Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 22:20)
ir aš baltojo labai laukiu  ax.gif


kai tik pasirodys, garsiai sauk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ayaan @ 2009 07 28, 04:21)
Dėl antipersperantų/dezodorantų norėčiau paklaust, skaitau po biški temas, bet kol kas nelabai radau info, kad kas ką patartų būtent iš šitų dalykų?  g.gif mačiau Jakšto g. vieną tokį, sudomino, kaina virš 30lt, tik deja nepamenu gamintojo... pati šiuo metu turiu Thai akmenį, bet silpnokas jis, norisi ko nors kvepiančio


antiperspirantu manau naturaliu visai nera, o dezodorantu tai tokio labai efektyvaus dar niekas neatrado, nors kiekvienai skirtingai smile.gif priklauso nuo to, kiek prakaituoji. beje, dabar merginos labai dziaugiasi tepdamos laimo skilteles vietoj dezodoranto ax.gif pati nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt ax.gif
Atsakyti
Gal žinote kokį neblogą ekologišką savaiminio įdegio kremą? 4u.gif Žinau, kad Santės yra, bet, kiek atsimenu, ne kokie atsiliepimai buvo g.gif labai patinka būti rusvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 08:57)
Gal žinote kokį neblogą ekologišką savaiminio įdegio kremą?  4u.gif Žinau, kad Santės yra, bet, kiek atsimenu, ne kokie atsiliepimai buvo  g.gif labai patinka būti rusvai  ax.gif


jei neklystu, tai laveros kazkoki mergaites gyre g.gif pati tai tokiu nenaudoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 07 28, 03:21)
Naudoju šiuo metu šitas Logonos putas, tai man tokio pojūčio nėra, esu patenkinta.
Na ir šios priemonės deja nėra skalsios, gal mėnesiui ir užteks, pamatysiu, bet ne ilgesniam laikui. 

Šiuo metu ieškau tinkamo kremo veidui, nes norisi ją biški padrėkint ir teko išgirst kosmetologių nuomonių, kad reik būtinai bent kažkokį lengvą drėkinantį kremą naudot, net kai oda lyg ir nereikalauja to kremo vasarą

Dėl antipersperantų/dezodorantų norėčiau paklaust, skaitau po biški temas, bet kol kas nelabai radau info, kad kas ką patartų būtent iš šitų dalykų? 


dėl Logonos mėtinių putų - siūlyčiau tau apsieiti su vienu paspaudimu - jo turėtų užtekti gerai nuprausti veidą ir priemonės užteks ilgiau:) Iš pradžių man jos buvo geros, labai gaivinančios, bet paskui oda ėmė sausėti, nes normalizavosi ir suplonėjo. Dabar tokios putos (galiojimas berods iki 2010 metų vasario) stovi pas tėvus, kad jei pati nieko neatsivežčiau, būtų kuo praustis smile.gif

kokį tu Hauschkos kremą bandei? Taip ir nesupratau iš posto. Pabandyk rožių light ir svaraininį - mūsų tipo odai jie gerai smile.gif Dar merginos labai giria Aubrey priemones - čia atskiroj temoj galėtų geriau patarti smile.gif Nors šiaip tai aš nusiteikusi skeptiškai dėl nurodymų tepti reikia-nereikia ax.gif

jei esi gana prakaituojanti, tai kol kas pati efektyviausia, gizmos rekomenduota apsauga - žalioji citrina. Tuo tarpu jei tik skanaus kvapo ieškai, tai dezodorantų diapazonas išsiplečia smarkiai ir belieka išsirinkti labiausia patinkantį kvapą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 07:57)
Gal žinote kokį neblogą ekologišką savaiminio įdegio kremą?  4u.gif


giriama Lavera, bet kiek pamenu, ji veidą kažkiek kemša sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 08:45)
dėl Logonos mėtinių putų - siūlyčiau tau apsieiti su vienu paspaudimu - jo turėtų užtekti gerai nuprausti veidą ir priemonės užteks ilgiau:) Iš pradžių man jos buvo geros, labai gaivinančios, bet paskui oda ėmė sausėti, nes normalizavosi ir suplonėjo. Dabar tokios putos (galiojimas berods iki 2010 metų vasario) stovi pas tėvus, kad jei pati nieko neatsivežčiau, būtų kuo praustis smile.gif

kokį tu Hauschkos kremą bandei? Taip ir nesupratau iš posto. Pabandyk rožių light ir svaraininį - mūsų tipo odai jie gerai smile.gif Dar merginos labai giria Aubrey priemones - čia atskiroj temoj galėtų geriau patarti smile.gif Nors šiaip tai aš nusiteikusi skeptiškai dėl nurodymų tepti reikia-nereikia  ax.gif

jei esi gana prakaituojanti, tai kol kas pati efektyviausia, gizmos rekomenduota apsauga - žalioji citrina. Tuo tarpu jei tik skanaus kvapo ieškai, tai dezodorantų diapazonas išsiplečia smarkiai ir belieka išsirinkti labiausia patinkantį kvapą smile.gif
Papildyta:
giriama Lavera, bet kiek pamenu, ji veidą kažkiek kemša sad.gif


O aš tai gailiuosi, kad kurį laiką purškiausi tik hidrolatu ryte ir vakare, nes tikrai nuo to pariebėjo oda, dabar vėl rytais užsitepu kremo, bet dabar kai ji tokia riebi, dar kremo ant viršaus doh.gif apsispuogavau visa (ko nebuvo jau ilgą laiką verysad.gif ) ir nežinau, kaip vėl įvesti pusiausvyrą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 09:48)
O aš tai gailiuosi, kad kurį laiką purškiausi tik hidrolatu ryte ir vakare, nes tikrai nuo to pariebėjo oda, dabar vėl rytais užsitepu kremo, bet dabar kai ji tokia riebi, dar kremo ant viršaus  doh.gif apsispuogavau visa (ko nebuvo jau ilgą laiką verysad.gif ) ir nežinau, kaip vėl įvesti pusiausvyrą  verysad.gif


o tai ne muilas tau sugadino visa reikala? g.gif nes nuo hidrolato tai kazin ar oda pariebetu g.gif
o ka naudojai, kai oda buvo apsitvarkiusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 28 liepos 2009 - 08:54
QUOTE(agnuta @ 2009 07 28, 08:53)
o tai ne muilas tau sugadino visa reikala? g.gif nes nuo hidrolato tai kazin ar oda pariebetu g.gif
o ka naudojai, kai oda buvo apsitvarkiusi?


Aš muilą nusipirkau, kai reikalas jau buvo pagedęs. Prieš tai naudodavau Alterros mėtines putas prausimui, hidrolatą ryte ir vakare, o Weledos iris kremą tik iš ryto, labai ilgą laiką taip gyvenau ir viskas buvo labai gerai. Na o kai atšilo orai, kurį laiką netepiau kremo iš ryto. po kurio laiko oda pradėjo riebėti, tada ir nusipirkau tą muilą. Bet nemanau, kad jis man blogai, nes riebalsu kažkaip nuo veido reikia nuimti... g.gif tai dabar pradėjau tepti vėl kremą iš ryto, žiūrėisu, kaip bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 10:02)
Aš muilą nusipirkau, kai reikalas jau buvo pagedęs. Prieš tai naudodavau Alterros mėtines putas prausimui, hidrolatą ryte ir vakare, o Weledos iris kremą tik iš ryto, labai ilgą laiką taip gyvenau ir viskas buvo labai gerai. Na o kai atšilo orai, kurį laiką netepiau kremo iš ryto. po kurio laiko oda pradėjo riebėti, tada ir nusipirkau tą muilą. Bet nemanau, kad jis man blogai, nes riebalsu kažkaip nuo veido reikia nuimti...  g.gif tai dabar pradėjau tepti vėl kremą iš ryto, žiūrėisu, kaip bus  unsure.gif


veida nusiprausti ar kazkuo nusivalyti reikia, bet reikia tai daryti svelniai smile.gif bet jei tau tinka tas muilas tai viskas gerai mirksiukas.gif tik kazkaip sunku patiketi, kad viskas nuo hidrolato naudojimo g.gif man siaip visada atsilus orams veido oda pariebeja. gal tau prisidejo kazkokios kitos priezastys? pvz.: maistas ar dar kazkas? g.gif nes juk ne viska prieziuros priemones lemia.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 28, 09:07)
veida nusiprausti ar kazkuo nusivalyti reikia, bet reikia tai daryti svelniai smile.gif bet jei tau tinka tas muilas tai viskas gerai mirksiukas.gif tik kazkaip sunku patiketi, kad viskas nuo hidrolato naudojimo g.gif man siaip visada atsilus orams veido oda pariebeja. gal tau prisidejo kazkokios kitos priezastys? pvz.: maistas ar dar kazkas? g.gif nes juk ne viska prieziuros priemones lemia.


Aš hidrolatų tirkai nekaltinu, su jais viskas gerai, aš juos ir toliau naudosiu. Mano klaida ta, kad be hidrolatų daugiau drėkinimo nedaviau odai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 28, 08:48)
ir nežinau, kaip vėl įvesti pusiausvyrą  verysad.gif


padaryk pertrauką nuo muilo ir aš bandyčiau į kremą įlašinti arbatmedžių arba levandų EA lašelį, kad nusiramintų oda 4u.gif Žodžiu, grįžk prie buvusio režimo wink.gif
Papildyta:
Hibisco, odos riebalas, kaip tu sakai, savaime nėra blogas. Tai odos apsauga. Problema yra ta, kad vienų mūsų oda riebalų išskiria perdaug, o kitų - per mažai. Atitinkamai pirmuoju atveju stengiamės sumažinti riebalavimąsi, kitu - gal kiek paskatinti.

vienintelis dalykas, nuo kurio odą tikrai reikia valyti, tai nuo dulkių, nešvarumų, kurių gatvėse apsčiai prisigaudom per dieną smile.gif

teisinga Hauschkos filosofija, kad mūsų veido oda yra ne vonios grindys, jos šveisti nereikia. Atvirkščiai, reikia švelnumo. Nes jei prausi kažkuo, kas veidą nuriebina iki girgždėjimo, oda imsis apsauginės reakcijos - riebaluosis dar smarkiau.

kadangi vienintelė naujiena tau buvo muilas, tai patarčiau laikinai jo nenaudoti ir žiūrėti, kokia bus reakcija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 28 liepos 2009 - 09:14
QUOTE(katutis @ 2009 07 28, 09:12)
padaryk pertrauką nuo muilo ir aš bandyčiau į kremą įlašinti arbatmedžių arba levandų EA lašelį, kad nusiramintų oda  4u.gif Žodžiu, grįžk prie buvusio režimo wink.gif


O tą lašelį levandų galiu užlašinti ant delno išspausto kremo burbuliuko? Nes į Weledos kremo tūtelę nelabai ten įlašinsi ką nors g.gif Kaip tik turiu dabar levandų EA iš KN wub.gif o su muilu turbūt reikės pertrauką daryti...
Atsakyti
ir turėjau omenyje tai, kad į delną, kam į visą lašinti? wink.gif Tikiu, kad oda susitvarkys ir nebereikės gelbėtis levandom 4u.gif
Atsakyti