Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Turiu toki klausimeli - su vyru nusipirkom kokosu aliejaus (planavom ir maistui, ir kunui naudot), bet kazkaip retai jis pas mus naudojamas... As vis atsidazau, pauostau ir vel uzdarau. O siandien atsidariau indeli, tai ziuriu, kad keistas jis kazkoks: paskystejes, lyg kosele kokosu drozliu su aliejumi.... Kazin cia nuo karsciu taip? Ir ar nieko toliau taip laikyt ar kist i saldytuva? Nes nepasibaiges galiojimas tikrai. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuole @ 2009 07 28, 16:21)
Perskaičiau lyg ir neradau labiau diskutuoto kokio nors kojų kremo  mastau.gif


Jei pedos sausesnes, tai man labai patinka Weleda 'skin food' kremas (jis tinkamas bet kurioms issausejusioms kuno vietoms patepti). Ir dar man patinka Burts Bees koju kremas.
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 28, 20:01)
Reikia patarimo. Yra be proto rankos suskeldejusios ir be proto sausos nuo darbo. Kas galetu padeti? Gal koks tamanu aliejus padetu?


kai man buvo labai issausejusios, nakciai gausiai tepdavau sviestmedziu, medvilnines pirstinytes uzsimaudavau ir i lova ax.gif po keleto tokiu naktu, viskas susitvarke rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas galite parekomenduoti naturalu gera paakiu krema 4u.gif
Atsakyti
Palomina, kaip buvau žadėjusi, rašau, kokia mano Nvey skaistalų spalva - 954. Ji visai ne tokia, kaip puslapyje parodyta schmoll.gif Šiaip jie mėsos spalvos, man spalva patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 29, 03:26)
Turiu toki klausimeli - su vyru nusipirkom kokosu aliejaus (planavom ir maistui, ir kunui naudot), bet kazkaip retai jis pas mus naudojamas... As vis atsidazau, pauostau ir vel uzdarau. O siandien atsidariau indeli, tai ziuriu, kad keistas jis kazkoks: paskystejes, lyg kosele kokosu drozliu su aliejumi.... Kazin cia nuo karsciu taip? Ir ar nieko toliau taip laikyt ar kist i saldytuva? Nes nepasibaiges galiojimas tikrai.  g.gif


siaip kokosu aliejus prie aukstesnes temperaturos suskysteja, bet kad drozliu butu, tai kazkaip neteko matyti unsure.gif o kvapas nepakites?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 07 29, 07:39)
Gal kas galite parekomenduoti naturalu gera paakiu krema  4u.gif


Šiaip merginos rašė, kad gerai arganų ir erškėtuogių aliejai. Aš pati naudoju erškėtuogių, man labai jis patinka (kol oda nepriprato unsure.gif ). Turėjau Essential Care rožių kremą, kuris tinka ir paakiams, tai nepatariu, nes visiškai jokio poveikio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 29, 08:48)
Šiaip merginos rašė, kad gerai arganų ir erškėtuogių aliejai. Aš pati naudoju erškėtuogių, man labai jis patinka (kol oda nepriprato  unsure.gif ). Turėjau Essential Care rožių kremą, kuris tinka ir paakiams, tai nepatariu, nes visiškai jokio poveikio  schmoll.gif

dekui, aliejus tiktu nebent vakare man g.gif o diena vistiek reikia kremo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 07 28, 17:21)
Perskaičiau lyg ir neradau labiau diskutuoto kokio nors kojų kremo  mastau.gif

Man ir kojoms, ir rankoms sviestmedis labai tinka. Ir aš dariau, kaip Agnuta, kai rankos buvo išsausėjusios, beje, tuo pačiu ir kojas sviestmedžiu gausiai ištepdavau ir su kojinėmis miegojau 4u.gif MB juokdavosi iš manęs biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės, aš turiu klausimuką, prieš gerą mėnesį nusipirkau logonos tropic kūno sviestą, nu man jis super, bet paskutinius du kartus tepiausi su juo po prausimosi, tai man jis pradėjo "burbuliuotis", nežinau kaip dar paaiškinti smile.gif ir dabar galvoju, ar čia kad jis vonioj šiltai laikomas ar gal po kūno šveitiklio panaudojimo odos kažkokios sausos dalelės, nu nžn, tikiuosi tai nereiškia, kad jis genda g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 29, 02:26)
siandien atsidariau indeli, tai ziuriu, kad keistas jis kazkoks: paskystejes, lyg kosele kokosu drozliu su aliejumi....


šilta namuose, todėl iš viršaus aptirpo, čia normalu smile.gif Kepimui skirtą kokosų aliejų laikau šaldytuve, nes jis popieriniam pakiuke ir tikrai išbėgtų, o kūnui - kambaryje. Čia jis tai aptirpsta, tai vėl sukietėja. O kokios ten kokoso drožlės? g.gif Kaip ir agnutai, man neaišku schmoll.gif

šiaip jei jis pas jus ir virtuvei, tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad su juo labai smagiai apskrunda maistas - labiau, nei su kitais aliejais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mergiike @ 2009 07 29, 09:06)
sveikos, mergaitės, aš turiu klausimuką, prieš gerą mėnesį nusipirkau logonos tropic kūno sviestą, nu man jis super, bet paskutinius du kartus tepiausi su juo po prausimosi, tai man jis pradėjo "burbuliuotis", nežinau kaip dar paaiškinti smile.gif ir dabar galvoju, ar čia kad jis vonioj šiltai laikomas ar gal po kūno šveitiklio panaudojimo odos kažkokios sausos dalelės, nu nžn, tikiuosi tai nereiškia, kad jis genda  g.gif


kiek kainuoja maždaug tas išgirtasis sviestas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 07 29, 10:34)
dekui, aliejus tiktu nebent vakare man  g.gif o diena vistiek reikia kremo  blush2.gif

as kai turejau Madara, tai jis ir paakiam tiko. (manau dabartines savo atsargas isbaigus vel ji pirksiu). dabar atskirai naudoju Dr. Hauschka paakiu kremuka. tai tepasi labai lengvai, gaivumas toks buna. siaip man patinka, bet kad kazkokiu ypatingu poveikiu pasizymetu, tai nepastebejau... 4u.gif
Atsakyti