Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Perskaičiau lyg ir neradau labiau diskutuoto kokio nors kojų kremo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 24, 13:37)
tongue.gif gyvenimas priverčia apskaičiuot, nieko čia nepadarysi  rolleyes.gif



drinks_cheers.gif

QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 23:09)
Vizualiai savo krepšelio parodyti negaliu, tai surašysiu čia savo turtus, gal ką nors domins atsiliepimai apie tam tikrą produktą.

Plaukams:
Aubrey Organics tropinių paparčių šampūnas
Dr. Hauschka abrikosinis šampūnas
Urtekram šampūnas su ruduoju cukrum
Urtekram šampūnas su rozmarinais
Logona ginkgo šampūnas
Logona plaukų kaukė su jojoba
Weleda šampūnas su rozmarinais
Urtekram plaukų balzamas su medetkom
Dr.Hauschka plaukų balzmas
Dr.Hauschka neem aliejukas
Weleda plaukų kaukė
Weleda plaukų aliejus
Weleda plaukų losjonas




kaip smagu matyt dar viena plauku prieziuros maniake . te balioneli 4u.gif
o as dbr visai 'isejau' is priemoniu plaukams...

sampunus visus pribaigiau,turiu tik lasa nenaturalaus (o'rising - leidau sau su juo apnuodemiaut,nes labai jau ias anksciau as jiem dideli pliusa buvau uzdejus,bet dbr juos jau galutinai isima is rinkos,tai bus ramu- nebebus pagundos blush2.gif )- tai reikia pirkt staigiai kazka bigsmile.gif

balzamai isbaigti ir nebus perkami kuri laika (per mazai man gerio is ju).

kauke turiu su sandalu is wellments,du pakucius. ir visiskai nauja is Wellments su bambuku,berods, supakuota i kelione jau ir nebandyta dar.

dbr turiu dar laseli kokosu aliejaus ir nusipirkau nerafinuoto makadamiju aliejaus. maisau su Levandu arba rozmarinu ea kaukems.

dar liko Sante putos plaukams.
ketinu iki vakaro idet savo krepsiuko vizualu vaizda blush2.gif

o visi kiti kremukai nenaturalus blush2.gif (leonor Grey (be silikono), Hempz blizgesys, Alterna kremas galams.)

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 26, 23:59)
Mano kuklus natūralus krepšelis:
Veidui-Essential care veido prausiklis su arbatmedžiu ir citrina,
Tos pačios serijos tonikas,
Avokadų kremas veidui(maitinantis),
Atkuriamasis losjonas niežtinčiai ir sudirgusiai odai,
Weleda vaikų veido kremas.

Kūnui: weleda vaikų kremas,
Aliejų mišinukas.

Plaukams: faith in nature dumbių šampūnas,
levandų ir snapučių balzamas,
sidmondisjų aliejus ir rozmarinų EA.



kaip minimizuotai ir efektyviai thumbup.gif as metaus tarp krastutinumu- nznau,ar labiau noreciau suuuperinio krepselio su viskuo,ka niezti isbandyt, ar optimalaus,su tik tuo,kas reikalinga labai doh.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 16:20)
Na, pvz aliejukas plauku galiukams. Isbandziau labai daug naturaliu alieju, bet nors ir tepdavau po nedaug, man plaukai kaip susiriebalave likdavo g.gif net nuo kokosu aliejaus, kuris siaip lengvas skaitosi...tad radau aliejuka, kuris tinka, patinka ir kuriame nera visokiu silikonu ir pan. ax.gif


ar tikrai orising aliejuke nera silikonu? pries pora metu parduotuvej ziurejau ir man kazkas ten kliuvo g.gif gal patobulejo...
Papildyta:
QUOTE(Auksuole @ 2009 07 28, 17:21)
Perskaičiau lyg ir neradau labiau diskutuoto kokio nors kojų kremo  mastau.gif

sviestmedis wub.gif
ir kazkoki berods is Alverde paneles labai gyre g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 28, 16:25)
sviestmedis  wub.gif
ir kazkoki berods is Alverde paneles labai gyre  g.gif

Man sviestmedis nepatinka, labai jau riebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 28, 15:25)
sviestmedis  wub.gif
ir kazkoki berods is Alverde paneles labai gyre  g.gif


Man irgi labai patinka sviestmedis pėdoms thumbup.gif aš dar prisidedu mėtų EA, tai toks gaivinantis gaunasi, labai malonu pavargusias kojas pasitepti wub.gif
Atsakyti
tarkim, veido priežiūros priemonės Epikurion - jų puslapyje nėra parašyta, kad visos jos sertifikuotos. Apie BDIH sertifikatą užsimenama tik kalbant apie konservantus, kaip ir apie Ökotest, kuris, kaip žinom, išvis parabenus ignoruoja g.gif

Miessence mini Australijos sertifikatorių Australian Certified Organic (ACO), JAV Department of Agriculture (USDA) ir IFOAM (Europe). Pastarasis kaip ir žemės ūkį prižiūri g.gif

Lacosmea sertifikuota BDIH biggrin.gif

pažiūrėjau vieną Apeiron šampūną (firmos nete greitai nerandu), tai sudėtis tokia skurdoka pasirodė. Kaip spėju iš lietuviškojo puslapio, šitos įmonės Auromere linijai suteiktas BDIH sertifikatas, o tai kaip su kitomis? g.gif

žodžiu, detektyvą žaisti galima ilgai, bet prasmės nematau tongue.gif Patys parduotuvės steigėjai turėjo pasirūpinti patikimais produktais ir tinkamai juos pristatyti smile.gif
Atsakyti
jau atsiėmiau savo dalį iš biologisch užsakymo, labai ačiū kryystei yahoo.gif
gavau sante kremą su lotosu ir baltąja arbata ir veido kaukes, eco veido prausiklį bei alva naktinio kremo meginuką ( tik jis, pasirodo, odai nuo 30 m., tai bus mamai). Krema ir kaukes bandžiau ir anksčiau, patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 15:37)
žodžiu, detektyvą žaisti galima ilgai, bet prasmės nematau tongue.gif Patys parduotuvės steigėjai turėjo pasirūpinti patikimais produktais ir tinkamai juos pristatyti smile.gif


drinks_cheers.gif jei patys visko aiškiai nepateikia, iškyla visokių įtarimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 07 28, 16:25)
dbr turiu dar laseli kokosu aliejaus ir nusipirkau nerafinuoto makadamiju aliejaus. maisau su Levandu arba rozmarinu ea kaukems.

Kokį makadamijų aliejų pirkai? mirksiukas.gif Baiginėju linų sėmenų ir noriu išgirtąjį makadamijų išbandyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 07 28, 17:32)
Man sviestmedis nepatinka, labai jau riebus  unsure.gif


tai kad butent del to riebumo jis ir veikia taip super blush2.gif 4u.gif
QUOTE(ernesin @ 2009 07 28, 17:45)
Kokį makadamijų aliejų pirkai? mirksiukas.gif  Baiginėju linų sėmenų ir noriu  išgirtąjį makadamijų išbandyti tongue.gif

Anira firmos, Rimi parduotuveje salia namu.
o isgirti kol kas jo negaliu,nes vis dar nepriprantu prie jo tirstumo (po kokosu man tas aliejus atrodo kaip kazkas nenuplaunamo blush2.gif ) ir to,kad reikia daugiau nei karta perplauti (su kokosais paskutiniu metu ir karto uzteko). bet peikti irgi neskubu,nes mazai tebandziau ,kad pamatyciau jo veiklias savybes,ne tik naudojimo ypatumus biggrin.gif


ai,dar atsiminiau, kad plaukam pirkau Bema ampules nuo slinkimo (antra karta) ir KN jazminu eliksyra. abu irgi laukia rudens.
Atsakyti
kaip minimizuotai ir efektyviai thumbup.gif as metaus tarp krastutinumu- nznau,ar labiau noreciau suuuperinio krepselio su viskuo,ka niezti isbandyt, ar optimalaus,su tik tuo,kas reikalinga labai doh.gif

Sultry, dar neseniai tesusidomėjau natūralia kosmetika, jeigu būtų galimybės įsygyti daugiau natūralios kosmetikos, krepšelis nebūtų toks mažytis:D .
Atsakyti
rašau pirmus įspūdžius apie siuntinuką rolleyes.gif Granatinės dušo želės iš Weledos kvapas man - kaip kokių vaistų, negaliu tokios asociacijos nusikratyti biggrin.gif Kvapas nėra saldus ar labai moteriškas, MB patiko, tai jis ir sunaudos rolleyes.gif Aš pasilikau Weledos citrusinį ir granatinį Weledos aliejukus kūnui - buvo pridėti mėginukai prie želių bigsmile.gif

veido kaukes iš Alva ir plaukams iš Wellments išbandysiu vėliau, tada ir parašysiu atsiliepimus per savaitę-dvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Sultry Paskelbta Šiandien, 16:25

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 16:20)
Na, pvz aliejukas plauku galiukams. Isbandziau labai daug naturaliu alieju, bet nors ir tepdavau po nedaug, man plaukai kaip susiriebalave likdavo  net nuo kokosu aliejaus, kuris siaip lengvas skaitosi...tad radau aliejuka, kuris tinka, patinka ir kuriame nera visokiu silikonu ir pan. 

QUOTE

ar tikrai orising aliejuke nera silikonu? pries pora metu parduotuvej ziurejau ir man kazkas ten kliuvo  gal patobulejo...


Esu ne taip ir senai turėjus Orising aliejuką,mečiau lauk,nes ten tik silikonas ax.gif Nu taip,nebent koka kitas yra.

ernesin Paskelbta Šiandien, 16:45
QUOTE(Sultry @ 2009 07 28, 16:25)
dbr turiu dar laseli kokosu aliejaus ir nusipirkau nerafinuoto makadamiju aliejaus. maisau su Levandu arba rozmarinu ea kaukems.

Kokį makadamijų aliejų pirkai? Baiginėju linų sėmenų ir noriu išgirtąjį makadamijų išbandyti
[QUOTE]

Man makadamijų aliejus patinka,ypač kvapas wub.gif Ir plaukai visai lengvai išsiplauna. Bet labai noriu išbandyti monoi su vanile. rolleyes.gif

Ir baisiai laukiu siuntinuko iš Biologish wub.gif ,prie kurio bus ir KN turtai wub.gif ..


Papildyta:
Esu ne taip ir senai turėjus Orising aliejuką,mečiau lauk,nes ten tik silikonas Nu taip,nebent koka kitas yra.

blush2.gif pridirbau rolleyes.gif
Atsakyti