Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 27, 22:43)

Dantukams:
Druide mėtų-citrinų dantų pasta
Druide anyžių dantų pasta
Logona mėtinis burnos skalavimo skystis

kaip tau Druide dantų pastos? Kaip manai ar tinkamos jautriems dantims? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 27, 21:59)
Geriu viską nes manau, kad būtent tas molis slinkdamas žarnynu ir surenka visokias organizme esančias žalingas medžiagas smile.gif


gal reiks ir man pasiryžti g.gif Nors kol kas nepajaučiau, kad molio vanduo man prastai veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 23:01)
pirk, geras ir švelnus žaliasis molis  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif


Pirksiu thumbup.gif

QUOTE(pepkė @ 2009 07 27, 23:06)
kaip tau Druide dantų pastos? Kaip manai ar tinkamos jautriems dantims? 4u.gif  ax.gif


Labai patinka bigsmile.gif Dar prieš tai turėjau cinamoninę, bet dėl skanumo buvo pribaigta greičiausiai smile.gif Gerai gaivina, nuvalo ir pan, neturiu kuo skųstis, nebent kaina ax.gif Poveikis tai tikrai geras ir putoja puikiai. Dėl jautrių dantų, manau taip, atvirkščiai sako, kad visos Druide pastos stiprina dantenas, tas belieka tik bandyti ir pačiai nuspręsti mirksiukas.gif

Merginos, kurios esate naudojusios Alterra rožių kūno losjonus, kaip jis jums? 4u.gif Ar gerai drėkina? Ar galėtumėt palyginti drėkinimą pvz. su Logonos sviestais? Mačiau Gedimino pr. Droge kelis buteliukus, galvoju, gal reiktų į atsargas nusipirkti, juk toks pigus, tik va nežinau, ar patiktų blush2.gif Ir kaip kvapas? Ar intensyvus, ar panašus į rožių dušo želės? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 27 liepos 2009 - 22:15
Vis gundausi ir is ka pavartoti, gal kazka pasiulytumete (gal pas kazka buvus pan situacija ar pan), teko sugerti antibiotiku kursa verysad.gif ir tai dar vis tebeturiu problemu su gerkle doh.gif pajauciau, kad skrandis sustreikavo (ir siaip jis mane silpnoji vieta, turiu ziureti ka valgau, nes antraip labai padideja rugstingumas, vel kol kas turiu vos ne kas valgi isgert tablete nuo rugstingumo verysad.gif) kaip man pagelbet savo organizmui?
Atsakyti
Linutiaaa, gal organizmo stiprinimui bandyk Weledos eleksyrus, dar galima būtų prijungti vieną, kitą aliejų pagerti 4u.gif

QUOTE(Žirklutės @ 2009 07 23, 21:07)
O vat šampūnas tai nelabai, neišplauna iki galo, ant pakaušio riebūs plaukai lieka, nors plaunu po 3k  doh.gif tai naudoju tik kartais, jei plaunu kasdien, paprastaik as 2d

Aš irgi turiu Organic Blue šampūną normaliems-sausiems plaukams ir man jis patinka, gerai išplauna, nesausina ir nedirgina galvos odos. Dar ir balzamą tos pačios serijos turiu, gaiviai kvepia, o ir pats gana riebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 22:15)
teko sugerti antibiotiku kursa verysad.gif


gal nepasakysiu nieko originalaus, bet aš tokiu atveju nusiperku jogurto kapsulių ir geriu daugiau vitaminų nei įprastai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 07 27, 23:21)
Linutiaaa, gal organizmo stiprinimui bandyk Weledos eleksyrus, dar galima būtų prijungti vieną, kitą aliejų pagerti 4u.gif

4u.gif as kazkaip nesu ju uzmacius, Kaune galima kur nors ju isigytii?

QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 23:51)
gal nepasakysiu nieko originalaus, bet aš tokiu atveju nusiperku jogurto kapsulių ir geriu daugiau vitaminų nei įprastai  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 27 liepos 2009 - 23:05
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 16:57)
o kuris is ju labiau drekina? ar panasiai? nes as ir turiu eco, man jis labai labai, neturiu priekaistu, bet gi kartais norisi ka nors naujo pabandyti ir viskas, jau taikinyje smezavo laveriskas biggrin.gif


Lavera greitai susigeria, tai atrodo, kad mazai drekina, kaip dauguma ir sake. Nors man tai drekinimo uztenka ax.gif Kai ne taip greit susigeria, tai ir atrodo, kad geriau drekina ax.gif Siaip laveros gal tik kvapas pabodes, nes viskas ka turiu is laveros tuo paciu kvepia biggrin.gif

QUOTE(pepkė @ 2009 07 27, 20:09)
Mano taikinyje dabar- Natuderm rankų kremas, nemažai gerų atsiliepimų girdėjau. smile.gif


Kur cia yra toks? ax.gif Dar negirdetas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 28, 01:05)
Lavera greitai susigeria, tai atrodo, kad mazai drekina, kaip dauguma ir sake. Nors man tai drekinimo uztenka ax.gif Kai ne taip greit susigeria, tai ir atrodo, kad geriau drekina ax.gif Siaip laveros gal tik kvapas pabodes, nes viskas ka turiu is laveros tuo paciu kvepia biggrin.gif
Kur cia yra toks? ax.gif Dar negirdetas blush2.gif


Natuderm rankų kremo yra droguose, girdėjau, kad ir maximose smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 27 liepos 2009 - 23:32
QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 12, 11:30)
O Logonos metu putos suteikdavo  tempimo pojuti? noreciau as ju,
bet galvoju gal labai temps oda, nera kaip pameginti tik gaila  doh.gif

Madaros man Douglas ipyle i meginuka putu prausimui tai labai patiko  ax.gif

Naudoju šiuo metu šitas Logonos putas, tai man tokio pojūčio nėra, esu patenkinta. Mano oda mišri, gan stora, nėra pernelyg jautri. Na kol kas naudoju neseniai, nežinau, gal pradės vėliau sausint, nors manau, kad jau būtų tas pasireiškę g.gif Taip pat turiu mėtų toniką, tai kvapas, kaip ir putų, labai patinka, bet po jo oda būna lipnoka, tas nelabai patinka. Na ir šios priemonės deja nėra skalsios, gal mėnesiui ir užteks, pamatysiu, bet ne ilgesniam laikui.

Šiuo metu ieškau tinkamo kremo veidui, nes norisi ją biški padrėkint ir teko išgirst kosmetologių nuomonių, kad reik būtinai bent kažkokį lengvą drėkinantį kremą naudot, net kai oda lyg ir nereikalauja to kremo vasarą (turiu omeny mišrią/riebią odą), kad atseit apsaugo odą. Ką apie tai manot? unsure.gif Bandžiau Logonos kremą (mėginuką) mišriai odai su hamameliu, bet nelabai patiko, nes rinkdamasi kremą ieškau tokio, kuriuo pasitepus oda dar labiau neblizgėtų, o po Logonos blizgėjo ir blogai susigeria, gal mano atveju šis kremas labiau tiktų žiemą. g.gif Dar gavau pabandyt Argital su Jojoba, tai biški geresnė situacija nei po Logonos, bet kvapas tai toks stipresnis, smilkalų. Hauschkos nusipirkau 5 g pakuotę pabandymui. Dar Jakšto g. gavau mėginuką Essential care rožių kremo (rašo, jog tinka visiems odos tipams, taip pat paakiam), tai vat tas tikrai patiko: greitai susigeria, nelieka jokios lipnios plevelės ant odos, nėr nepageidaujamo blizgesio, tik nuo įsigijimo pristabdo kvapas, nes nelabai man tos rožės verysad.gif

Šiaip Argital ir Hauschka nepatinka dar vienas dalykas, kuris nesusijęs su pačiais kremais - pakuotė, kuriuos nesurūšiuosi schmoll.gif nes tokie dalykai mane irgi gali atbaidyt nuo prekės įsigijimo... ax.gif

Dėl antipersperantų/dezodorantų norėčiau paklaust, skaitau po biški temas, bet kol kas nelabai radau info, kad kas ką patartų būtent iš šitų dalykų? g.gif mačiau Jakšto g. vieną tokį, sudomino, kaina virš 30lt, tik deja nepamenu gamintojo... pati šiuo metu turiu Thai akmenį, bet silpnokas jis, norisi ko nors kvepiančio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 28 liepos 2009 - 03:27
QUOTE(Palomina @ 2009 07 27, 09:50)
kaip veido prausiklis dar ilgiau ji panaudojus? tikrai nesausina?
kada tepi Weledos vaikiska veido krema?
dar domina atsiliepimai apie Weledos vaikiska kuno krema? kokia jo konsistencija ir t.t.?
4u.gif
o kodel nerimauji del CC? tinka jis ir riebesnei odai... as naudoju tai man patinka labai  smile.gif
Papildyta:

o jau esi ka nors pabandzius (na kad ir koki sampuna ar ka nors..) ar cia bus pirmasis pirkinys is natur. kosmetikos?  ax.gif
seip is pradziu stenkis meginuku susizvejot jei imanoma..
pvz:
- dr.Hauschka turi megineliu rinkinukus.. pvz. riebesnei odai skirtas rinkinukas susideda is valomojo kremo (cia tipo prausiklis), toniko, aliejuko (naudojamas vietoj kremo), molio kaukes, veido garinimui skyscio  - tikrai verta pabandyt.. uztenka pakankamai ilgai, kad suprast ar tinka si kosmetika ar ne..
- Madara irgi turi meginuku.. lygtai tik kremu  g.gif  bet paprastai krema sunkiausia issirinkt
- Weleda yra pirkt kremu miniuku (po 10 ml), tai is pradziu geriau toki pirkt negu visa (30 ml)..
- Sante ir Logona anksciau duodavo Bioboutique pabandyt daug, o kaip dabar yra tai nezinau..
- gali vietoj kremo aliejuka koki nors isigyt (pvz is Kvapu namu)..


Ačiū 4u.gif Reikės bandytis - vakar jau nusipirkau 'Vegecell - Nighttime hydrator' iš Aubrey, užsitepiau iš vakaro ir kol kas patinka, žiūrėsiu koks bus poveikis praėjus kiek daugiau laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 07 27, 22:21)
Aš irgi turiu Organic Blue šampūną normaliems-sausiems plaukams ir man jis patinka, gerai išplauna, nesausina ir nedirgina galvos odos. Dar ir balzamą tos pačios serijos turiu, gaiviai kvepia, o ir pats gana riebus ax.gif


O kokie tavo plaukai? Aš iš jų turėjusi dušo želę ir losjoną kūnui, abu labai patiko thumbup.gif O, pavyzdžiui, iš Essential Care bandžiau rožių kremą, toniką tai jie tokie, kaip čia pasakius, negaliu nei gero, nei blogo pasakyti, nes nei pagerina, nei pablogina situaciją, tokie visiškai be poveikio pasirodė unsure.gif
Atsakyti