Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

sveikutes 4u.gif as irgi prie naturalisciu daugiausiai naudoju weleda, sante, logona
dabar radau AUBREY lyg sudetis ir gera bet jau nesu labai gera zinove gal kuri turit nuomone apie sia kosmetika? nusipirkau rutolini labai svelnus malonus kvapas ir kaina sakyciau vidutine apie 35 Lt
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 16:57)
o kuris is ju labiau drekina? ar panasiai? nes as ir turiu eco, man jis labai labai, neturiu priekaistu, bet gi kartais norisi ka nors naujo pabandyti ir viskas, jau taikinyje smezavo laveriskas biggrin.gif

Aš irgi esu abu bandžius, tai Eco man daug labiau patinka, geriau drėkina, kvapas labiau priimtinas.

Mano taikinyje dabar- Natuderm rankų kremas, nemažai gerų atsiliepimų girdėjau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 27 liepos 2009 - 19:13
QUOTE(pepkė @ 2009 07 27, 20:09)
Aš irgi esu abu bandžius, tai Eco man daug labiau patinka, geriau drėkina, kvapas labiau priimtinas.

Mano taikinyje dabar- Natuderm rankų kremas, nemažai gerų atsiliepimų girdėjau. smile.gif

tai tada gal reiktu ir atsispirt pagundai g.gif mhm, as ir naturaderm dar turiu nr.2 irasyta, manau tada geriau reiks si bandyt 4u.gif
Atsakyti
Aš galiu palyginti lavera basis sensitive rankų kremą ir weleda su šaltalankiais. Nor Weleda kvapas labai fainas, bet sunkiau susigeria ir lieka paskui tokie neaiškūs kaip nešvarumai ant rankų ar kas. O lavera man visiškai susigeria ir iš karto rankos švelnios palieka wub.gif Patiko man, antrą kartą pirkčiau. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 27, 20:44)
Aš galiu palyginti lavera basis sensitive rankų kremą ir weleda su šaltalankiais. Nor Weleda kvapas labai fainas, bet sunkiau susigeria ir lieka paskui tokie neaiškūs kaip nešvarumai ant rankų ar kas. O lavera man visiškai susigeria ir iš karto rankos švelnios palieka  wub.gif Patiko man, antrą kartą pirkčiau.  thumbup.gif

man weledos, kaip kazkada buvau jau rasius, per lengvas buvo, visai nedrekino, pasitepi ir atrodo jokio efekto, kad teptos kazkuo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 21:22)
man weledos, kaip kazkada buvau jau rasius, per lengvas buvo, visai nedrekino, pasitepi ir atrodo jokio efekto, kad teptos kazkuo unsure.gif


Manau lygiai tą patį drinks_cheers.gif Beje, dabar jau į pabaigą didelė (125 ml) tūbelė Laveros rankų kremo, tai kuo toliau, tuo geriau jį vertinu. Galbūt dėl to, kad vasara, nes žiemą kai turėjau 30 ml tūbelę, tai visai ji man nepaliko įspūdžio ax.gif Kai ateis ruduo, net nežinau, ar pirksiu vėl. Kolkas Santaverde spintelėj laukia smile.gif

Pasidžiaugsiu šiandienos pirkiniais iš Holos. Pagriebiau Urtekram šampūną su rasulu, nes jau pribaigiau Bemos nuo slinkimo ir pasirodė ne itin vertas savo kainos (250 ml lyg ir 44 Lt, jei gerai pamenu). Urtekram su rasulu tai perku jau antrą buteliuką, šįkart visus 500 ml, labai patiko ir nebrangus, palyginus, naudosim abu su MB, jam irgi patiko). Ir dar nusipirkau Weledos šaltalankių ekstraktą (neseniai baigiau gerti eliksyrą, labai skanu buvo, ekstraktas tai laabai rūgštus, bet aš medum pasisaldinu ir liuks smile.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 27 liepos 2009 - 20:44
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 27, 21:41)
Manau lygiai tą patį drinks_cheers.gif Beje, dabar jau į pabaigą didelė (125 ml) tūbelė Laveros rankų kremo, tai kuo toliau, tuo geriau jį vertinu. Galbūt dėl to, kad vasara, nes žiemą kai turėjau 30 ml tūbelę, tai visai ji man nepaliko įspūdžio ax.gif Kai ateis ruduo, net nežinau, ar pirksiu vėl. Kolkas Santaverde spintelėj laukia smile.gif

Mano rankos yra pakankamai sausos tai iš Laveros pasigedau gilesnio drėkinimo, vasarai tai gal ir nieko , bet žiemai tai schmoll.gif

Beje, Summer ,būtų labai įdomu tavo krepšelį pamatyt. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 27, 15:50)
su nimfalio išsigeria viskas, nes jis išbrinkęs vos ne panašus į drebučius plaukioja biggrin.gif

labai norėčiau baltąjį išbandyti mirksiukas.gif


tai gal pateliūskuoji prieš gerdama? biggrin.gif Aš jį ramiai išgeriu, tai molis dugne vistiek lieka wink.gif

ir aš baltojo labai laukiu ax.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 15:50)
tikiuosi cia nereiskia, kad norint tokiu pokyciu ir toliau, reik gert visa gyvenima biggrin.gif


manyčiau, kad ne biggrin.gif

QUOTE(dzemute @ 2009 07 27, 15:53)
rusiskas molis netinka? o kiek nimfali kainuoja tas zalias molis? beja, o kitos koki geriate?


ant rusiško nemačiau parašyta, kad tinka vidiniam vartojimui unsure.gif Nimfali puslapyje yra:

300 gr. - 33 litai, kitų svorių žaliojo molio tai ir nematau g.gif

QUOTE(inga77 @ 2009 07 27, 18:47)
dabar radau  AUBREY lyg sudetis ir gera  bet jau nesu labai gera zinove  gal kuri turit nuomone apie sia kosmetika?


yra atskira tema šitai kosmetikai ir daug pagyrimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 07 27, 21:59)
Mano rankos yra pakankamai sausos tai iš Laveros pasigedau gilesnio drėkinimo, vasarai tai gal ir nieko , bet žiemai tai  schmoll.gif

Beje, Summer ,būtų labai įdomu tavo krepšelį pamatyt. blush2.gif  mirksiukas.gif


Tobulai giliai drėkina (man bent) Dr. Hauschka rankų kremas, tikiuosi atrasti dar ką nors analogiško. Labai patiko ir Logonos kremas iš rankų priežiūros linijos su migdolų aliejumi, bet nežinau, kaip jis man žiemai būtų. Dar Logonos tropinis sviestas patinka, tik kad jo tūbelėj nepasinešiosi (o gaila) biggrin.gif

Kadangi šiuo metu reziduoju pas MB, kur tėra mažoji dalis prikaupto turto blush2.gif, be to užsiimu optimizavimu, nors ir neturiu priemonių, kurių visai nenaudočiau, tad pavardinsiu tiesiog tai, ką šiuo metu nuolat naudoju. Vėliau kada, kai susioptimizuosiu, reikės viską viską surinkt ir nufotografuot smile.gif Einamiausi dalykai (jei ne kasdien, tai bent porą kartų per savaitę naudojami):

Veidui:
Dr. Hauschka CC
KN hamamelių hidrolatas
Dr. Hauschka veido kremas su SPF 8
Lavera juodųjų serbentų lūpų balzamas
Logona lūpų balzamas

Kūnui:
Logona tropinis sviestas
Lavera miško uogų losjonas
Weleda citrusinių vaisių dušo želė
Weleda levandų dušo želė
Lavera rankų kremas

Dantukams:
Druide mėtų-citrinų dantų pasta
Druide anyžių dantų pasta
Logona mėtinis burnos skalavimo skystis

Plaukams:
KN rozmarinų EA
Weleda rozmarinų losjonas
Druide "Leave-in" nenuplaunamas kondicionierius
Urtekram šampūnas su rasulo moliu
SP kokosų aliejus sumaišytas su KN rozmarinų EA (kaukė)

QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 22:20)
300 gr. - 33 litai, kitų svorių žaliojo molio tai ir nematau  g.gif


Ir jaučiu užtenka jo labai ilgam, ar ne? 4u.gif Žiauriai užsimaniau doh.gif Ačiū tau, už būsimą piniginės paplonėjimą lotuliukas.gif Dar ir Mėtos ekstraktą plaukų stiprinimui pirksiu, kai pabaigsiu Weledos vanenuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 27 liepos 2009 - 21:47
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 22:20)
tai gal pateliūskuoji prieš gerdama? biggrin.gif Aš jį ramiai išgeriu, tai molis dugne vistiek lieka wink.gif

Aš dedu nubrauktą arb. šaukštelį į 200ml vandens, o ryte prieš gerdama specialiai išmaišau, tai realiai kai tas molis būna išbrinkęs gaunasi jo daugiau nei pusė puodelio, o likusi dalis kaip tu sakai skystimėlis biggrin.gif Geriu viską nes manau, kad būtent tas molis slinkdamas žarnynu ir surenka visokias organizme esančias žalingas medžiagas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 27, 21:43)
Ir jaučiu užtenka jo labai ilgam, ar ne? 4u.gif Žiauriai užsimaniau doh.gif Ačiū tau, už būsimą piniginės paplonėjimą lotuliukas.gif Dar ir Mėtos ekstraktą plaukų stiprinimui pirksiu, kai pabaigsiu Weledos vanenuką smile.gif


ir man taip atrodė drinks_cheers.gif O dabar gailiuosi, kad nepaklausiau Vergine ir nepaėmiau kilogramo doh.gif Sakyčiau taip - jei naudosi tik išviršinėms reikmėms, tokioms kaip kaukėms, prausimuisi ir pan., be to, neturi vietos pernelyg daug, kur jį laikyti, taip pat mėgsti pokyčius ir po kelių mėnesių panorėsi kitokios spalvos molio, tada mažiau pirk.

bet finansiškai labiau apsimoka imti didesnį kiekį - kilograminį paką. Man geriant po du mažyčius KN maišymo šaukštelius, darantis kaukes veidui, jis prisibaiginėja gana greitai unsure.gif

pirk, geras ir švelnus žaliasis molis lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

priminei man ekstraktą, šiandien vėl jį naudosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 07 27, 22:43)
Ir jaučiu užtenka jo labai ilgam, ar ne? 4u.gif Žiauriai užsimaniau doh.gif

Manau maždaug trims mėnesiams turėtų užtekti, bent jau naudojant kaip aš, t.y. arbatinį šaukštelį į dieną mirksiukas.gif
Atsakyti