Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 28, 14:22)
ka manot apie stia dalyka?   
http://www.dabao.lt/

Mamai padovanojo šampūną ir balzamą kažkada, tai kaip tik savaitgalį buvau užmetusi į sudėtį akį - vieni parabenai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 28, 13:47)
as bandziau is situ plauku kauke , lupdazitusa ir pilinga, tai lupdazis su tushu labai geri, viskas kitas  schmoll.gif


As labai atsiprasau, bet man atrodo, kad pirmiausia reiketu issiaiskinti ar sita kosmetika yra naturali (kuo laaabai abejoju) ir tik po to, jei pasirodytu, kad jinai naturali, dalintis ispudziais rolleyes.gif Nes tema ne apie patikusias kosmetikos priemones, o apie naturalia kosmetika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 07 28, 15:01)
As labai atsiprasau, bet man atrodo, kad pirmiausia reiketu issiaiskinti ar sita kosmetika yra naturali (kuo laaabai abejoju) ir tik po to, jei pasirodytu, kad jinai naturali, dalintis ispudziais  rolleyes.gif  Nes tema ne apie patikusias kosmetikos priemones, o apie naturalia kosmetika  mirksiukas.gif


na atseit naturali, del to ir klausiau jusu nuomones, issiaiskinom kad nenaturali
Atsakyti
priminė man jūsų diskusija manęs pakonsultavimą jau minėtam brangiam kosmetikos prekybos tinkle. Klausiu konsultantės, ar sertifikuoti yra tik penki produktai, ar linija bus plečiama? Atsakymas "taip" ir patikinimas, kad čia tikrai be tų visų parabenų. Lyg jie vieninteliai būtų negeriečiai smile.gif

toliau mano nuotaika po sunkios darbo savaitės kilo akyse, nes man buvo pareikšta, kad nesvarbu, jog nėra sertifikato, bet kiti firmos gaminiai irgi yra puikūs.

aišku, sukurta legenda verčia iš kojų - sėdėjo moteris kažkokiam Prancūzijos viešbutuke prie Alpių, maišydavo svečiams kremus, o jie tapo tokie populiarūs, kad verslas išsivystė į pasaulinį.

apverčiu nesertifikuotų dėžučių nugarėles, o ten tokios eina sudedamosios dalys, kad aš neįsivaizduoju, kur jų kurorte moteriškė gaudavo, pvz. propylen glicol'is, EDTA ir pan. lotuliukas.gif

įsivaizduočiau, kad maišė kokius žolių nuovirus, ištraukas, ekstraktus, aliejus, vandenį kokių nors stebuklingų šaltinių, bet tik ne tai tongue.gif biggrin.gif

Atsakyti
Ar kas bandėte Sante savaiminio įdegio kremą ar losjoną? Ar tikrai jis toks blogas?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 28, 15:14)
na atseit naturali, del to ir klausiau jusu nuomones, issiaiskinom kad nenaturali


Aš patarčiau natūralios kosmetikos ieškoti specializuotose parduotuvėse. Kol kas tokia veikia tik internete http://www.essenza.lt/, bet ketvirtadienį atsidaro ir realybėje, Vilniuje, Domininkonų ir Gaono gatvių kampe. 17 val. bus oficialus atidarymas. Pažįstu žmones, kurie veža kosmetiką iš užsienio. Gal kaime bobutes žolelių ir nemaišo, bet jei sertifikuota, tai matyt pramonė suka kita linkme. Toliau nuo chemijos. Nes nuo ko visi tie vėžiai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(giedras_dangus @ 2009 07 28, 14:38)
Kol kas tokia veikia tik internete http://www.essenza.lt/,


yra ne ši viena vienintelė internetinė natūralios kosmetikos parduotuvė internete tongue.gif Bet ačiū, kad pranešei - atsirinksim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 14:47)
yra ne ši viena vienintelė internetinė natūralios kosmetikos parduotuvė internete tongue.gif Bet ačiū, kad pranešei - atsirinksim wink.gif


Katuti, ar tikrai ten viskas ekologiška? Kažkaip tokia agresyvi reklama iš karto neigiamai nuteikia... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 28 liepos 2009 - 14:50
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 15:37)
Ar kas bandėte Sante savaiminio įdegio kremą ar losjoną? Ar tikrai jis toks blogas??  4u.gif

kas sake, kad blogas Sante savaiminis? ir kuo blogas? as turejau Sante palaipsniui suteikianti idegi savaimini veidui.. va pries pora dienu pabaigiau.. buvo geras tas kremas, tik, kad ne mano kantrybei kasdien su palaipsniui idegi suteikianciu zaist blush2.gif man labiau aptinka karta i savaite pasitept su Lavera normaliu savaiminiu..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 28, 14:58)
kas sake, kad blogas Sante savaiminis? ir kuo blogas? as turejau Sante palaipsniui suteikianti idegi savaimini veidui.. va pries pora dienu pabaigiau.. buvo geras tas kremas, tik, kad ne mano kantrybei kasdien su palaipsniui idegi suteikianciu zaist  blush2.gif man labiau aptinka karta i savaite pasitept su Lavera normaliu savaiminiu..


Man užsifiksavę neigiami komentarai apie jį g.gif o tu turėjai kremą ar losjoną? ir ar naudoji tik veidui? Nes aš galvoju apie losjoną ir noriu naudoti visam kūnui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 16:02)
Man užsifiksavę neigiami komentarai apie jį g.gif o tu turėjai kremą ar losjoną? ir ar naudoji tik veidui? Nes aš galvoju apie losjoną ir noriu naudoti visam kūnui  smile.gif

as turejau butent veidui, ir jis buvo tik palaipsniui suteikiantis idegi (Sante moisturising cream with gentle self-tanning action 40 ml) .. o kunui (tinka ir veidui) tai ten zinau, kad normalus savaiminis yra, sito nebandziau (Sante Self-Tanning Lotion for body and face 75 ml)..
foto stai kokios:
user posted image ir user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 14:50)
Katuti, ar tikrai ten viskas ekologiška? Kažkaip tokia agresyvi reklama iš karto neigiamai nuteikia...  ax.gif


reiktų per paieškos sistemas patikrinti, nes ten kelių skirtingų įmonių produkcijos yra g.gif Pažiūrėsiu, kokias sertifikatais jos gali pasigirti smile.gif
Atsakyti