Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 14:20)
Isbandziau labai daug naturaliu alieju, bet nors ir tepdavau po nedaug, man plaukai kaip susiriebalave likdavo g.gif

o tie bandymai tiek kainuoja doh.gif  tik KN hidrolatai thumbup.gif


ir aš nemoku tepti aliejų ant plaukų galų, nebent tik kaip kaukę ir paskui švariai išplauti drinks_cheers.gif

tas tiesa smile.gif Savaitgalį pati prausiausi su Rasos mineraliniu, tai ir tau galiu rekomenduoti, gal patiks wink.gif Odai priduoda tokio sveiko matiškumo mineralinis, pirksiu dar ir didesnį butelį biggrin.gif Dar ir paragavau aš jo - na man toks pravalytas mineralinis tikras vanduo, kaip kad gydyklose duoda gerti rolleyes.gif

QUOTE(dzemute @ 2009 07 27, 14:22)
tai man dabar pasakyk, kokiais tikslais tu ta moli geri? ir cia tabletes ar siaip paprasta moli galima gerti?


aš geriu dėl sveikatos, problemų viešai nevardinsiu biggrin.gif O jei bendrai sakyti, tai dėl organizmo valymo, procesų subalansavimo. Ypač man pasimatė ant virškinimo, kuris yra viena didžiausių bėdų - įėjo į vėžes visos procedūros (nuo WC geriau toli nesitraukti biggrin.gif) , skrandis veikia puikiai. Ir dar - kai nustojau savaitės pertraukėlei, tai pakriko man veido oda - atsirado kažkokių raudonų dėmių, mažyčių skauduliukų. Tai patikėk, kokia buvau laiminga, kai vėl atnaujinau gėrimą wink.gif Aa, dar jis sumažina apetitą kažkiek.

geriu žaliąjį molį iš Nimfalį, kurį dozuoju plastmasiniu šaukščiuku ir elementariai išmaišau vandenyje arba kokių žolių nuovire smile.gif Jokių spec. tablečių nepirkau ir net nežinau, ar tokių būna smile.gif

tiesa, tirščių negeriu - kaip jau rašiau, panaudoju kitiems tikslams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 27 liepos 2009 - 14:34
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 14:56)
Surasysiu ir as savo kuklu krepseli, nors dauguma priemoniu tos pacios kaip ir daugelis turi, bet gal kuri nors nores ir ko nors pasiklausti ax.gif

Kita
Hauschka Neem&Mint dantu pasta
Aloedent dantu pasta

Weleda burnos skalvimo skystis su ratanija
Argital zaliasis molis (naudojamas veido ir galvos odos kaukems)
Rasulo molis (veidui, kunui prausti, kaukems)
Sante balzamas lupoms su spalva
Everyday minerals biri pudra

kuri dantu pasta labiau patinka ir kuo? kaip burnos skalavimo skystis? gal Hauschkos skalavimo skysti esi bandzius ir gali palyginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 27 liepos 2009 - 14:40
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 14:56)
Kita
Hauschka Neem&Mint dantu pasta
Aloedent dantu pasta
Weleda burnos skalvimo skystis su ratanija
Argital zaliasis molis (naudojamas veido ir galvos odos kaukems)
Rasulo molis (veidui, kunui prausti, kaukems)



gal dar galetum palyginti argital zaliaji ir rasulo molius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 27 liepos 2009 - 14:42
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 27, 15:12)
Šaunus krepšelis  4u.gif
Gal galėtum šituos šampūnus palyginti? Aš su ruduoju cukrumi norėjau, bet... Kaip tau šampūnas su rasulu? Ar čia jau tie šampūnai, kuriuos bandymų keliu atsirinkai, ar dar tik bandai? Kurį šampūną pirktum dar kartą/naudoji jau ne pirmą kartą?
Žodžiu, šampūnų analizės norėčiau, jeigu nesunku  4u.gif


Siuos visus sampunus pirkau pirma karta, tik weleda rozmarinu, jau antra karta nusipirkau rolleyes.gif bet dar sandeliuke laikau (nes pirkau su nuolaida), kol kitus pribaigsiu...tai turbut atsako i klausima ka kartociau ax.gif sitas weleda man labai patinka, nors daugumai suvelia plaukus, man palyginti normaliai. Su ruduoju cukrumi nebepirkciau blush2.gif sita pirkau, nes internete labai neblogu atsiliepimu radau, bet man schmoll.gif taip pat ir apie ta su rasulu radau geru pasisakymu, tiesa, sita dar pirma dave viena forumiete pabandyt, tik tada pirkau, nes visai patiko rolleyes.gif papurina plaukus, nors, gal truputi maziau nei weledos rozmarinu. su rasulu, jei nenoreciau isbandyt kitu sampunu, turbut pirkciau vel. KN silpniems plaukams- siaip poveikis jauciasi, tikrai sustipreje plaukai, tik po to butinai reikia kondicionieriaus, nes labai suvelia ax.gif Druide purity labai gerai riebiems plaukams, o ir plaukai tokie svelnus lieka, kartociau, bet atradau puikiai nuriebinancia priemone - zaliojo molio kauke, nes siaip brangoki Druide sampunai, nebent su nuolaida pirkt, o be to, dar noreciau isbandyti ir koki kita Druide sampuna, ypac ta su ozkos pienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 15:55)
atradau puikiai nuriebinancia priemone - zaliojo molio kauke


kaip daraisi kauke? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 14:56)
Eco ranku kremas
Lavera Basis Sensitive ranku kremas (mazoj pakuotej-nesiojuos rankinej)

Man labai idomus butu siu ranku kremu palyginimas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 07 27, 15:26)
gal galima būtų sužinoti, kokį aliejuką plaukų galiukams naudoji??  blush2.gif


ORising

QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:31)
tas tiesa smile.gif Savaitgalį pati prausiausi su Rasos mineraliniu, tai ir tau galiu rekomenduoti, gal patiks wink.gif


4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 07 27, 15:40)
kuri dantu pasta labiau patinka ir kuo? kaip burnos skalavimo skystis? gal Hauschkos skalavimo skysti esi bandzius ir gali palyginti?


Hauschka pradzioj visai patiko, ypac lyginant su weledos bandytom pastom biggrin.gif 2 tubeles sunaudojau, bet pabodo ax.gif Aloedent turejau balinancia, o dabar turiu iprastine, tai man thumbup.gif dantys net girgzda, tokie atrodo svarus palieka, ir labai gaivinanti tokia, su Hauschka kazkaip to nesijaute... tai va sita Aloedent man labiausiai ax.gif Hauschkos skalavimo skyscio nesu bandziusi, bet labai noreciau pabandyt, sitas weledos neblogas, burnos kvapas gaivus palieka, bet jis turbut tik tam ir skirtas, ta prasme nera antiseptinis g.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 15:42)
gal dar galetum palyginti argital zaliaji ir rasulo molius? 4u.gif


Su zaliuoju nesiprausiu, o rasulo tinka ir veida nuprausti, ir kunui. ypac veidui patinka- atrodo toks svarus veidas palieka. del kaukiu- rasulo ant veido labai staigiai sudziusta, zaliasis ne taip greit. galvos odos kaukems kol kas naudoju tik zaliaji, kol neatsibodo ax.gif siaip su rasulu galima ir plaukus plaut, tik dar nebandziau ax.gif nes ir taip turiu sampuna su rasulu biggrin.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 16:03)
kaip daraisi kauke? 4u.gif


Labai paprastai. I zaliojo molio miltelius ipilu negazuoto mineralinio vandens- viska darau is akies, priklausomai nuo to, kokios konsistencijos mase noriu gauti. paskui ilasinu EA- visada ilasinu rozmarinu (stiprinimui) ir pipirmetes (gaunasi toks saldantis poveikis- ypac vasara labai gaivina) EA, o tada dar pora lasiuku priklausomai nuo to kokiu EA turiu ir ko noriu - arbatmedzio jei pleiskanu atsiranda, stiprinimui dar tinka levandos, ciobreliai, kedras, salavijas, riebiai galvos odai - salaviju, apelsinu, citrinu, kedru, levandos, bergamotes, kadagiu, greipfrutu EA. viska ismaisau su tokiu sepeteliu, kur vyrai skutimosi krema ar putas tepasi biggrin.gif paskui su tuo paciu sepeteliu ir uzsitepu - labai gerai uzsitepa ir pasiskirsto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 27, 16:29)
Man labai idomus butu siu ranku kremu palyginimas ax.gif  4u.gif


Eco tikrai kartociau, nes neturi ikyraus, atsibostancio kvapo, gerai drekina, suminkstina. Kazkada turejau Santes su imbieru, tai kvapas nors ir patiko, bet atsibodo doh.gif Lavera irgi patinka, labai lengvai susigeria ir turi ta specifini laveriska kvapa biggrin.gif ypac man patinka ir patogu sita maza tubele rankinej nesiotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 15:14)
ernesin, ar ne tu buvai rasiusi, kad geri tik skystimeli, o tirscius palieki? 4u.gif tai kaip cia dabar iseina, kad dabar nieko nelieka? biggrin.gif

Visada gerdavau su visu moliu, tik anksčiau esu rašiusi apie Drogo molį, tai būtent jis sėsdavo į dugną, todėl pamaišius jį ir išgėrus likdavo patys stambiausi grūdeliai dugne, o su nimfalio išsigeria viskas, nes jis išbrinkęs vos ne panašus į drebučius plaukioja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:15)
ir kaip savijauta?  4u.gif  AŠ tai labai patenkinta, netrukus reiks vėl į Nimfali išsiruošti, nes molį baiginėju biggrin.gif

Aš taip pat labai juo patenkinta, geriu pastoviai į savaitę darydama vienos dienos pertrauką, manau manojo man pakaks iki rugsėjo, o tada labai norėčiau baltąjį išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:31)
Ir dar - kai nustojau savaitės pertraukėlei, tai pakriko man veido oda - atsirado kažkokių raudonų dėmių, mažyčių skauduliukų. Tai patikėk, kokia buvau laiminga, kai vėl atnaujinau gėrimą wink.gif Aa, dar jis sumažina apetitą kažkiek.

tikiuosi cia nereiskia, kad norint tokiu pokyciu ir toliau, reik gert visa gyvenima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:31)
aš geriu dėl sveikatos, problemų viešai nevardinsiu biggrin.gif O jei bendrai sakyti, tai dėl organizmo valymo, procesų subalansavimo. Ypač man pasimatė ant virškinimo, kuris yra viena didžiausių bėdų - įėjo į vėžes visos procedūros (nuo WC geriau toli nesitraukti biggrin.gif) , skrandis veikia puikiai. Ir dar - kai nustojau savaitės pertraukėlei, tai pakriko man veido oda - atsirado kažkokių raudonų dėmių, mažyčių skauduliukų. Tai patikėk, kokia buvau laiminga, kai vėl atnaujinau gėrimą wink.gif Aa, dar jis sumažina apetitą kažkiek.

geriu žaliąjį molį iš Nimfalį, kurį dozuoju plastmasiniu šaukščiuku ir elementariai išmaišau vandenyje arba kokių žolių nuovire smile.gif Jokių spec. tablečių nepirkau ir net nežinau, ar tokių būna smile.gif

tiesa, tirščių negeriu - kaip jau rašiau, panaudoju kitiems tikslams biggrin.gif

va ir man reikia, organizmas uzterstas juodai ir virskinimo problemu turiu unsure.gif rusiskas molis netinka? o kiek nimfali kainuoja tas zalias molis? beja, o kitos koki geriate?
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 16:42)
ORising
Eco tikrai kartociau, nes neturi ikyraus, atsibostancio kvapo, gerai drekina, suminkstina. Kazkada turejau Santes su imbieru, tai kvapas nors ir patiko, bet atsibodo  doh.gif Lavera irgi patinka, labai lengvai susigeria ir turi ta specifini laveriska kvapa biggrin.gif ypac man patinka ir patogu sita maza tubele rankinej nesiotis ax.gif

o kuris is ju labiau drekina? ar panasiai? nes as ir turiu eco, man jis labai labai, neturiu priekaistu, bet gi kartais norisi ka nors naujo pabandyti ir viskas, jau taikinyje smezavo laveriskas biggrin.gif
Atsakyti
Surasysiu veliau ir as savo krepseli. Kadangi didziaja jo dali sudaro visokie aliejai, tai fotografuoti beveik nera prasmes smile.gif
O siaip tai eilini karta mane nustebino Lt kainos (na esu as tokia naivi, kad kiekviena karta is naujo nustembu ax.gif ). Pasiziurejau netycia i http://www.faithinna...k/Hair-Care/C/2 puslapi doh.gif Mano sokoladinis sampunas, uz kuri SP moku 30,79 litus, cia kainuoja geroookai pigiau. Tik tesioginis siuntimas i Lt ziauriai brangus, tai, matyt, teks siustis per tarpininkes biggrin.gif
Atsakyti