar neisveze, o ir kruvos nelaimingesniu yra... smile.gif kaip matai- poziurio reikalas smile.gif)
galima ir atvirksciai butu- miss pasauliu netampame, ligu visada rast galima ir pas visas,o ir laime- akimirkos busena wink.gif

p.s. laimei pirkimas itaka nedidele turi,bet turi smile.gif) tik labai jau laikina ji - daug pinigeliu reiks pirkiniams biggrin.gif


Ta Laimė labai jau subjektyvus dalykas... Galima filosofuoti be galo 4u.gif

Šioje temelėje kalbatės tik apie natūralios kosmetikos gamintojus ar taip pat dalinatės savo grožio receptais?
Atsakyti
Labai noriu isbandyti kuo daugiau naturalios kosmetikos gaminiu,o pirkti visu is karto neistengsiu,tai pagalvojau gal jus savo likucius noretumete man perparduoti? Ir jus atsikratytumet pabodusiomis priemonemis ir as gauciau puikia proga pabandyti wub.gif labai tikiuos kad kas nors atsilieps i toki pagalbos sauksma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 13:23)
beje, pasitikrink iki kada galioja tas sviestmedis is nimfali. pas mane, jei neklystu, iki s. m. rugsejo. kad paskui nebutu kokiu nemaloniu netiketumu smile.gif


pas visas taip drinks_cheers.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 13:25)
Jūs visos gražios, sveikos ir laimingos?


dabar jaučiuos su visai gražia oda ir laiminga biggrin.gif Malonumas, kaip pas kosmetologę galima nueiti tik masažo, o ne su ašarom, kas čia užaugo ir ką man daryti sad.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 13:26)
apie Pilinga ir prausikli jau rasiau wink.gif

Druide tonikas visai patinka, jis toks 'veiklesnis' valymo atzvilgiu man atrodo nei hidrolatai... as sito ir norejau smile.gif

patarimai- pilingas, tada drekinimui kremu istepk,o tada savaiminiu.

druskos mazai,nes pirkau pabandymui ir bandymas neprilipo wink.gif


kalbejom jau su tavim apie ta Wellments, manau, vienas pakutis  3-4 kartams man bus smile.gif)


aha, paskaičiau rolleyes.gif

čia tai kitokio atsakymo tikėjaus, nes toniku odos nevalau - papurškiu, kad atgaivintų, jei hidrolatą ar mineralinį tonikui priskirti biggrin.gif Kaip kvepia, ar nesausina odos? wink.gif

vertingas patarimas thumbup.gif Nebūčiau sumąsčius dar kremu prieš tai pasitepti unsure.gif Tada reiks sekmadienį pradėti, kai bus ryte tepamas ir veidas, nenoriu jo palikti "nedažyto" savaiminiu, o iki tol tik vakarai man lieka.

vonia ir man pas tėvus, tad sau esu pasilikusi maždaug tokį induką rankoms-kojoms, pylingo niekad ir nedariau iš jos. Sėmiau ją savaitgalį saujom ir dar tirpinau nosies-gerklės skalavimui, nes kažko iškilo klausimas, ar druska druskinėje yra jūros ar akmens, pvz? Ai, surizikavau aš su negyvosios jūros ir viskas buvo ok biggrin.gif

pamenu cool.gif Aš kad perdaug nepasemt tongue.gif Kokį arbatinį šaukščiuką kartui? Ar tu pačią galvos odą ja tepi?
Papildyta:
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 13:33)
Šioje temelėje kalbatės tik apie natūralios kosmetikos gamintojus ar taip pat dalinatės savo grožio receptais?


ir tai darom, ir tai smile.gif Nes produktai neretai integralūs, sakyčiau - aliejus maišom, juos dedam į šampūnus, kaukes, voneles, ekstraktai pvz. irgi plačiai pritaikomi. Ką sumąstom ir kas pasiteisina - pasidalinam čia smile.gif
Atsakyti
pasiziurejau ta sviestmeduka is Nimfali, nu tikrai iki 2009 09men.. biggrin.gif tai sunaudosiu iki to tikrai wink.gif


QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 15:33)
Ta Laimė labai jau subjektyvus dalykas... Galima filosofuoti be galo  4u.gif

Šioje temelėje kalbatės tik apie natūralios kosmetikos gamintojus ar taip pat dalinatės savo grožio receptais?

drinks_cheers.gif (bet kuo toliau,tuo labiau tikiu,kad laime- akimirkos busena... blush2.gif )

kaip kada... buna,kad nusiperkam koki moli,o po to plepam,kur ji dar panaudot galima ir pan smile.gif)

QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:33)
Labai noriu isbandyti kuo daugiau naturalios kosmetikos gaminiu


pries isvaziuodama persiziuresiu,ka palieku cia ir,jei kas atliks-brukstelsiu wink.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 15:36)

hidrolatu ir as purskiu, toniku-valau smile.gif kazkaip tonikas ir hidrolatas man nera 'ta pacia' funkcija atliekantys daiktai unsure.gif
nesausina,o kvapas labai neikyrus..toks net neisimintinas man g.gif (su kvapais man svarbiausia,kad neerzintu, o dievinu -Jazmina...toks suma sumarum del kvapu cia buvo biggrin.gif)
tepu plaukus, galvos odai kiek kliuna,kiek ne smile.gif tai bandyk po trupuciuka,jei pritruks, dar uzdesi wink.gif seniai as ja bandziau ir tik viena karta,tai jau net nepamenu.. po poros dienu vel uzsidesiu-parasysiu issamiau wink.gif (dbr pribaiginejau Orising kauke,tai ta buvo nuosaliau palikta).


o siaip kaukem esu linkus galvos odos netept, nebent aliejinem-naturaliom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 29 liepos 2009 - 13:49
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis blink.gif blink.gif naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai verysad.gif blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus? g.gif
Atsakyti
Hibisko noriu paklausti apie akių pieštuką, kur Operos vaistinėje perki, kokio jis kietimo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 29, 13:59)
Hibisko noriu paklausti apie akių pieštuką, kur Operos vaistinėje perki, kokio jis kietimo? mirksiukas.gif


Jis labai minkštas ir nei kiek nenubėga (kas man aktualu, nes man viskas nubėga ir vis vaikštau kaip panda doh.gif ) thumbup.gif labai taupus, kažkaip užsifiksavę, kad pirkau jį prieš Valentino dieną šiemet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 15:58)
Man prasidėjo labai keistas dalykas reikštis  blink.gif  blink.gif  naudoju natūralias priemones beveik metus. Nenatūralius turėjau tik kvepalus, aš jais purškiausi vis rečiau ir rečiau, vėliau tapau abejinga (netgi kitų žmonių kvepalams ir netgi mano dievintiems Chanel), o dabar netgi kažkaip atstumia bet kokie kvepalai  verysad.gif  blink.gif
Ar jums yra buvę kas nors panašaus?  g.gif

nemanau,kad tai itin susije su kosmetinem permainom. tiesiog, uosle,skonis ir pan keiciasi laikui begant:))
juokas juokais, anksciau pasteto nepakesdavau net kvapo-dbr skanu smile.gif ir su kvapais analogu rast man nesunku wink.gif
Atsakyti
nu aciu, uzkretet ir mane molio gerimu biggrin.gif
thumbup.gif

turiu namie balto nemazai, bet skaitineju, kad bentonite idealiausias gerti? o ypac bentonine + psyllium husk g.gif

tai dabar jau uzsakinesiu sau ir mamai, nes ji mane greit aplankys thumbup.gif

katuti, atrodo rasei, kad virskinimui padeda? del tos priezasties sugalvojau padovanot mamai smile.gif
Atsakyti
Beje Ernesin, aš turiu šviesiai rudos spalvos (nors mane vaistinėj apgavo, sakė, kad bus tamsus, supykau, bet galų gale patenkinta likau, kad negavau tamsios lotuliukas.gif ), šviesi spalva labai subtiliai pabrėžia akis, nesimato pabrėžimo, o akys lieka paryškintos, nors čia, aišku, kiekvienai skirtingai, priklauso nuo veido bruožų, bet yra daug spalvyčių ir galima ten nuėjus pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 29 liepos 2009 - 14:12