Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Odora @ 2009 07 23, 12:41)
sos! ant lupos keliasi herpesas, nuo ryto tepu arbatmedziu, bet pusleles tik dideja, gal zinot kas gali padeti?


klijuoti compeed pleistra, jei dar nesimato jo. neekologiška priemonė blush2.gif bet pakankamai anksti užklijavus, niekas neiškyla. man kai pradeda dilgčioti, aš užsiklijuoju, ir pravaikštau kokias 2 dienas juos keisdama ir niekas neiškyla... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 07 23, 13:41)
sos! ant lupos keliasi herpesas, nuo ryto tepu arbatmedziu, bet pusleles tik dideja, gal zinot kas gali padeti?


kokiu dar EA turit? levandu dar tinka, jei gerai pamenu g.gif ir kajaputo bei ramuneliu EA.
ir prie tamanu aprasymo, skaiciau, kad jie tinka siam reikalui, bet pati nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 23 liepos 2009 - 12:52
Palomina, labai domins atsiliepimai apie Biolinijos sampunus mirksiukas.gif o kuriu sampunu meginelius turi? ax.gif

QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 10:29)
Norėčiau kokį muilą gal tada vietoje jų nusipirkti. Ką galėtumėte pasiūlyti tokio antispuoginio ir nuriebinančio kasdieniam veido prausimui?


Sitam tikslui mano sesei labai patinka muilas is Nimfali su moliu ir arbatmedziu, jau antra nusipirko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 07 23, 13:41)
sos! ant lupos keliasi herpesas, nuo ryto tepu arbatmedziu, bet pusleles tik dideja, gal zinot kas gali padeti?

man ziauriai gerai suveike tamanai
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 13:19)
Sitam tikslui mano sesei labai patinka muilas is Nimfali su moliu ir arbatmedziu, jau antra nusipirko ax.gif


kaip matau, visos patariat Druide muilus, reikės apsilankyti Nimfali pirmą kartą ax.gif dėkui už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 14:19)
Sitam tikslui mano sesei labai patinka muilas is Nimfali su moliu ir arbatmedziu, jau antra nusipirko ax.gif


as sita turiu, tai juo nusiprausus veida, butinai turiu kuo nors pasitepti, nes kitaip labai tempia oda.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 14:19)
Palomina, labai domins atsiliepimai apie Biolinijos sampunus mirksiukas.gif o kuriu sampunu meginelius turi?  ax.gif

turiu tokius meginelius:
- Eubiona Vital Shampoo Nettle-Pomegranate
- Eubiona Anti-dandruff Shampoo
- Eubiona Repair Shampoo

na gal viena kuri nors pabandysiu artimiausiom dienom (sestadieni gal).. kuri isbandyt?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 23, 14:28)
as sita turiu, tai juo nusiprausus veida, butinai turiu kuo nors pasitepti, nes kitaip labai tempia oda.


matyt, nuo odos priklauso ax.gif nes sese sako, kad jai jokio tempimo nera ax.gif


QUOTE(Palomina @ 2009 07 23, 14:55)
turiu tokius meginelius:
- Eubiona Vital Shampoo Nettle-Pomegranate
- Eubiona Anti-dandruff Shampoo
- Eubiona Repair Shampoo

na gal viena kuri nors pabandysiu artimiausiom dienom (sestadieni gal).. kuri isbandyt?


Tas Ant-dandruff tai kur su berzu ir alyvuogiu lapais turbut? tai sita tada ax.gif o paskui ir tas Vital domins kur su dilgelem ir granatais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 15:44)
Tas Ant-dandruff tai kur su berzu ir alyvuogiu lapais turbut? tai sita tada ax.gif o paskui ir tas Vital domins kur su dilgelem ir granatais blush2.gif

aha anti-dandruff yra su berzu ir alyvuogiu lapais.. ok.. sita sestadieni isbandysiu, o kita - pirmadieni..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 liepos 2009 - 14:49
aciu uz patarimus tepu dabar pakaitom levandom, arbatmedziu, tamanais gal sustos ta pusleline, nenoriu paskui dvi savaites apsasus vaikscioti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 23, 10:29)
Kaip matau, baigiasi Alterros laikai, nes Droguose jau beveik nieko nebegalima rasti. Aš naudojau mėtines putas, keliskart pirkau. Norėčiau kokį muilą gal tada vietoje jų nusipirkti. Ką galėtumėte pasiūlyti tokio antispuoginio ir nuriebinančio kasdieniam veido prausimui?


Alterra senai dingo, tik likucius ilgai issipardavineja. Neidomu jiems naturali kosmetika, matyt biznio nera. Siaip tai Lenkijoj maciau Rossmano dideles pardes atsidare, jei kada pakeliui, galima visko prisipirkt.
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2009 07 23, 15:12)
Alterra senai dingo, tik likucius ilgai issipardavineja. Neidomu jiems naturali kosmetika, matyt biznio nera. Siaip tai Lenkijoj maciau Rossmano dideles pardes atsidare, jei kada pakeliui, galima visko prisipirkt.


Labai gaila, kad dingo verysad.gif labai man patiko rožių kremas kūnui wub.gif Kažkuri mergina minėjo, kad Hyper Rimi matė naują pigią kosmetikos liniją, kuri turi sertifikatą, tik nepamenu kokį... Gal kas galėtų pasakyti, kaip vadinasi ta kosmetika? ax.gif
Atsakyti