Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ačiū už info, Palomina. Sakė, kad gaus tik po mėnesio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 14:41)
kaip tau Ciel d'Azure alijosiaus veido prausiklis? ax.gif ir gal isbandei Alverde makiazo valikli? irgi idomus atsiliepimai 4u.gif

prausiklis labai svelnus, visai netraukia odos po jo. ir labai taupus... jis toks gelines-skystos konsistencijos,bet reikia nedidelio kiekio vienam kartui.visa buteli isnaudoti per du menesius (kaip raso) manau, yra visiskai neimanoma...

o Alverde geras,labai pigus buvo,kiek pamenu. jis toks pienelio teksturos,valiausi ir veida ir akis. patekes i akis kiek pagrauzia, bet tikrai ne blogiausias atvejis.


QUOTE(tokia rami @ 2009 07 29, 14:47)
Kaip Tau Aubrey organics kaukė normaliai odai? kokia jos konsistencija?  4u.gif


ja,kaip ir viska is Aubrey,pries naudojant reikia suplakti:tada tirsciai susimaiso su skystimu. ji tokia 'sylanti' ant veido, tikrai,kai tepu,net pirstu galai atrodo syla wub.gif ji siek tiek pravalo (neg.juros purvas n kartu stipriau valo) ir daugumoj apramina (kazkas panasaus i Dr.H rejuvenating). o tekstura jos,kai suplaki buteliuka, kaip tirsto kremo, zalsvo (nuo zaliosios arbatos turbut).
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 14:49)
Kiek gerų dalykėlių pas tave  wub.gif
Kur pirkai Negyvosios jūros purvą ir kaip ir kam jį naudoji???  4u.gif

blush2.gif pirkau vaistinej, Klp Big'e.berods seimos vaistine ar kaip ji ten g.gif
naudoju veidui, gryna ji tepu visam veido plote isskyrus apie akis. kadangi esu link sausaodziu siek tiek,tai laikau iki 5min, riebesnei odai galima ir 10-15.
po jos oda svelni, visi papleiskanojimai 'stebuklingai nusiima' man, ir iskyla arti odos pavirsiaus visi inkstiriukai... bus kartojama,kai subaigsiu (nenusimato galo jai,labai taupus daiktas.o ir nebrangus biggrin.gif) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 29 liepos 2009 - 13:04
QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 13:56)
Merginos,

gal žinote, kur galima nupirkti geriamojo molio? Vaistinėse nėra, tikrinau.


dar buvo nimfali, bet siuo metu irgi nera, laukiam kol uzsives. nors kelios mergaites geria zaliaji moli is nimfali ir labai tuo patenkintos biggrin.gif jis lyg tai nera specialiai skirtas gerimui, bet atrodo tinkamas tam reikalui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 29, 15:00)
Sultry, kaip tau tas BioSelect Deep Tanning? isbandei?
ir kuo nepatiko Lavera veido pylingas?


aliejuka isbandziau tik namu salygom, lengva aliejine tekstura,malonus kvapas ir spalvyte tokia 'morkine',mat morku ekstraktas ar pan ieina biggrin.gif
ant saules nebandziau, kazko visai degintis netraukia manes ,nors ir pajury kiurksau biggrin.gif

o Lavera pilingas, pirmiausia, nepatiko del kainos-mazas kiekis,kaina ne tokia ir maza,plius-kokybe jos neatpirko. antras minusas - per svelnus grudeliai ir per mazai ju, nenuima man pleiskanojimu ir pan,nors oda po jo labai wub.gif padariau isvada, kad man geriau Logonos roziu veido pilingas,o sis skirtas jau visikoms visiskoms sausaodem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 14:07)
aliejuka isbandziau tik namu salygom, lengva aliejine tekstura,malonus kvapas ir spalvyte tokia 'morkine',mat morku ekstraktas ar pan ieina biggrin.gif
ant saules nebandziau, kazko visai degintis netraukia manes ,nors ir pajury kiurksau  biggrin.gif

o Lavera pilingas, pirmiausia, nepatiko del kainos-mazas kiekis,kaina ne tokia ir maza,plius-kokybe jos neatpirko. antras minusas - per svelnus grudeliai ir per mazai ju, nenuima man pleiskanojimu ir pan,nors oda po jo labai  wub.gif  padariau isvada, kad man geriau Logonos roziu veido pilingas,o sis skirtas jau visikoms visiskoms sausaodem  ax.gif

4u.gif
o gali dar apie Logonos sveitikli placiau papasakot? jame kokie grudeliai? daug ju? kokia pati sveitiklio konsistencija? na ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 12:36)
na,pradedam demonstracija  unsure.gif

Lavera roziu pilingas (nepirkciau antra karta)
Ciel d'Azure alijosiaus veido prausiklis (pirkau ir dalinausi su keliom merginom,tai like nedaug)
Druide tonikas (perpiltas i logonos buteliuka nuo plauku purskalo,nes labai geras purskiklis jame)
ir Lavera savaiminio idegio kremo kunui ir veidui likutis


Negyvosios juros druska (pilingui ir i vonia pagulet)
KN Grynuju EA misinys 'Sklandus virsmas' (uostymui daugiausia kol kas)

Wellments santalo kauke


pradedam klausimus bigsmile.gif

kodėl Laveros pylingo antrą kartą nebepirktum?
mane irgi domina alijošinis prausiklis - ar patiko, kaip prausia?
ar likai patenkinta Druide toniku?

pasižiūrėjau pas tave ir prisiminiau, kad pati turiu tūbelę savaiminio net nepradarytą, o jau taip planavau naudoti biggrin.gif Išbandysiu, nors man tokia baimė išsitepti plėmais, kad siaubas doh.gif

kodėl pas tave tos druskos toks mažas indelis? Aš pirkau kilograminį, tai pabandžius su druskos pagalba ištraukti slogą mirkstan vonioje, ne kažin kas ir beliko sad.gif Kiek tau laiko druskos užtenka ir po kiek tu jos į vonią pili? g.gif

turiu KN mišinį ramybei, tai nebesugalvoju, ką su juo veikti drinks_cheers.gif

pas tave plaukai ilgi, kiek pamenu, tai kokiu kiekiu šitos Welments kaukės ištepi plaukus? 4u.gif

QUOTE(agnieszka.v @ 2009 07 29, 12:56)
gal žinote, kur galima nupirkti geriamojo molio? Vaistinėse nėra, tikrinau.


rudenį geriamo baltojo molio atsiveš Nimfali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 29, 14:07)
dar buvo nimfali, bet siuo metu irgi nera, laukiam kol uzsives. nors kelios mergaites geria zaliaji moli is nimfali ir labai tuo patenkintos biggrin.gif jis lyg tai nera specialiai skirtas gerimui, bet atrodo tinkamas tam reikalui smile.gif


Man baisoka eksperimentuoti. Skaičiau, kad geriamasis molis skiriasi nuo kosmetinio. Tikiuosi, rasiu, kur įsigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 13:11)
pasižiūrėjau pas tave ir prisiminiau, kad pati turiu tūbelę savaiminio net nepradarytą, o jau taip planavau naudoti biggrin.gif Išbandysiu, nors man tokia baimė išsitepti plėmais, kad siaubas  doh.gif


kokio savaiminio turi?? ax.gif Nebijok plėmų, susikaupus išsitepk, nepalikdama nei vieno odos plotelio ir bus viskas gerai mirksiukas.gif ar skaudžios patirties turi su plėmais? unsure.gif
Atsakyti
na, jau ir sandeliukas pabuvo modeliu wink.gif dedu foto. praktiskai viska perku pirma karta ir dar nesu isbandziusi... net nznau,ar verta rodyt,bet ai...

Veidui:
user posted image
C&D pilingas,
Weleda iris veido kauke,
Pur Aloe veido kremas
Aubrey Organics normalios odos travel kit

Kunui:
user posted image
Protingasis ir orginalusis muilai prausimuisi,
Lavera vaniles-kokoso kuno losjonas,
BioSelect anticeliulitinis kremas,
Dr.H neem&mint dantpaste,
Laveros metine danptaste
KN sviestmedis ir is Nimfali dovanu gautas sviestmedis-vazelinas smile.gif

Plaukams:
user posted image
Bema ampules nuo slinkimo (perku antra karta)
Wellments plauku kauke,
KN jazminu eliksyras,
Druide Body&Shine sampuno minis.

dar reikia 'dasipirkt' sampuna, veidui tonika ir svajoju vis dar apie Madaros saules geles krema su spalva g.gif

dar bus paimtas neg.juros purvas, KN emulsija nuo spuogu, savaiminis Laveros idegio kremas ir kazkas nenaturalaus plaukams is kremuku...planas Y- per 4menesius viska subaigt ir parsivezt kazka Norvegisko i ju vieta



Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 29, 14:19)
na, jau ir sandeliukas pabuvo modeliu wink.gif dedu foto. praktiskai viska perku pirma karta ir dar nesu isbandziusi... net nznau,ar verta rodyt,bet ai...

KN sviestmedis ir is Nimfali dovanu gautas sviestmedis-vazelinas smile.gif


kiek daug gerybiu ax.gif kai isbandysi, tai jau ir rasyk biggrin.gif
beje, pasitikrink iki kada galioja tas sviestmedis is nimfali. pas mane, jei neklystu, iki s. m. rugsejo. kad paskui nebutu kokiu nemaloniu netiketumu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 29 liepos 2009 - 13:25
Na ir pleputės bigsmile.gif biggrin.gif Jūs visos gražios, sveikos ir laimingos? Net man užsinorėjo ką nors nupirkti
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 29, 15:11)
4u.gif
o gali dar apie Logonos sveitikli placiau papasakot? jame kokie grudeliai? daug ju? kokia pati sveitiklio konsistencija? na ir t.t.

Logonos grudeliai smulkus ir astroki,man kazkiek smeliuko kruopeles primine. jos tikrai tam kreminiam reikale tankiau 'isdestytos' buvo nei Laveros pilinge. o konsistencija kaip kokio pienelio veidui -kremo. nera per skystas thumbup.gif

QUOTE(katutis @ 2009 07 29, 15:11)
pradedam klausimus  bigsmile.gif

kodėl Laveros pylingo antrą kartą nebepirktum?
mane irgi domina alijošinis prausiklis - ar patiko, kaip prausia?
ar likai patenkinta Druide toniku?

pasižiūrėjau pas tave ir prisiminiau, kad pati turiu tūbelę savaiminio net nepradarytą, o jau taip planavau naudoti biggrin.gif Išbandysiu, nors man tokia baimė išsitepti plėmais, kad siaubas  doh.gif

kodėl pas tave tos druskos toks mažas indelis? Aš pirkau kilograminį, tai pabandžius su druskos pagalba ištraukti slogą mirkstan vonioje, ne kažin kas ir beliko sad.gif Kiek tau laiko druskos užtenka ir po kiek tu jos į vonią pili?  g.gif

turiu KN mišinį ramybei, tai nebesugalvoju, ką su juo veikti  drinks_cheers.gif

pas tave plaukai ilgi, kiek pamenu, tai kokiu kiekiu šitos Welments kaukės ištepi plaukus?  4u.gif
rudenį geriamo baltojo molio atsiveš Nimfali  4u.gif

bandau is eiles... apie Pilinga ir prausikli jau rasiau wink.gif
Druide tonikas visai patinka, jis toks 'veiklesnis' valymo atzvilgiu man atrodo nei hidrolatai... as sito ir norejau smile.gif bet hidrolatu neisbrokinu, man gaivuma po ju patinka..

del savaiminio-mars teptis tik biggrin.gif patarimai- pilingas, tada drekinimui kremu istepk,o tada savaiminiu. rankas ir koju nagus patept reiktu pries tepima su sviestmedziu ar kitu aliejum,kad odeles ir nagai neparuduotu (pati buvau prisidirbus,tai nenusiplauna- teko laukt,kol nuaugs doh.gif ). lauksiu atsiliepimu:)

druskos mazai,nes pirkau pabandymui ir bandymas neprilipo wink.gif bandziau pilingui su kazkokiu naturaliua liejum,kava ir ea. nepatinka man su druska,viskas tarp pirstu nubyra ant grindu ir tiek naudos blush2.gif
tai likusi kieki i vonia supilsiu (vonia tik pas tevus,tai.. toks ir kiekis biggrin.gif)

as mastau ta EA misini dar bandyt i voneles kojoms palasint arba i koki nat.alieju ir kuna trint,bet kad neturiu dbr tam reikalui aliejaus ir pirkt nenusimato g.gif

kalbejom jau su tavim apie ta Wellments, manau, vienas pakutis 3-4 kartams man bus smile.gif)

kas dar? biggrin.gif
Atsakyti