Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

4u.gif dėkoju už patarimus. Bandysiu vėl draugiškai sutart su savo oda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 28, 00:05)
Kur cia yra toks? ax.gif Dar negirdetas blush2.gif

Dar eurovaistinėje Natuderm rankų kremo mačiau 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar išbandžiau Wellments rankų kremą su sandalmedžiu. Konsistencija tai jo tokia įdomi, toks tirštas ir riebus, panašiai kaip grietinėlė. Kvapas man patiko, bet kad labai didelį įspūdį būtų palikęs tai nepasakyčiau. labiau jau Lavera wub.gif

Va toks http://www.biologisc...ream-100ml.html
Atsakyti
kaip nekantrauju ir aš savo naujoves išsibandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 23, 14:19)
Palomina, labai domins atsiliepimai apie Biolinijos sampunus mirksiukas.gif

na isbandziau vakar ir Eubionos sampuna su granatais.. tai galiu pasakyt, kad man labiau patiko tas kur su berzu ir alyvuogiu lapais.. po sio sampuno plaukai svaresni jautesi, puresni, svelnesni... o po granatu sampuno, tai nieko ypatingo..
dar liko vienas meginelis sampuno (Repair Shampoo), bet nezinau sita kada isbandysiu.. kol kas pasiliksiu ji isvykoms, kai nesinori buteliuku temptis su savimi..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 11:04)
kaip nekantrauju ir aš savo naujoves išsibandyti  biggrin.gif


Jeu neilgai liko laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 16:31)
Savaitgalį pati prausiausi su Rasos mineraliniu, tai ir tau galiu rekomenduoti, gal patiks wink.gif Odai priduoda tokio sveiko matiškumo mineralinis, pirksiu dar ir didesnį butelį biggrin.gif Dar ir paragavau aš jo - na man toks pravalytas mineralinis tikras vanduo, kaip kad gydyklose duoda gerti  rolleyes.gif


Na, va, ne man vienai rasos mineralini negazuotas patinka 4u.gif
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 16:55)
Siuos visus sampunus pirkau pirma karta, tik weleda rozmarinu, jau antra karta nusipirkau rolleyes.gif

Ačiū už tokį išsamų atsakymą 4u.gif Mano tai plaukai sausi, gal dėl to Welwdos rozmarinų šampūnas juos vėlė, o nuo Urtekram su rasulu, jie pasipūtę, bet šiurštūs, gal per daug nuriebalina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 27, 22:15)
Merginos, kurios esate naudojusios Alterra rožių kūno losjonus, kaip jis jums? 4u.gif Ar gerai drėkina? Ar galėtumėt palyginti drėkinimą pvz. su Logonos sviestais? Mačiau Gedimino pr. Droge kelis buteliukus, galvoju, gal reiktų į atsargas nusipirkti, juk toks pigus, tik va nežinau, ar patiktų blush2.gif Ir kaip kvapas? Ar intensyvus, ar panašus į rožių dušo želės? 4u.gif


Aš naudoju Alterra kremą su rožėmis, negaliu palyginti su Logona, nes nebandžiau dar. Bet aš jau turėjau gal 3 ar 4 buteliukus. Man tai labai gerai drėkina, ir žiemą gerai buvo, man labai gerai eina po sporto, taip lengvai susigeria. Kvapas man labai patinka, nors čia individualu (gali Droge atsidaryt pauostyt, buteliukai lengvai atsidaro) mirksiukas.gif
Ir dar, jis toks skystas, tai labai taupus. thumbup.gif Nors ir kasdien beveik naudoju, bet kol išbaigiu doh.gif
Atsakyti
ka manot apie stia dalyka?
http://www.dabao.lt/
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 28, 13:22)
ka manot apie stia dalyka?   
http://www.dabao.lt/


As manau, kad neskelbiamos pilnos produktu sudetys - blogas zenklas wink.gif As nesuprantu kaip galima pardavineti preke internetu ir nenurodyti is ko jinai pagaminta g.gif Nezinau, gal kazkam ir uztenka parasymo, kad kremas nuostabus ir, kad jame yra daug serumo ekstrakto doh.gif Bet man atrodo, kad didziosios dalies ieskanciu naturaliu produktu, tuo tikrai nesudomintum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 28, 14:22)
ka manot apie stia dalyka?   
http://www.dabao.lt/


as uzmacius nauja gamintoja, pirmiausia pasiziuriu, ar jis sertifikuotas kaip naturalios kosmetikos gamintojas. jei sertifikuotas, tai viskas gerai ir dar uzmetu aki i sudeti. jei gamintojas nesertifikuotas (kaip ir siuo atveju, nes neradau jokios informacijos, kad butu sertifikuotas), tai iskart sukelia abejoniu ir tada, kad galutinai isitikinti, kaip ten kas, ziuriu sudeti. siuo atveju, sudetis nepateikiama, tai dar prisideda prie abejoniu. taip kad drisciau teigti, kad sitam gamintojui sitoje temoje ne vieta rolleyes.gif
Atsakyti
as bandziau is situ plauku kauke , lupdazitusa ir pilinga, tai lupdazis su tushu labai geri, viskas kitas schmoll.gif
Atsakyti