Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O, jei, Manija, tu taip lauki, o aš kiaulė šiandien dar neišsiunčiau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 28, 16:25)

ketinu iki vakaro idet savo krepsiuko vizualu vaizda  blush2.gif


laukiam laukiam krepšiuko ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Reikia patarimo. Yra be proto rankos suskeldejusios ir be proto sausos nuo darbo. Kas galetu padeti? Gal koks tamanu aliejus padetu?
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 28, 20:01)
Reikia patarimo. Yra be proto rankos suskeldejusios ir be proto sausos nuo darbo. Kas galetu padeti? Gal koks tamanu aliejus padetu?

visokiems sutrukimams tinka benzoino derva.. apie ji paskaity galima CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 liepos 2009 - 19:07
QUOTE
kryyste Paskelbta Šiandien, 19:57
  O, jei, Manija, tu taip lauki, o aš kiaulė šiandien dar neišsiunčiau 


lotuliukas.gif niu baik,taip ant saves nereikia sakyti.. biggrin.gif Nepergyvenk,lauksiu kiek reiks 4u.gif

beje,prisiminiau,kad aptarinėjot Dr.hauschka CC,tai man jis irgi netiko.Spuogų pridygo daugiau negu iš viso esu turėjus doh.gif Ir taip per dieną po kelis atsirasdavo.Nustojau naudoti, ir bijočiau vėl pradėti.Labiausiai linkusi manyti,kad tai tik nuo CC,nes oda vėl susitvarkė. smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo- kaip efektyviau veido kaukę darytis- prieš dušą ar po? Aš galvoju, kad po, kai visos poros nuo karščio daugiau atsidaro. Ar teisingai?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 28, 20:10)
Reikia patarimo- kaip efektyviau veido kaukę darytis- prieš dušą ar po? Aš galvoju, kad po, kai visos poros nuo karščio daugiau atsidaro. Ar teisingai?

as galvoju, kad PO
Atsakyti
A, tai gerai, reiškias einu po dušu.

Ir dar. Ar yra buvę, kad pažeistą prekę gautumėt? Vienai mamytei iš Biologish atėjo dušo žele kažkokia išbėgus. Net nežinau ką daryti sad.gif būtų mano tai dar nieko, bet dabar kitam žmogui. Ir svarbiausia kartoninėj dėžutėj dar įpakuota. unsure.gif
Atsakyti
buvo toks atvejis, tik nepamenu, kam verysad.gif Manau, kad supras ta mamytė, kad ne tu pati krapštei tą dušo želę iš smalsumo, o Biologisch netinkamai supakavo ir esi dėl to nekalta 4u.gif
Atsakyti
Summer-In-Paris, kaip tau Druide nenuplaunamas kondicionierius?Ką jis daro tavo plaukams?Ir kokie jie pas tave? 4u.gif Ir dar,koks kvapas,kondicionieriaus? biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, negaliu susilaikyti nepasigyrusi. blush2.gif šio vakaro mano spa: nail.gif
plaukus išsiploviau su Bentley šampūnu ir uždėjau Welment santalo kaukę.
Nusiprausiau su Weleda levandų došo žele. Kūną išsitepiau su Lavera citrinų kūno losijonu. Rankytes patepiau Lavera rankų rankų kremu. Veidui uždėjau molio kaukę, kurią pasidariau KN, o paskui patepiau su rožių kremu irgi iš KN. Sėdžiu dabar sau visa patenkinta, graužiu šviežią morką iš mamos daržo ir gersiu arbatą. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 20:32)
buvo toks atvejis, tik nepamenu, kam  verysad.gif Manau, kad supras ta mamytė, kad ne tu pati krapštei tą dušo želę iš smalsumo, o Biologisch netinkamai supakavo ir esi dėl to nekalta  4u.gif


Nu reiks žiūrėt kaip čia bus smile.gif beje Lavera miško uogų dušo žele tikrai Huba buba kvepia kaip jau čia buvo kažkas rašęs. Net iš tolo užsiuodžia iš pakuotės.
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 28, 19:01)
Reikia patarimo. Yra be proto rankos suskeldejusios ir be proto sausos nuo darbo. Kas galetu padeti? Gal koks tamanu aliejus padetu?


Kai man skeldėdavo tai padėjo sviestmedis su keliais lašiuakais argano pamaišytas
Atsakyti